lek. dent.

Tomasz Zarański

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
328 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tomasz Zarański, lekarz dentysta implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect Smile

  Wyrywałem chirurgicznie ząb mądrości (lub głupoty jak kto woli) i wszystko poszło sprawnie i szybko. Gabinet czysty i wszystko na miejscu. Polecam!!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect SmileUsługa: ekstrakcja zablokowanej ósemki

  Mimo trudnego zadania jakie czekało na dr Tomka, wizyta jak zwykle przebiegła w świetnej atmosferze, a nieodłączne Panu dr uśmiech, miłe słowo i pewna ręka tylko upewniają, że moje zęby nie mogły znaleźć się w lepszych rękach :)

  Tomasz Zarański2018-06-02

  Dziękuję za wieloletnie zaufanie! Pozdrawiam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect SmileUsługa: zwykła wizyta, konsultacja

  Wprawdzie to moja pierwsza wizyta w tym miejscu i u tego lekarza, ale już widać pełen profesjonalizm wykonywanych usług! Pacjent jest tu traktowany należycie i z szacunkiem. Doktor dokładnie ocenił stan uzębienia i wraz ze mną ustalił plan działania, był przy tym rzeczowy i bardzo sympatyczny. Jestem niezmiernie zadowolona z przebiegu całej wizyty tutaj i przede wszystkim ze sprawnej akcji ratunkowej mojego zęba. Już bez obaw wybieram się na kolejne wizyty. Szczerze polecam to miejsce i dr Zarańskiego.

  Tomasz Zarański2018-04-27

  Uprzejmie dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia na kolejnej wizycie!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect SmileUsługa: stomatologia estetyczna

  świetny lekarz, doskonały fachowiec. Moja droga do ładnego uśmiechu praktycznie zaczęła sie o 10 lat temu z doktorem w zupelnie innej placowce ale od tego czasu caly czas idziemy razem :)
  Jestem bardzo zadowolona i zawsze polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect SmileUsługa: leczenie kanałowe

  Przyszłam przerażona z dużym bólem problematycznej jedynki, a wyszłam przeszczęśliwa, że święta spędzę bez dotkliwych dolegliwości. Od kilkunastu lat ufałam tylko jednemu dentyście (nie pochodzę z Gdańska), ale chyba się to zmieni. Szybka i trafiona diagnoza, a do tego przesympatyczna atmosfera. Polecam gorąco!

 • K
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect Smile

  Dobry, ale 615 złotych za 3 plomby i wszystkie 3 zrobione w 20 minut to trochę za dużo. Wizyta ok ale ceny z kosmosu.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect Smile

  Ekstrakcja zęba ósmego wykonana szybko i bezboleśnie. Miła atmosfera i profesjonalizm. To była moja pierwsza wizyta, lecz na pewno nie ostatnia.

 • E
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect Smile

  Pan Doktor bardzo mi pomógł - nie wyrosła mi trójka górna, miałam od zawsze brzydką i niestety widoczną przerwę. Decyzja o implancie chodziła mi po głowie długo, ale wizyta u Pana dr z okazji wyrwania ósemki mnie przekonała. Podjęłam się wstawienia implantu, było troche pracy ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Ja sie bałam że implant to będzie widać że to sztuczny ząb, a tu - nie widac zupełnie. Wygląda jak mój własny i co najwazniejsze - moge się już uśmiechać pokazując zęby a nie pół uśmieszkami jak przez cale dotychczasowe życie :) Dziękuję

 • Opinia z dnia 07.12.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor miły,sympatyczny.Dokładnie omówił plan leczenia +koszty.Jestem bardzo zadowolona.Wizyta odbyła się o umówionej godzinie.Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz Zarański, lekarz dentysta implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI).
  Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego 2005r. Właściciel i współzałożyciel Kliniki Uśmiechu Perfect Smile.

  Posiadam tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
  oraz najwyższy stopień międzynarodowej specjalizacji implantologicznej - DIPLOMATE, nadany przez International Congress of Oral Implantologists.
  Zdobyłem uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów na świecie, jestem rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację LEADING IMPLANT CENTERS
  www.leadingimplantcenters.com/en/centers/

  W roku 2012 ukończyłem kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – Curriculum Implantologii.
  Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 32/2012.

  Podczas mojej kariery zawodowej nieustannie dążę do rozwoju moich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  Interesuję się szczególnie nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej, jak DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu.
  W swojej codziennej praktyce korzystam z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa oraz cyfrowa radiowizjografia.

  Regularnie uczestniczę w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti, dr Marius Steigmann, prof. Hurzeller.

  Razem z przyjacielem i wspólnikiem, dr Markiem Markiewiczem, w 2008 roku stworzyłem markę Perfect Smile – niosącą nową jakość w stomatologii. Nasze wspólne pasje oraz pomysły stały się motorem rozwojowym naszej firmy.
  Owocem naszej wieloletniej współpracy jest Klinika Uśmiechu Perfect Smile w obecnym kształcie.

  Z racji szczególnego zainteresowania implantologią jestem aktywnym członkiem najważniejszych na świecie stowarzyszeń implantologicznych:
  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
  Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
  International Congress of Oral Implantologists ICOI.

  W życiu prywatnym pasjonuję się klasyczną motoryzacją i historią, w wolnym czasie uprawiam strzelectwo sportowe.

  Za wieloletnią działalność na rzecz krwiodawstwa zostałem odznaczony odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” przez Polski Czerwony Krzyż.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • kształcenie podyplomowe - Curriculum Implantologii PSI/ICOI/DGOI 2011-2012

Publikacje

 • Implantologia Stomatologiczna

Nagrody i wyróżnienia

 • najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych ICOI - DIPLOMATE
 • ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI)
 • od 2012 roku Licencjonowana Praktyka Implantologiczna PSI, numer licencji 32/2012
 • rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację Leading Implant Centers
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Gdanski Uniwersytet Medyczny
 • Szpital Marynarki Wojennej Gdańsk

Certyfikaty

Choroby