lek. dent.

Tomasz Zarański

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

Lekarz dentysta implantolog Tomasz Zarański, ekspert ds. implantologii stomatologicznej ICOI/DGOI. Jestem właścicielem i założycielem Kliniki Uśmiechu Perfect Smile.
Posiadam…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz dentysta implantolog Tomasz Zarański, ekspert ds. implantologii stomatologicznej ICOI/DGOI. Jestem właścicielem i założycielem Kliniki Uśmiechu Perfect Smile.
  Posiadam tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
  oraz najwyższy stopień międzynarodowej specjalizacji implantologicznej - DIPLOMATE, nadany przez International Congress of Oral Implantologists.
  Zdobyłem uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów na świecie, jestem rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację LEADING IMPLANT CENTERS
  www.leadingimplantcenters.com/en/centers/

  W roku 2012 ukończyłem kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – Curriculum Implantologii.
  Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 32/2012.

  Podczas mojej kariery zawodowej nieustannie dążę do rozwoju moich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  Interesuję się szczególnie nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej, jak DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu.
  W swojej codziennej praktyce korzystam z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa oraz cyfrowa radiowizjografia.

  Regularnie uczestniczę w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti, dr Marius Steigmann, prof. Hurzeller.

  Razem z przyjacielem i wspólnikiem, dr Markiem Markiewiczem, w 2008 roku stworzyłem markę Perfect Smile – niosącą nową jakość w stomatologii. Nasze wspólne pasje oraz pomysły stały się motorem rozwojowym naszej firmy.
  Owocem naszej wieloletniej współpracy jest Klinika Uśmiechu Perfect Smile w obecnym kształcie.

  Z racji szczególnego zainteresowania implantologią jestem aktywnym członkiem najważniejszych na świecie stowarzyszeń implantologicznych:
  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
  Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
  International Congress of Oral Implantologists ICOI.

  W życiu prywatnym pasjonuję się klasyczną motoryzacją i historią, w wolnym czasie uprawiam strzelectwo sportowe.

  Za wieloletnią działalność na rzecz krwiodawstwa zostałem odznaczony odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” przez Polski Czerwony Krzyż.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • kształcenie podyplomowe - Curriculum Implantologii PSI/ICOI/DGOI 2011-2012

Publikacje

 • Implantologia Stomatologiczna

Nagrody i wyróżnienia

 • najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych ICOI - DIPLOMATE
 • tytuł eksperta ds. implantologii stomatologicznej Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie
 • od 2012 roku Licencjonowana Praktyka Implantologiczna PSI, numer licencji 32/2012
 • rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację Leading Implant Centers
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Gdanski Uniwersytet Medyczny
 • Szpital Marynarki Wojennej Gdańsk

Certyfikaty

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Klinika Uśmiechu Perfect Smile

  Pan Doktor bardzo mi pomógł - nie wyrosła mi trójka górna, miałam od zawsze brzydką i niestety widoczną przerwę. Decyzja o implancie chodziła mi po głowie długo, ale wizyta u Pana dr z okazji wyrwania ósemki mnie przekonała. Podjęłam się wstawienia implantu, było troche pracy ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Ja sie bałam że implant to będzie widać że to sztuczny ząb, a tu - nie widac zupełnie. Wygląda jak mój własny i co najwazniejsze - moge się już uśmiechać pokazując zęby a nie pół uśmieszkami jak przez cale dotychczasowe życie :) Dziękuję

 • Opinia z dnia 07-12-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor miły,sympatyczny.Dokładnie omówił plan leczenia +koszty.Jestem bardzo zadowolona.Wizyta odbyła się o umówionej godzinie.Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, każdy krok pracy z "zębem"został wyjaśniony. Postawa pełna empatii, a przede wszytskim fachowość.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Błyskawicznie wyleczone trzy zęby, dzięki czemu uratowany został urlop :) Bezboleśnie i wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam !

 • Cudowny człowiek. Wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiadał z cierpliwością na moje dziwne pytania ( miałam bardzo złe doświadczenia z dentystami). Rozpoczął leczenie kanałowe, dokładnie powiedział też co, gdzie, jak i za ile. Teraz wiem co mam robić i w jakim stanie jest moje uzębienie. Nie naciąga w żaden sposób, nie każdego stać na leczenie kanałowe i coś wymyślimy- wystarczy zaufać. Cóż ... dziękuje i ufam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uprzejmie, profesjonalnie i skutecznie. Lekarz empatyczny i pomocny. Ząb wyleczony, plan dalszego leczenia jasno ustalony. Dziękuję i do zobaczenia!

 • Dr Tomasz Zarański to wspaniały specjalista. Od wielu lat zajmuje się mną oraz moją rodziną. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu – począwszy od wstępnej konsultacji, a na efekcie pięknego uśmiechu kończąc. Widać, że Dr Tomasz wkłada całe swoje zaangażowanie i wiedze w leczenie pacjentów. Wszystkie zabiegi przeprowadza bardzo sprawnie, fachowo, bezboleśnie i co najważniejsze - bez komplikacji i bólu po zabiegach. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta, empatię, troskę o komfort podczas samego leczenia. Polecam Pana Doktora wszystkim potrzebującym opieki stomatologicznej.

 • Jestem pod wrażeniem Pana Doktora Tomasza i z pełnym przekonaniem polecam Jego usługi. Zabiegi w Jego wykonaniu to czysta przyjemność, efekty bez zastrzeżeń, a pacjent może zawsze liczyć na życzliwą poradę i profesjonalne objaśnienia. Łączy w sobie wiele cech który powinien mieć idealny lekarz czyli profesjonalizm,rozległa wiedza i odpowiednie podejście do pacjenta. Po kilu latach wreszcie znalazłem odpowiedniego stomatolog. Polecam wszystkim, którzy liczą na skuteczne i bezbolesne leczenie! :).