Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista medycyny rodzinnej.


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
7 opinii

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłem na wizycie u tego Pana z mocnym bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Z tym problemem borykam się już kolejny raz ze względu na profil zawodowy. Niestety żadnego wywiadu nie przeprowadził, zbagatelizował mój problem i stwierdził, że nic takiego mi nie dolega. Tak obojętnej osoby jeszcze nie widziałem. Zdecydowanie nie polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany

Przyszedłem do pana doktora z gorączką, bólem głowy oraz bólem promieniującym od zatok do żuchwy. Ból był tak silny, że nie mogłem jeść. Pan doktor powiedział, że to przeziębienie i że przejdzie. Stwierdził, że wystarczą mi 2 dni zwolnienia i że mam leżeć. Zwolnienie wystawił jednak na 1 dzień i zaznaczył na nim, że mogę chodzić. Myślałem, że się pomylił, pojechałem więc do niego i poinformowałem o pomyłce. A on na to, że według niego jestem zdrowy i 1 dzień zwolnienia mi wystarczy. Zbaraniałem. Musiałem iść do innego lekarza. Okazało się, że mam zapalenie nerwu trójdzielnego. Nie polecam pana doktora nikomu!!! MAREK


M
Użytkownik zweryfikowany

ja byłam zadowolona z wizyty, miły, rzeczowy, odpowiadający konkretnie na pytania, fakt wizyta przebiegała sprawnie ( bez zbędnego gadulstwa) wyszłam z konkretnymi zaleceniami i wskazówkami na przyszłość. Dr nie owija w bawełnę i przekazuje swoje stanowisko, nawet jeśli pacjent ma inne zdanie. Trochę było to deprymujące może, ale po przemyśleniu chyba jednak tak powinno być. Niestety zwolnienie dostałam na 2 dni tylko.


H
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz Zabiełło ma mało czasu dla pacjenta. Badania i zbieranie wywiadu to istny maraton. O zwolnieniu lekarskim można zapomnieć. Duży plus za skierowania na dalszą diagnostykę.


Użytkownik zweryfikowany

To najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu. Od wejścia bez kultury, mruk. Gdyby nie dr przed nazwiskiem pomyślałabym że f... W wywiadzie nie słucha pacjenta, robi łaskę, że w ogóle przyjmuje kogoś w gabinecie. Bada pobieżnie. Do póki ON nie oceni, że ktoś jest chory, to znaczy, że jest zdrowy. Internista z niego żaden. Oczywiście zwolnień nie wypisuje, bo nie ma czasu (wizyta trwała około minuty) i nie przejmuje się, czy ktoś pracować może, czy innych pozaraża. Wskazał leki do kupienia bez ustalenia dawkowania. Po przepisanym leczeniu i braku zwolnienia "błache" przeziębienie przeszło w zapalenie oskrzeli. ODRADZAM tego pana!


M
Użytkownik zweryfikowany

Mam 50 lat i w swoim życiu spotkałam wielu lekarzy, dr Tomasz Zabiełło należy do tych lekarzy ,którzy interesują się pacjentem i jego dolegliwościami. To człowiek uprzejmy i profesjonalista w każdym calu.Mój ulubiony lekarz wCMP


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan Dr Tomasz jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym. Posiada miłe usposobienie i jest przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Jeśli istnieje taka potrzeba, udziela pomocnych wyjaśnień. Z odwiedzonych do tej pory kilku lekarzy chorób wewnętrznych w Warszawie, jest jedynym, który rozumie istotę przewlekłych nieswoistych chorób zapalnych jelit. Wydaje się, że dysponuje wystarczającą wiedzą, by skutecznie wspomagać leczenie specjalistyczne. Wizyty z konieczności przebiegają dość szybko, ale profesjonalnie. Lekarz jest empatyczny i uważny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista medycyny rodzinnej.


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna