COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (3)

Rogowska 127A, Fabryczna, Wrocław


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Gotówka
71 756.....


Skype - gabinet on line, Wałbrzych
Gabinet Online


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
71 756.....

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Konsultacja psychoterapeutyczna • 120 zł

Interwencja kryzysowa (opis) • 120 zł

Psychoterapia • 120 zł +2 więcej

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
71 756.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

W mojej praktyce stawiam na klienta, który pojawia się w moim gabinecie aby móc opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoimi obawami i tym, co bol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • uzależnienie
 • otyłość
 • problemy wychowawcze

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


Skype - gabinet on line, Wałbrzych

Dowiedz się więcej

Gabinet Online


120 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł

psychoterapia indywidualna120 zł

Konsultacja online

psychoterapia online


Psychoterapia


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


120 zł

Konsultacja online


Psychoterapia indywidualna


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


120 zł

Konsultacja online


Psychoterapia online


120 zł

Konsultacja online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online problemy w związku

Była to moja pierwsza wizyta u Pana Tomasza. Polecam Pana Tomasza, za konkretne, bezpośrednie porady oraz przyjemną atmosferę. Uświadomił mi on pewne fakty, które chociaż może i oczywiste, nie zostały przeze mnie w pełni zaakceptowane jak i również nie wskazał na nie poprzedni psycholog. Dużą zaletą jest ponadto możliwość skorzystania z wizyty online. Zdecydowanie polecam szukającym konkretnych rozwiązań i rozwiania wątpliwości.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje. Pozdr :)


O
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Tomka ma świetne podejście do pacjenta.
Podchodzi bardzo wyrozumiale i lubi po kilka razy upewniać się czy wszystko się rozumie.
Poza tym jest wyjątkowo sympatyczny i cierpliwy. Rozmowa z Panem Tomkiem leczy dusze. Szczerze polecam - super specjalista, dla którego nie ma problemów nie do rozwiązania.

Olimpia

Tomasz Wrocławski

"Rzeczy niemożliwe od ręki. Na cuda trzeba chwilę poczekać" :). Oczywiście to tak nie działa, szczególnie tutaj. Odczytuje ten wpis jako radość z poprawy Pani stanu psychicznego oraz fakt, że trochę spraw udało się nam przepracować. Szczerze, ogromnie się cieszę :).


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoanaliza

Pan Tomasz jest cierpliwy, zaangażowany bardzo sympatyczny. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam Oliwia.

Tomasz Wrocławski

Chyba powinienem napisać to samo :). Otwartość, uważne słuchanie, ogromne skupienie na wspólnej pracy. Zawsze chciałbym moc pracować z takimi pacjentami :).


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

Chciałabym wszystkim serdecznie polecić gabinet Pana Tomka, gdyż rozmowy z nim potrafią uleczyć duszę. Jest bardzo utalentowanym psychoterapeutą. Potrafi z sympatią i humorem podejść do każdej sytuacji i problemu, podając radę - trafia w punkt. Choć poznałam Pana Tomka niedawno mam wrażenie, że on zna wszystkie moje problemy, jakby znał mnie od zawsze. Jedyne co nam grozi w spotkaniu z nim to duży uśmiech na twarzy i czasem ból brzucha ze śmiechu. Serdeczny, ciepły, nie zawsze poprawny, pokazuje nam że życie należy do nas samych, a poprawność to nuda i to nas ogranicza w byciu sobą. Możemy być sobą na spotkaniu z nim zawsze i tego nas uczy Pan Tomek. Na prawdę...można się w przyjemny sposób owdstresować a problemy??? Eeee..."to tylko taka mała ryska na aucie" a poza tym jesteś super! Odwiedź go koniecznie! ☺

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychoonkologiczna

Polecam Pana Tomka nie tylko za umiejętność słuchania, ale przede wszystkim za empatię oraz chęć pomocy pacjentowi,
za dystans do życia oraz bardzo praktyczne podejście do wykonywanego zawodu, polegające również na umiejętności pocieszenia a także dania kilku rad, które potrafią bardzo pomóc w kłopotach.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :). Zapraszam ponownie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychoterapeutyczna

Chciałbym polecić Pana Tomasza ze względu na podejście oraz przedstawienie sposobu rozwiązania moich problemów. Doświadczenie po spotkaniu z Panem Tomaszem jest bardzo pozytywne. Atmosfera gabinetu jest jedyna w swoim rodzaju i pozwala na całkowite „otwarcie siebie”. Trafne spostrzeżenia oraz pytania ze strony Pana Tomasza pozwoliły spojrzeć na problemy z innej perspektywy.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :). Pisząc całkowicie szczerze cieszę się, że udało się nam wspólnie wypracować w sumie proste sposoby na poprawę Pana aktualnego stanu. Dostrzegam wiele rzeczy, które dobrze by było stopniowo przepracować, ale myślę, że zrobiliśmy dobry początek. Do zobaczenia :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam Pana Tomasza ze względu na wnikliwe i cierpliwe wysłuchanie moich problemów rodzinnych oraz zawodowych oraz pochylenie się nad nimi. Chciała bym polecić tego terapeutę za atmosferę gabinetu, w którym poczułam się bezpiecznie, w którym mogłam w pełni się otworzyć i zdobyć na szczerość.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :). Cieszę się, że mogłem pomóc.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychoterapeutyczna

Chciałbym podzielić się bardzo pozytywnymi doświadczeniami z wizyty w gabinecie p. Tomka.
Bardzo pozytywną atmosferą, uważnością, z którą zostałem wysłuchany, przyjaznym nastawieniem do mnie jako pacjenta i moich problemów, które w kontakcie z terapeutą przestały być tak przerażające i jak się okazało, będę w stanie sobie z nimi poradzić.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje za te miłe słowa. Mam nadzieję, że z nowymi doświadczeniami będzie prościej poradzić sobie z przeciwnościami losu i z większą pewnością siebie wkroczyć w nowe wyzwania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miło mi polecić Pana Tomka, jako doskonałego specjalistę, a przede wszystkim otwartego, przyjaźnie nastawionego człowieka, która ponad relację terapeuta - pacjent przedkłada dobre samopoczucie swoich klientów, umiejętność wyjaśnienia zarówno prostych jak i tych bardziej skomplikowanych spraw, potrafiąc przy tym zarazić otoczenie dobrym nastrojem oraz znaleźć doskonałe przykłady wzięte z życia, czasami rzucić anegdotkę czy dowcip.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :).


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy osobiste

Dziękuje. Za wysłuchanie. Za to, ze mogłam się tak po babsku wypłakać. Za to, nie nie usłyszałam po raz kolejny, ze będzie dobrze.

Tomasz Wrocławski

Dziękuje :). Kwestia tożsamości płciowej, to bardzo trudny temat. Tak, jak sugerowałem, tu kończy się moja droga, Pani losy w rękach specjalistów, którzy będą w stanie pomóc. Pozostaje życzyć powodzenia na drodze do odnalezienia swojego prawdziwego "ja".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

537 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 28 lat, męża, jestem w 8 miesiącu ciąży, rozwijam własną działalność.
  Mam problem z komunikacją z moim mężem. Nie umiemy rozmawiać o tematach dla nach bolesnych, potrzebach. On wyraża swoje emocje albo agresją, albo oskarżeniami, albo zamykając się w sobie, a kiedy dochodzimy do momentu kiedy udaje nam się porozmawiać czemu tak reaguje, uzasadnieniem jego zachowania są moje negatywne reakcje na to, co mi mówi, czyli mój smutek i płacz. Kiedy ja mówię o swoich potrzebach, które nie są zaspokojone w związku, on wpada w spiralę negatywnych myśli o sobie, że się do niczego nie nadaje, że nie rozumie czemu z nim jestem. Dodam, że mąż nie jest zadowolony ze swojej pracy, ma niską samoocenę i nie wie co robić w życiu.
  Chciałabym skorzystać z indywidualnej terapii/porady, co mogę zrobić żeby sobie i mężowi pomóc w tej sytuacji. Nie wiem, czy jestem w stanie go przekonać na wspólną terapię (próbowałam).

  Nie pomoże sobie pani bez specjalistycznej pomocy z boku, która pozwoli zmienić lub zniwelować te zachowania.

  Tomasz Wrocławski

 • 2 tygodnie temu urodziłam przez cc dziecko od 10 dni nie mogę jeść bo nie mam ochoty a jak już zjem odrazu mam biegunkę, jestem ciągle zmęczona, przy dziecku robię wszystko karmię go , przewijam nie ma rzeczy której nie zrobiłbym . Lecz moje samopoczucie jest zle czuje się jakbym była sama , często płacze, staram się myśleć pozytywnie lecz sobie nie radzę boję się zostawać sama z dzieckiem czy to może być depresja poporodowa?

  Tak.

  Tomasz Wrocławski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W mojej praktyce stawiam na klienta, który pojawia się w moim gabinecie aby móc opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoimi obawami i tym, co bol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • uzależnienie
 • otyłość
 • problemy wychowawcze

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania