Adresy (2)

Skype:, Wrocław
Gabinet Online (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Przelew na konto
71 756.....

Rogowska 127A, Fabryczna, Wrocław
(mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Gotówka
71 756.....

Usługi i ceny

Konsultacja psychoterapeutyczna

120 zł


Skype:, Wrocław

120 zł

Gabinet Online


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


Psychoterapia

120 zł


Skype:, Wrocław

120 zł

Gabinet Online


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


Psychoterapia indywidualna

120 zł


Skype:, Wrocław

120 zł

Gabinet Online


Rogowska 127A, Wrocław

120 zł


Psychoterapia online

120 zł


Skype:, Wrocław

120 zł

Gabinet Online


Interwencja kryzysowa

120 zł


Skype:, Wrocław

120 zł

Gabinet Online

psychoterapia onlineRogowska 127A, Wrocław

120 zł

psychoterapia indywidualna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam Pana Tomasza ze względu na wnikliwe i cierpliwe wysłuchanie moich problemów rodzinnych oraz zawodowych oraz pochylenie się nad nimi. Chciała bym polecić tego terapeutę za atmosferę gabinetu, w którym poczułam się bezpiecznie, w którym mogłam w pełni się otworzyć i zdobyć na szczerość.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :). Cieszę się, że mogłem pomóc.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychoterapeutyczna

Chciałbym podzielić się bardzo pozytywnymi doświadczeniami z wizyty w gabinecie p. Tomka.
Bardzo pozytywną atmosferą, uważnością, z którą zostałem wysłuchany, przyjaznym nastawieniem do mnie jako pacjenta i moich problemów, które w kontakcie z terapeutą przestały być tak przerażające i jak się okazało, będę w stanie sobie z nimi poradzić.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje za te miłe słowa. Mam nadzieję, że z nowymi doświadczeniami będzie prościej poradzić sobie z przeciwnościami losu i z większą pewnością siebie wkroczyć w nowe wyzwania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miło mi polecić Pana Tomka, jako doskonałego specjalistę, a przede wszystkim otwartego, przyjaźnie nastawionego człowieka, która ponad relację terapeuta - pacjent przedkłada dobre samopoczucie swoich klientów, umiejętność wyjaśnienia zarówno prostych jak i tych bardziej skomplikowanych spraw, potrafiąc przy tym zarazić otoczenie dobrym nastrojem oraz znaleźć doskonałe przykłady wzięte z życia, czasami rzucić anegdotkę czy dowcip.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje :).


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy osobiste

Dziękuje. Za wysłuchanie. Za to, ze mogłam się tak po babsku wypłakać. Za to, nie nie usłyszałam po raz kolejny, ze będzie dobrze.

Tomasz Wrocławski

Dziękuje :). Kwestia tożsamości płciowej, to bardzo trudny temat. Tak, jak sugerowałem, tu kończy się moja droga, Pani losy w rękach specjalistów, którzy będą w stanie pomóc. Pozostaje życzyć powodzenia na drodze do odnalezienia swojego prawdziwego "ja".


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy osobiste

Bardzo polecam Pana Tomka.
Nie tylko stworzył atmosferę, w której swobodnie mogłam opowiedzieć o swoich problemach, ale dopytywał również o szczegóły, które, jak się okazuje, miały istotny wpływ na moje życie.
Po wyjściu z gabinetu, że nie tylko zostałam wysłuchana, ale trafiłam na osobę, która nie oceniała mnie a moje samopoczucie naprawdę bardzo się poprawiło.
Bardzo polecam Pana Tomka jako doskonałego fachowca oraz doskonałego słuchacza.

Tomasz Wrocławski

Bardzo dziękuje za opinię.

Niezmiernie się cieszę, że mogłem pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

139 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 16 lat i 165 cm wzrostu. Od jakiegoś czasu nic nie jem, i praktycznie nie pije. Ostatni normalny obiad zjadłam w piątek tamtego tygodnia, mam obiady w domu ale zbywam to tym ; ,,Nie jestem głodna” albo „zjem później”. Ale tego nie robię. Nie mam żadnych kompleksów ani nic, noże tylko trochę. Czuje się czasem głodna ale jest to do wytrzymania i mi to nie przeszkadza. Do niedawna ważyłam około 52/53 kg, a teraz gdy się zważyłam to około 49,1 prawie 48 kg. Zauważyłam ze mi się brzuch wklęsł i że jestem bardziej zmęczona niż zwykle poza tym nic innego nie zauważyłam. Ciagle mi się wydaje ze jestem trochę za gruba i jeszcze trochę muszę schudnąć. Wiem ze najlepiej by było zjeść ale po prostu nie umiem się zmusić żeby coś zjeść. Nadzwyczajnie nie mam ochoty i tyle. Czy to może być anoreksja czy coś innego?

  TAK. TO MOGĄ BYĆ PIERWSZE OBJAWY ANOREKSJI. Co mam napisać dalej ? Że wygląd to nie wszystko. Że za chwilę zafundujesz sobie cukrzycę insulinoodporną, zaburzenia hormonalne, zaburzenia metaboliczne, włosy zaczną wychodzić garściami, miesiączka zniknie itd. itp. ... A potem nastąpi efekt Jo - Jo. Bo przy takim pomyśle na siebie jest to nie uniknione. Chcesz stracić na wadze ? Nie ma problemu. Wystarczy po pierwsze więcej się ruszać. Godzinny spacer dziennie na pewno nie zaszkodzi. Zrób sobie spis rzeczy które jesz. Ale tak rzetelnie. Wyeliminuj słodycze. Resztę zostaw. Wbrew pozorom jedzenie nie truje, jak by tego chcieli spece od marketingu. Przeżyłaś 16 lat, to przeżyjesz dalej. Zdrowe odchudzanie, takie, które ma przynieść efekt do końca życia jest rozpisywane na miesiące i lata nie na tygodnie i miesiące. Na koniec mam propozycję. "Naciągnięte" Marzeny Turlej. Naprawdę warto.

  Tomasz Wrocławski

 • Dlaczego przy nerwicy stresu pourazowego blokują mi się uczucia przede wszystkim nie odczuwam miłości wydaje mi się że nie umiem już kochać najblizszych.Jestem mężatką i mamą :(chodzę na psychoterapię i biorę cloaxil na lęk ale brak uczuć jest najgorsza ..

  Stres urazowy to bardzo wyniszczająca choroba, której skutkiem jest min. obniżenie wydzielania dopaminy, odpowiedzialnej za dobre samopoczucie. Dopamina zwana hormonem miłości odpowiada w głównej mierze za stan zakochania. To dzięki niej czujemy motyle w brzuchu s świat jest taki piękny. Proszę spróbować wzbudzić w sobie na mowo to uczycie. Nie chodzi o seks ale o bliskość. Wspólne spędzanie czasu. Jakieś hobby. Proszę rownież szczerze porozmawiać z mężem. Powiedzieć co Pani czuje, czego oczekuje w związku z ta sytuacja. Fajnie by było aby się tez zaangażował. My faceci potrzebujemy czasami żeby kobieta po prostu powiedziała wprost czego od nas oczekuje :). Pozdr :).

  Tomasz Wrocławski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Profile społecznościowe