Adresy (2)

Walczaka 12b/5, Gorzów Wielkopolski
Gabinet prywatny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
95 788..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (pierwsza wizyta) (opis) • 130 zł

Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Ważne! Drodzy Państwo, aktualnie z powodu epidemii koronawirusa, jest możliwość odbycia pierwszej konsultacji online. Powinni Państwo w takiej sytuacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Borderline
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski (Wydział nauk historycznych i pedagogicznych) - Psychologia
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - IV letnia Szkoła psychoterapii dorosłych i młodzieży (atest PTP)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - Kurs Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online


Konsultacja online (pierwsza wizyta)


130 zł

Konsultacja online

Konsultacja online ma na celu ustalenie przyczyn trudności psychologicznych oraz udzielenie porady psychologicznej. Link do konsultacji zostanie wysłany przed pierwszą konsultacją.


Konsultacja psychologiczna


Walczaka 12b/5, Gorzów Wielkopolski

od 150 zł

Gabinet prywatny

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Walczaka 12b/5, Gorzów Wielkopolski

od 200 zł

Gabinet prywatny


Psychoterapia partnerska


Walczaka 12b/5, Gorzów Wielkopolski

150 zł

Gabinet prywatny


Psychoterapia rodzinna


Walczaka 12b/5, Gorzów Wielkopolski

150 zł

Gabinet prywatny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam. To była moja pierwsza w życiu wizyta u psychologa, a czułam się komfortowo i wiedziałam od początku rozmowy, że nie będzie to zmarnowany czas. Pan Tomasz jest bardzo przyjazny ale też profesjonalny, potrafi słuchać i wyciągać odpowiednie wnioski. Zdobył moje zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty. Na pewno będę kontynuować spotkania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Sceptycznie podchodziłam do terapii, jednak szybko okazało się, że było warto :)
Zajęcia prowadzone projesjonalnie i jednocześnie w miłej atmosferze.
Panie Tomku bardzo dziękuję i pozdrawiam!


W
Użytkownik zweryfikowany

Do p. Wójcika zgłosiłam się rok temu w tajemnicy przed rodziną, od której byłam w pełni zależna (absolutnie nie żałuję tak jawnego sprzeciwu, miał on dla mnie wielką wagę). Popchnął mnie ku temu przede wszystkim strach o własne zdrowie, gdyż poczucie wyobcowania, niezrozumienia i skrzywdzenia przez świat generowało gigantyczną nienawiść, którą przelewałam w głównej mierze na samą siebie, a częściowo także na rodziców. To był akt desperacji z mojej strony, czułam się naprawdę tragicznie, miałam wrażenie, iż stoję na skraju przepaści. W gabinecie nareszcie doświadczyłam ulgi, ale też odkryłam, że moje problemy sięgają dużo głębiej niż kiedykowiek sądziłam - tak naprawdę dopiero dzięki temu mogłam zacząć je rozwiązywać. Od p. Wójcika dostałam jednak coś dużo ważniejszego niż doraźna pomoc psychologiczna - walchlarz umiejętności i technik radzenia sobie z własnymi emocjami i napotykanymi przeszkodami. W całej swojej naiwności szczerze wierzę, że właśnie to powinno się wynosić z każdej terapii. Nie sposób przecież dać głodnemu człowiekowi rybę i zostawić go samego sobie. O wiele lepiej jest ofiarować mu wędkę i nauczyć łowić.
Pragnę również zaznaczyć, iż bez względu na to, w jak tragicznej sytuacji życiowej się znajdujemy, warto poszukać dla siebie pomocy. Żyjąc w danej rzeczywistości, mierząc się stale z tymi samymi problemami i stając codziennie przed trudnymi wyborami z czasem przestajemy dostrzegać możliwe rozwiązania. To właśnie wtedy, gdy nie dajemy sobie już sami rady ze światem zewnętrznym i wewnętrznym, przychodzi czas na zapukanie do drzwi specjalisty. Spróbować przecież nie zaszkodzi, prawda?


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny

Na terapię do Pana Tomka chodziłam 8 miesięcy. Było to 8 miesięcy zmian - od najmniejszych do najodważniejszych. Terapię rozpoczęłam bez jakichkolwiek nadzieji na poprawę jakości swojego życia, a zakończyłam nie tylko z nadzieją ale również siłą, determinacją i chęcią jego poprawy. Dzięki terapii prowadzonej przez pana Tomka nauczyłam się odnajdywania w każdej sytuacji czegoś pozytywnego i pouczającego. Na pewno nie były to łatwe chwile, ale niezywkle potrzebne. Podejście pana Tomka do pacjenta jest indywidualne i bardzo profesjonalne. Nie wyobrażam sobie innego psychoterapeuty, który byłby tak zaangażowany, otwarty i empatyczny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny

Moja teriapia z Panem Tomaszem trwała rok. Próbowałam wcześniej rozmów z kilkoma innymi specjalistami, jednak zawsze kończyło się na kilku spotkaniach z powodu braku u mnie chęci i motywacji. Natomiast po każdej wizycie wizycie u Pana Tomasza, czekałam na następną, miałam dużo przemyśleń, z którymi chętnie z dzieliłam sie z Panem Tomaszem. Widzę wyraźny wpływ terapii na moje zachowanie i myśli. Nauczyłam sie kontrolować emocje i właściwie patrzeć na spotykające mnie w życiu problemy. Gdyby nie okoliczności, zapewne dalej kontynuowałabym spotkania. Pan Tomasz podchodzi indywidualnie do pacjenta i tworzy partnerskie relacje. Dodatkowo atmosfera panująca w gabinecie sprzyja szczerym rozmowom. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam.Do Pana Tomasza uczęszczałem przez 2 lata,odkąd zacząłem miewać problemy natury osobistej i stwierdziłem,że sam sobie nie dam rady w tym trudnym okresie w moim życiu.Przez te 2 lata odkąd zacząłem uczęszczać na terapie,wiele się zmieniało w między czasie w moim życiu zarówno zawodowym,osobistym,rodzinnym.Na każdej sesji kiedy miałem wizytę mogłem liczyć na szczere,konkretne i zawsze trafne wskazówki,które powodowały że zacząłem podejmować decyzję,które wcześniej bałbym się podjąć.Teraz już wiem,że jak w moim życiu pojawią się chwile zwątpienia to bez wątpienia zgłoszę się do Pana Tomasza.Gorąco polecam!!!Adrian


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja terapia z Panem Tomaszem zaczela sie ponad rok temu. Jestem bardzo zadowolona z jej przepiegu i poprawy mojego stanu psychicznego. Nigdy wczesniej nie bylam u innego psychologa i nie mam porownania ale szczeze nie wyobrazam sobie lepszego specjalisty.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Tomasz przez okres kilkunastu miesięcy pomagał mi otwierać oczy na problemy osobowościowe, z których nie zdawałem sobie sprawy, docenić własne zalety, a także wartość pracy w sensie ogólnym i zarobkowym, a także systematycznej pracy nad sobą. Cotygodniowe, pięćdziesięciominutowe rozmowy z Panem Tomkiem okazały się bardzo istotne w moim życiu, pomogły dodatkowo przeżywać pewnego rodzaju uczucie katharsis i zniwelowały wcześniej trapiącą mnie konieczność mówienia o swoich problemach prawie wszystkim dokoła.


S
Użytkownik zweryfikowany

Dzień dobry.Zacząłem uczęszczać do pana Tomasza w chyba najcięższym okresie w moim młodym życiu.Jestem pewien,że gdybym nie zaczął przychodzić na spotkania,wiele spraw wyglądałoby inaczej,gorzej.Byłem sceptycznie nastawiony do wszystkiego i wszystkich,straciłem zaufanie do ludzi i chęci do robienia czegokolwiek,co kiedyś sprawiało mi przyjemność.Po troche ponad roku uporządkowałem wiele spraw,dzięki terapii grupowej odzyskałem zaufanie do ludzi.Oprócz tego pan Tomasz pomaga mi w wielu sprawach,które mógłbym wymieniać bez końca.Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia odżywiania

  Witam. Mam zaburzenia odżywiania. Schudłam 12 kg w ciągu roku, ponieważ źle się czułam w swoim ciele i chciałam coś zmienić. Mimo że ważę pomiędzy 42-43 kg nadal widzę swoje niedoskonałości. Patrzę w lustro z myślą, że jestem wciąż gruba. Chciałabym przytyć, ale boję się.

  Dzień dobry.
  Jako, że w wiadomości nie określono wieku, pozwolę sobie pisać bezpośrednio na Ty.
  Bardzo ciężko po takiej małej ilości informacji jednoznacznie stwierdzić czy to co Tobie dolega to anoreksja. Sądząc po określeniu "zaburzenia odżywiania" mam wrażenie, że musiałaś czytać czy słyszeć coś na ten temat. W internecie można odnaleźć kryteria diagnostyczne anoreksji (m. in. współczynnik BMI poniżej 17,5, silny lęk przed przybraniem na wadze, czy np. brak miesiączkowania oraz obsesyjne skupienie na własnym ciele). Jeśli spełniasz te kryteria, zalecam najszybszy kontakt ze specjalistą zdrowia psychicznego - psychologiem lub psychiatrą. To co niepokoi, to to w jaki sposób o sobie piszesz. Osoby z zaburzeniami odżywiania najczęściej nie potrafią właściwie ocenić swojego ciała, będąc skrajanie niezadowolonym ze swojego wyglądu, doświadczając wręcz nienawiści do siebie i swojego ciała. Nie jest to zależne od realnego wyglądu czy wagi. Przyczyna tkwi w naszym zniekształconym myśleniu o sobie. Twoja wiadomość sugeruje, że skupiasz się na negatywnym obrazie siebie, odnosisz się najpewniej do jakiegoś nieosiągalnego ideału. Być może masz na myśli wygląd, który codziennie prezentują nam popularne pisma czy telewizja. Osoby chore na anoreksje nie dostrzegają, że obraz serwowany przez media jest w dużej części nieprawdziwy i wykreowany. Być może myślisz, że to wygląd gwarantuje sukces i powodzenie w życiu (media niestety to podsycają). Na szczęście tak nie jest! Zdrowy stosunek do samego siebie pozwala nam zaakceptować swoje indywidualne cechy i nie zmusza nas do ciągłych porównań z innymi. Pozwala nam polubić siebie wraz z całą paletą naszych indywidualnych cech. Prawdziwy sukces, zależy zaś od sił psychicznych, które tkwią w naszej psychice czy osobowości. Być może, gdy patrzysz na siebie przychodzi Ci do głowy mnóstwo negatywnych określeń. Jest to wystarczający znak, by zgłosić się na wizytę psychologiczną i porozmawiać o sobie, swoim stosunku do siebie i poczuciu własnej wartości. Lepiej zrobić to, nim będzie za późno. Z takim myśleniem o sobie życie jest nieustannym cierpieniem, karaniem siebie i być może nawet destrukcją (pamiętaj, że nieleczone zaburzenia odżywiania prowadzą do bardzo ciężkich powikłań zdrowotnych).
  Życzę Tobie powodzenia w wyborze życzliwej osoby, która oceni Twój stan zdrowia oraz owocnej pracy nad sobą. Być może będzie to dłuższa wędrówka w głąb siebie - jednak warto przez nią przejść, po drodze czego na Ciebie zgubiona "część" siebie - szacunek do siebie samej. Pozdrawiam

  Tomasz Wójcik

 • Witam serdecznie. Chciałbym zapytać, czy jeśli na Pana terapie miałby uczęszczać 16-latek, to czy może on to robić sam, bez wiedzy rodziców?

  Dzień dobry,
  Jeśli chodzi o terapię osób niepełnoletnich, to musi być wyrażona zgoda rodziców. Czasami jest tak, że młodzi ludzie boją się powiedzieć swoim rodzicom o jakiś trudnościach czy sytuacjach, które się wydarzyły. Wtedy można wspólnie z psychologiem umówić termin, rodzinnego spotkania, podczas, którego rozmawia się o trudnościach czy konieczności dalszej pracy. Sama rozmowa z nastolatkiem objęta jest tajemnicą zawodową i młody człowiek, pod warunkiem, że nie chcę sobie zrobić żadnej krzywdy, nie musi się obawiać o ujawnienie treści rozmowy, rodzicowi.
  W momentach, gdy rodzic jest bardzo przeciwny spotkaniu z terapeutą, warto zacząć od udania się do psychologa szkolnego, pedagoga - w takich przypadkach zgoda rodzica nie jest niezbędna. Zwykle wtedy można ustalić czy problem wymaga "głębszej" pomocy i umówić się na wspólne zakomunikowanie o tym rodzicowi.

  Tomasz Wójcik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ważne! Drodzy Państwo, aktualnie z powodu epidemii koronawirusa, jest możliwość odbycia pierwszej konsultacji online. Powinni Państwo w takiej sytuacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Borderline
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski (Wydział nauk historycznych i pedagogicznych) - Psychologia
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - IV letnia Szkoła psychoterapii dorosłych i młodzieży (atest PTP)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - Kurs Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Roczny staż kliniczny w Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. (2011) pod kierownictwem psychologa klinicznego mgr Joanny Strzeleckiej
 • Praktyka na XII Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu (2010)
 • Staż na oddziale Szpitala Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu (2009)

Certyfikaty


Zdjęcia


Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat konkursu miesięcznika psychologicznego "Charaktery" - gra o indeks na psychologię w 2006 roku.
 • Wyróżnienie dyrektora Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego za prowadzenie działalności promocyjnej wydziału (2010 rok).

Powiązane wyszukiwania