lek.

Tomasz Wiśniewski

Urolog, Chirurg

Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centr... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Przestraszony

  Witam Pana Dr . Martwi mnie ostatnimi czasy dobrze wyczuwalny guzek , na prąciu pod żołędziem. W czasie erekcji dużo lepiej wyczuwalny. Czy to coś groźnego ? Z góry dziękuje za odpowiedz i serdecznie Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Wiśniewski

  Witam.
  Ciezko jest mi odpowiedzieć na Pana pytanie bez badania fizykalnego i ewentualnego badania USG prącia.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie ordynator Oddziału Urologii w Szpitalu Mazovia. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna, II Wydział Lekarski w Warszawie

Publikacje

 • Wyniki operacyjnego leczenia raka stercza ograniczonego do narządu Urologia Polska (2005)
 • Wyniki leczenia chorych poddanych radykalnej prostatektomii i uzupełniającemu napromienianiu z pól zewnętrznych z powodu raka stercza pT3 Urologia Polska (2004)
 • PRZYDATNOŚĆ CYSTOGRAFII W OCENIE ZESPOLENIA CEWKOWO-PĘCHERZOWEGO PO RADYKALNEJ PROSTATEKTOMII

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u dr. Wiśniewskiego kilka razy, i mogę z czystym sumieniem polecić go jako bardzo dobrego specjalistę. Ma szeroką wiedzę, poruszał tematy wychodzące poza urologię i zauważył rzeczy, których nie widzieli inni lekarze. Dzięki temu pomógł mi wyleczyć się z nawracających infekcji. Lekarz jest uprzejmy, rzeczowy i wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybko, trafnie i konkretnie. Tak jak powinna wyglądać wizyta u lekarza. Załatwienie sprawy i poprowadzenie pacjenta dalej tak, aby rozwiązać problem bez naciągania na kolejne wizyty. Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały człowiek i specjalista. Konkretny, rzeczowy - od razu przechodzi do działania. Mimo sędziwego wieku mojego dziadka zaplanował diagnostykę i leczenie, które daj nam nadzieję na kolejne lata. Dziękujemy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja merytoryczna, krótka, bez zbędnych pytań i owijania "w bawełnę ". Im pacjent jest lepiej przygotowany posiadając np. komplet wyników badań lub historię choroby tym szybciej otrzyma od Pana Doktora właściwą diagnozę lub zalecenia. Polecam .

 • Jako jedyny chciał zoperować mojego Tatę. Szczery - od razu powiedział, że operacja będzie bardzo trudna, Tata miał 50 % na przeżycie. Udało się - podarował nam tym samym jeszcze 3 lata razem, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Bardzo ludzki - mimo że operował co dzień i miał pełno roboty na oddziale, to i tak znajdował czas, żeby przyjść do Taty i z nim porozmawiać. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • Doktor Tomasz Wiśniewski to świetny lekarz.
  Mój mąż był leczony u niego i miał operacje . Był bardzo zadowolony z niej. Doktor Tomasz to jeden z nalepszych urologów w Warszawie.
  Polecam bardzo!