lek.

Tomasz Wiśniewski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: problem stulejki

  Moja pierwsza wizyta jak najbardziej ok dokładnie wytłumaczenie problem stulejki i dalszego postępowania oraz przygotowanie do zabiegu

 • W

  Pan dr. Tomasz Wiśniewski w mojej ocenie jest bardzo dobrym lekarzem w swoim zawodzie. Rzetelnie podchodzi do pacjenta. A co jest ważne, że najpierw wysłucha go z uwagą, a następnie rzeczowo zdiagnozuję i doradzi jakie leczenie zastosować. Z całą pewnością polecam Pana doktora. Wojciech Szemik.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Best-Med

  Polecam tego specjalistę.Doktor obejrzał wyniki badań i zlecił kolejne badania by nie wybrać antybiotyku zbyt pochopnie.Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Best-Med

  Rzeczowy, konkretny, sympatyczny, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Budzi zaufanie. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo, spokojnie, wykazując swój duży profesjonalizm. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ober ClinicUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan doktor rozpoznal zapalenie prostaty. Po kilku minutach spędzonych na poszukiwaniach w komórce przepisał antybiotyk (Amoksycylinę), lek pasiadający znikome właściwości penetrujące prostaty. Zlecił posiew nasienia na którym wychodzą bakterie z całego układu moczowego, nie tylko prostaty. Rownież bakterie beztlenowe na posiewie nie wyjda. Każdy urolog to potwierdza.

  Pan doktor nie skierował na dalsze odpowiednie badania, np. USG wypisał jedynie receptę na nieskuteczny antybiotyk.

  Stwierdzam fakty, wnioski można wyciągnać samemu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED-KEN

  Pan doktor wyczerpująco zapoznał mnie z tematyką kamicy nerkowej i profilaktyka, która powinnam stosować. Uważnie wysłuchał i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam tego lekarza.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED-KEN

  Gorąco polecam! Pan doktor nie bawi się w dywagacje, jest bardzo konkretny, a jednocześnie zdecydowany i co najważniejsze - to działa.

 • Lokalizacja: Szpital Mazovia

  Znakomity lekarz i chirurg o doskonałym podejściu do pacjenta. Przed operacją zostałem dokładnie poinformowany co zostanie wykonane i jakie będą konsekwencje. Nie było żadnych niedomówień, dr Wiśniewski odpowiedział konkretnie na każde moje pytanie dodając od siebie wiele informacji, o które mnie nie przyszłoby do głowy zapytać.
  Przed operacją miałem jedną wizytę. Podczas tygodniowego pobytu w szpitalu po operacji miałem okazję kilkakrotnie spotkać dra Wiśniewskiego i porozmawiać z nim na temat rekonwalescencji. Dostałem kilka porad, które z pewnością ją przyspieszyły.
  Po wyjściu ze szpitala miałem kolejne trzy wizyty (usunięcie szwów, cewnika oraz odbiór i omówienie histopatologii). Zero stresu wszystko dokładnie wyjaśnione, przebieg powrotu do zdrowia również bardzo konkretnie omówiony i przedyskutowany.

 • Lokalizacja: Szpital Mazovia

  Udana operacja raka prostaty.Profesjonalny lekarz ,ogromna wiedza.Doskonala opieka szpitalna.Polecam

 • Lokalizacja: Szpital MazoviaUsługa: prostatektomia radykalna

  Udana operacja usunięcia prostaty, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, doskonała opieka pooperacyjna.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie pełni funkcję konsultanta urologii Szpitala Grochowskiego. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty.. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Wiek przyjmowanych pacjentów :od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna, II Wydział Lekarski w Warszawie

Publikacje

 • Wyniki operacyjnego leczenia raka stercza ograniczonego do narządu Urologia Polska (2005)
 • Wyniki leczenia chorych poddanych radykalnej prostatektomii i uzupełniającemu napromienianiu z pól zewnętrznych z powodu raka stercza pT3 Urologia Polska (2004)
 • PRZYDATNOŚĆ CYSTOGRAFII W OCENIE ZESPOLENIA CEWKOWO-PĘCHERZOWEGO PO RADYKALNEJ PROSTATEKTOMII