dr n. med.

Tomasz Wikarek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatnyUsługa: prowadzenie ciąży

  Szczerze polecam Pana doktora, otacza pacjentkę fachowa opieka, czułam się bezpieczna. Profesjonalista. Prowadził moja pierwsza ciąże. Gdy coś się działo można było kontaktować się z Panem doktorem o każdej porze. Lekarz z super poczuciem humoru, przez co wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Również po porodzie interesował się nami. Naprawdę super lekarz! :) Anita, Marcin i mały Jasiek :)

 • M
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatnyUsługa: prowadzenie ciąży

  Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami dwiema nogami i rękami! Doktor z prawdziwego powołania. Prowadził moją drugą ciążę. Od początku wykazywał duże zainteresowanie i wiedzę czego nie mogę powiedzieć o poprzedniku, który prowadził pierwszą ciąże. Czułam, że jestem we właściwych rękach przez co cały okres ciąży przebiegł bardzo spokojnie. Dodatkowy plus za poczucie humoru :) Bliźniaki przyszły na świat przez cięcie cesarskie wykonane przez ojca Pana Doktora (sam nie mógł wykonać operacji z przyczyn od niego niezależnych i stanął na głowie żeby załatwić mi opiekę) za co również bardzo dziękujemy z mężem :) najlepszy specjalista na mojej liście! szczerze polecam Doktora Wikarka!

 • A
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatny

  Polecam. Bardzo dobry specjalista, bardzo zaangażowany.
  Lekarz godny zaufania. Moja ciąża zakończyła się szczęśliwie i urodziłam cudownego syneczka.
  Dziękuję za opiekę i szczerze polecam.

 • I
  Lokalizacja: Centermed KatowiceUsługa: prowadzenie ciąży

  Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi za poprowadzenie mojej ciąży. Jestem teraz mamą ślicznej, zdrowej Antosi. Żałuję tylko że nie było wolnego terminu wcześniej i nie prowadził Pan mnie od początku. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

 • Lokalizacja: SAFMEDUsługa: Ciąża

  O Panu doktorze można wypowiadać się jedynie w samych superlatywach. Nie prowadził mojej ciąży od początku, ale chwała losowi, że na niego trafiłam. Dzięki jego trosce i profesjonalizmowi jestem mamą pięknego chłopca. Lekarz z jajami, z powołania, troszczy się o pacjentki nie tylko w swoim gabinecie. Zawsze w szpitalu gdy leżałam na obserwacji zajrzał, zapytał o samopoczucie itp. Jeśli trzeba było potrafił poprawić nastrój. Niezależnie czy przyjmuje na nfz czy prywatnie dla niego ważny jest pacjent. Mogłabym się tak rozpisywać bez końca jednak na tym poprzestanę. Jeśli szukacie naprawdę dobrego ginekologa to tylko Pan Wikarek!

 • S
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatny

  Kompetentny, sympatyczny zawsze w kontakcie telefonicznym z pacjentką w razie potrzeby. Podczas badania doktor zauważył zmiany na jajnikach, jestem już po laparoskopii. Po zmianach śladu nie ma i teraz czas postarać się o dziecko . Warto zaufać. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Centermed Katowice

  Polecam. Pan doktor Tomasz Wikarek prowadził moją ciążę. Za każdym razem dostawalam zestaw badań do zrobienia.. na wizycie zawsze badanie Usg.. bardzo dobry kontakt.. poród poprzez cesarskie cięcie również przeprowadził Pan doktor i jestem bardzo zadowolona.. polecam

 • D
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatny

  Szczerze polecam doktora Wikarka. Prowadził całą moją ciążę. Zawsze można do niego zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jeśli nie może odebrać, oddzwania. Jest konkretny, dokładnie wszystko tłumaczy i interesuje się losem swoich pacjentek. Kiedy nie zjawiłam się na umówionej wizycie, ponieważ urodziłam dwa tygodnie przed terminem, zadzwonił do mnie z pytaniem jaki był powód mojej nieobecności. No cóż, siła wyższa :) Jakie było moje zdziwienie, kiedy odebrałam telefon, chyba większe niż sam poród, który odbył się kilkanaście godzin wcześniej :) Do tego lekarz z poczuciem humoru. Wizyty zawsze przebiegają w sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam!

 • L
  Lokalizacja: Duomedic. Gabinet prywatny

  Pacjentka M.
  Zdecydowanie polecam.Doktor Tomasz Wikarek prowadzil moja ciaze.Ciaza od poczatku byla zagrozona ,a jej przebieg dosc ciezki...zaznacze ,iz urodzilam w terminie zdrowa coreczke.Uwazam ,ze to w duzej mierze zasluga doktora. Profesjonalny,zaangazowany,pewny swoich diagnoz . Kontakt telefoniczny z doktorem bez zarzutu. Zawsze mozna bylo zadzwonic i rozwiac swoje watpliwosci.Swietny fachowiec z poczuciem humoru.Z czystym sumieniem polecam!

 • M
  Lokalizacja: SAFMEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Doktor Tomasz Wikarek prowadził moją ciążę, która mimo obciążeń przebiegła pod jego nadzorem bez komplikacji. Dziękuję przede wszystkim za przeprowadzenie przez niego zabiegu cesarskiego cięcia - obecnie wszystko się ładnie goi. Na temat tego doktora nie można powiedzieć złego słowa, ponieważ zna się na rzeczy i jest naprawdę dobry w swoim zawodzie. Gorąco polecam go wszystkim kobietom planującym ciążę, niezadowolonym z dotychczasowego lekarza oraz wszystkim kobietom, które dopiero poszukują naprawdę dobrego ginekologa - na pewno nie pożałujecie :)