Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kniaziewicza 16 A, Bałuty, Łódź
ZU-Tom Okulistyka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

34 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pana Tomasza od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona! Bardzo fajna atmosfera w gabinecie. Cała Rodzinka bardzo fajna;-)Gabinet jest interesem rodzinnym. Na miejscu można wybrać okulary. Świetne oprawki w ofercie i dobre ceny. Pan Tomasz ma super kontakt z pacjentem. Polecam gorąco;-)


G
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor bardzo dokładnie bada wzrok, za ta cenę próbuje pokazać jak dużo trzeba zrobić przy pacjencie, żeby czuł się dowartościowany i wiedział za co tyle kasy płaci: badania komputerowe, badanie dna oka,badanie nawilżenia oka, zakrapianie 4-krotne oczu, znów badanie i wizyta po kilku dniach na dobór szkieł. To wszystko się chwali. Ale cóż z tego, skoro szkła które wyrobiłam na receptę Pana doktora sprawiały że po paru minutach mdliło mnie jak diabli, kręciło się w głowie i oprócz tego że widziałam gorzej niż bez okularów to jeszcze prostokątny monitor w okularach miał kształt trapezu!!!!!! Później wizyta u innego okulisty, szkła -0,5 w których widzę i czuję się świetnie, ot taka pomyłka doktora (on przepisał +0,75 !!!!). Mam nadzieję, że tylko ja miałam takiego pecha...

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Myślę, że pan dr jest bardzo dobrym lekarzem. Gdy mojemu mężowi odkleił się nabłonek nie było problemu, żeby przyjąć go od razu, dodam, że nie płaciliśmy za wizyty mimo tego, że jest to prywatny gabinet. Plusem jest rodzinna atmosfera, pani Zuzia zawsze uczynna i serdeczna. Do gabinetu jeździ moja siostra, moja mama i moja cała rodzina.


M
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z usług gabinetu od 18 lat, ale dopiero niedawno miałam pilną potrzebę konsultacji okulistycznej.Sposób w jaki zostałam potraktowana przez,(jak pisał Pan Jerzy) teściową i żonę Pana Doktora pozostawia wiele do życzenia.W sytuacji nagłej potrzeby zostałam zlekceważona, wyśmiana i pozostawiona bez pomocy.Dopiero " z łaski na uciechę " mąż został przyjęty.
Przy kolejnej próbie umówienia się na wizytę kontrolną zostałam bardzo niemiło potraktowana.NIE POLECAM TEGO GABINETU OKULISTYCZNEGO

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


O

Byłam u p dr pierwszy raz i jestem pod wrażeniem.wiele razy bywałam na prywatnych wizytach jednak pan Doktor zajął się mną naprawdęprofesjonalnie , wszystko dokładnie mi objaśniał,tłumaczył.z wizyty jestem bardzo zadowolona , panuje tam miła rodzinna atmosfera,polecam każdemu.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".R
Użytkownik zweryfikowany

Mogę z czystym sumieniem polecić. Pan dr Sztarbała wyleczył moje oko, podczas gdy wcześniejszy (pseudo)lekarz chciał mnie wziąć do szpitala. Wizyty kontrolne są za darmo, płaci się wyłącznie za 30 minutowe badanie lub pewne dodatkowe badania wzroku. A wizyt kontrolnych (darmowych) miałem ok. 5. Bardzo miła atmosfera. Opóźnienia niestety się zdarzają, ale nie ma ich tam, gdzie nie ma pacjentów. Ciężko jest nie przedłużać wizyt jeśli jest coś ważnego do zrobienia. Ale widocznie są ludzie, którym się wydaje, że jeśli zapłacili to już nie powinni poczekać. Trochę pokory. Warto chwilkę poczekać :-)


J
Użytkownik zweryfikowany

Jerzy - Ja miałem podobne doswiadczenie jesli chodzi o punktualność.Z uwagi że jest to rozwinięty kombinat/ pracuje żona, syn , teściowa i czasami córka/. Takie sytuacje, że wszystko się opóżnia zdarzają się prawie codziennie, a wynikają z różnych przyczyn : ale przede wszystkim z tego, iż usiłuje się przyjąć jak najwięcej pacjentów. To, że nawet spóźni się pacjent jeszcze nic nie wynika bo wchodzi kolejna osoba. Najczęściej opóźnienia tworzą się, bo jakaś wizyta się przedłuża i robi sie "korek" lub wchodzą osoby niezapisane, które mają pokazać się na kontrolę, a gabinet nie wie w który dzień przyjdą./ Doktor np. proszę sie pokazać za ca. 14 dni /.

Ale to jest pikuś. Uważam, że własnie z powodu takiego bałaganu lekarz zafundował by mi tzw. jaskrę polekową.

Dostawałem na zapalenie spojówek leki kortykosteroidowe , co dwa tygodnie inne / bo nic nie pomagały poprzednie/, a okazało się że takie leki sa dla mnie niewskazane. Z uwagi na pośpiech w trakcie niezapowiedzianych kontrolnych wizyt lekarz niezbyt kontrolował ciśnienie oczu , które po braniu kropli przez 40 dni przekroczyło normę o ponad 100 % i groziło mi uszkodzenie nerwu wzrokowego i tzw. jaskra polekowa .

Gdy zgłosiłem się , to oczy miałem twarde jak kamień, a przed oczami latały mi białe obłoki. Lekarz wtenczas się mocno zdenerwował . Przeczytałem ulotki tych wszystkich kropli - stało jak byk że trzeba bardzo uważać i kontrolowac cisnienie oczu. Nie posądzam lekarza o brak wiedzy, gdyż to są podstawy. Mimo, iż chciał kontynuować moje leczenie / chyba miał wyrzuty sumienia / - przerwałem je i natychmiast udałem sie do innego okulisty, pokazałem co brałem . Nowy lekarz okulista wytłumaczył mi na czym polegał błąd dr. Sztarbały i wyleczył mi oczy za co jestem b. wdzięczny. Zanim ciśnienie wróciło do normy, trwało to jakiś czas, musiałem
wykonywać dodatkowe badania nerwu wzrokowego - wydałem dużo pieniędzy, no ale jest teraz OK.

Moja rada - bardzo dokładnie przyglądać się i obserwować - czy wskazana terapia przynosi efekty. Jesli diagnoza jest bardzo niepomyślna - radzę skonsultowac się z innym lekarzem. To są OCZY i to jest nasze zdrowie

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Opiszę Państwu moją sytuację z jaką się spotkałam w gabinecie u Pana dr Sztarbały. A mianowicie, miałam wyznaczoną wizytę na godzinę 17.00. Po 20 min. czekania, grzecznie zapytałam się , czy ktoś może mi powiedzieć skąd wynika to opóźnienie i ile będzie trwało. Odpowiedź była szczera ze strony starszej osoby pracującej w tym gabinecie w rejestracji, która wprost wskazała na osobę, która się spóźniła na wizytę. Jednakże od razu wtrącił się syn Pana dr i powiedział, że tak czasami bywa i jeśli mi coś nie odpowiada to (w przenośni - do widzenia). Bardzo mnie to zdenerwowało, więc przypomniałam temu Panu, że to już nie pierwszy raz, kiedy pacjent ma wyznaczoną godzinę, a nie wchodzi o czasie. Musiałam jeszcze uzmysłowić temu Panu, że nie tylko jego czas to pieniądz, że wypadałoby również szanować czas innych pacjentów, chociażby z tego powodu, że jest to wizyta płatna. Ten Pan zapomniał kto jest dla kogo i wypadałoby chociaż poinformować o ewentualnym opóźnieniu wizyty. Nie wiem czy coś z tego ten Pan zrozumiał, jednakże poszedł do lekarza i kazał mi wejść. Lekarz po zbadaniu zlecił mi wizytę kontrolną. Tak więc wychodząc z gabinetu (w rejestracji nie było już syna Pana dr), ale za to pojawiła się jego mama (żona Pana dr), zapytałam się czy należy się umawiać na wizyty kontrolne, uzyskałam odpowiedź, że tak i od razu podała mi godzinę 14 nie patrząc w kalendarz. Odpowiedziałam, że nie zależy mi na czasie, jednakże wolałabym godzinę 17, nie dla Pani może być tylko godz.14.00. Takie zachowanie mogło wynikać tylko ze złej woli, co zresztą potwierdziła później ta Pani (żona Pana dr), była to kara dla mnie za to, że nie potrafiłam się wczuć w sytuację innych pacjentów. Jeszcze próbowałam z tą Panią rozmawiać, jednakże nie odniosło to żadnego rezultatu. Nie umówiła mnie ta Pani na badanie kontrolne w odpowiedniej dla mnie godzinie, cały czas upierała się przy godzinie 14, która była dla mnie niekorzystna. Zapłaciłam za wizytę 100zł i wyszłam. Później żałowałam, że się nie wróciłam, mogłam poprosić Pana dr Sztarbałę, w końcu miałam zlecone przez niego badanie kontrolne. Jednakże po tej rozmowie i podejściu tej Pani, nie wiem czy miałoby to jakiś sens. Było mi bardzo przykro, nie mogłam w to uwierzyć, że zostałam tak potraktowana (będąc stałą pacjentką Pana dr) w prywatnym gabinecie. Jest to bardzo przykre, ponieważ do usług świadczonych przez Pana dr nie mam zastrzeżeń, szkoda tylko, że najbliższa rodzina robi Panu dr taką antyreklamę. Wstyd

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


T
Użytkownik zweryfikowany

Przede wszystkim znakomity specjalista,miły i cierpliwy co bywa niestety rzadkością.W gabinecie panuje przemiła dosłownie rodzinna atmosfera.Trafiłam do Pana Doktora dzięki tym wszystkim wpisom i się nie zawiodłam.Z reszta ilość pacjentów i terminy mówią same za siebie.Pozdrawiam i dziękuje.B.Ch.


T
Użytkownik zweryfikowany

Witam.Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora i mogę w 100% potwierdzić słowa moich poprzedników.Wspaniała domowa atmosfera.Pan Doktor bardzo miły i przede wszystkim co się rzadko zdarza wśród lekarzy rzeczowo wszystko tłumaczy i bardzo dokładnie bada.Wizyta trwała półtorej godziny ale w tak sympatycznej atmosferze czas leci szybko.Za dwa tygodnie będę miała dobór okularów który wliczony jest w koszt pierwszej wizyty.Oby więcej takich przychodni.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania