Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tomasz Struzik – Fizjoterapeuta, chiropraktyk /kręgarz. właściciel MTS Struzik Therapy. Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Chiropraktyk Praskiej Szkoły Terapii Manualnej wg Lewita, Dypl... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Struzik

  Proszę o kontakt 537...497....227...

 • Od 3 mc u dziecka systematycznie wzrasta ALP. Przyjęta na początku czerwca do szpitala na diagnostykę z powodu bólu w obrębie kości udowej. RTG i rezonans wykazały zmiany na kości udowej i przerwanie punktowe warstwy korowej. Skierowana na onkologię do IMID. Tam przeprowadzona biopsja - nie znaleziono… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Struzik

  Przykro mi ale nie wiem

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Tomasz Struzik – Fizjoterapeuta, chiropraktyk /kręgarz. właściciel MTS Struzik Therapy. Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Chiropraktyk Praskiej Szkoły Terapii Manualnej wg Lewita, Dyplomowany Pinoterapeuta, Dyplomowany Igłoterapeuta (Akupunkturzysta), Absolwent wielu kursów z zakresu Kinesio-Taping oraz masaży powięziowych i sportowych, Certyfikowany Instruktor Pinoterapii wg Dr Radosława Składowskiego.

  Od najmłodszych lat interesowała go medycyna naturalna, fizjologia człowieka oraz szeroko rozumiana rehabilitacja. W trakcie rozwoju to właśnie terapia manualna stała się mu najbliższa, a bycie chiropraktykiem zajmującym się diagnozowaniem i leczeniem układu lokomotorycznego jest tą droga, którą chce podążać.
  Wiedza zdobyta podczas licznych kursów i szkoleń pozwala mu na dostosowanie odpowiedniej techniki do konkretnego schorzenia. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta jest z jedną z jego dewiz.

  W swojej wieloletniej praktyce przede wszystkim stawia na jakość i szybkość w leczeniu wielu dolegliwości, z jakimi trafiają do niego pacjenci. Od 2006 roku praktykuje w Polsce, współpracując z podmiotami takimi jak:
  - Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką – Zakład Rehabilitacji we Wrocławiu
  - Przychodnia Rehabilitacyjna w Kątach Wrocławskich
  - własne centrum Rehabilitacji we Wrocławiu
  - prowadzenie szkoleń z Pinoterapii oraz Igłoterapii

  W swojej pracy wykorzystuje starannie wyselekcjonowane techniki (z ponad kilkunastu metod używanych w leczeniu zaburzeń układu lokomotorycznego) m.in.:
  – terapię manualną,
  – techniki powięziowe,
  – masaż sportowy dedykowany wyczynowym sportowcom,
  – igłoterapię (akupunktura),
  – PINOTERAPIĘ – metodę, która podbija swoją niesamowitą skutecznością rynek rehabilitacyjny w Polsce.

Ukończone szkoły

 • Praska Szkoła Terapii MAnualnej - Warszawa 2008
 • akupunktura , Igły głębokie -ARS Medica
 • Pinoterapia - ARS Medica
 • Kinesio-Taping w sporcie i Neurologii
 • mgr Fizjoterapii - Opole
więcej

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • .

Certyfikaty

 • Tomasz Struzik, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Tomasz Struzik, fizjoterapeuta - Certyfikaty
 • Tomasz Struzik, Wrocław - Certyfikaty
 • Tomasz Struzik, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszlam z ruchomoscia szyi na poziomie 12% po gwaltownym szarpnieciu barku dnia poprzedniego. Pan Bartek w godzine zniwelowal prawie 100% bólu dodatkowo usprawniajac obrecz barkowa. Nieznaczny ból niestety wrócil nastepnego dnia (zdziwilabym sie gdyby po takim szarpnieciu zregenerowal sie w 24h, na pewno nie ulatwily tego pielegnowane latami inne kontuzje w obrebie kregoslupa szyjnego) za kilka dni udam sie na poprawki. Bogatsza w doswiadczenie polecam nie meczyc sie z urazami jak do tej pory mialam w zwyczaju, a od razu oddac sprawe w rece specjalistów.

 • D
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: terapia manualna

  Polecam wszystkim, szybko i sprawnie. Jak boli to tylko do Struzika :-). Błądziłem po wielu fizjoterapeutach i dopiero ten dobry skromy człowiek pomógł mi w moich bólach kręgosłupa. Wysmarował plecki naturalnym miodzikiem i dał nadzieję na lepsze jutro.

 • W
  Lokalizacja: MTS Struzik Therapy

  Polecam wszystkim kto ma bóle ☺plecow i inne schorzenia kręgosłupa mi pomago bol był nie znosny polecilem znajomym

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik Therapy

  Bardzo kontaktowa osoba, dobry fachowiec w swoim zawodzie mi osobiście bardzo pomógł z bólem przyśrodkowej części piszczela , naprawdę polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Terapeuta rzeczowy, precyzyjnie informuje o założeniach, którymi się kieruje przy doborze terapii oraz o celach do osiągnięcia. Widząc brak postępów i słabe rokowania nie naciąga na kontynuację bezsensownej terapii.Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Tomasz bardzo szybko znalazł przyczynę mojego bólu pleców i ja usunął. Podczas wizyty można zauważyć profesjonalizm i indywidualne podejście. Jako trener personalny gorąco polecam tego fizjoterapeutę.

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: 1- wizyta 60min

  Pan Tomasz znalazł przyczyny moich bolesnych dolegliwości z którymi borykałam się 3 miesiące chodząc do lekarzy, ortopedy i innych specjalistów. Jedna wizyta uwolniła mnie od bolesnej kontuzji i znalazła przyczyny problemu ( czego nie robią lekarze... ) Dzięki temu zabiegowi uniknęłam zastrzyku sterydowego, który de facto zatuszowałby narastającą nadal kontuzję. Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty i doceniam szeroką wiedzę jaką dysponuje Pan Tomasz. Dziekuję !
  Anna Stec

 • K
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: fizjoterapia

  Niezwykle kontaktowa osoba, profesjonalnie podejście, w dodatku z dużym poczuciem humoru. Zawsze cierpliwy, otwarty i chętny do pomocy. Ponadprzeciętna wiedza i stosowanie wielokierunkowych technik fizjoterapii niekiedy zaskakujących. Wizyta to przyjemność ale też ból i cierpienie a rezultaty wyłącznie pozytywne. Naprawia to co inni popsuli lub mówili, że nie da się nic zrobić. Zdecydowanie NAJLEPSZY!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: igłoterapia

  Druga wizyta w tym tygodniu - po pierwszej "puściły" mięśnie szyi i barków, a po drugiej puszczają mięśnie dolnej partii pleców i pośladków. Świetne podejście, pełen profesjonalizm i na efekty nie trzeba długo czekać. Luźna, bardzo przyjazna atmosfera. Pacjentami gabinetu są również mąż i syn. Od dwóch lat wracamy pracować nad skutkami pracy przed komputerem ;) i rehabilitacją kontuzji. Brawa dla ekipy za samorozwój, szkolenia w zakresie nowych technik i inwestycję w sprzęt. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z zabiegów Pana Tomka i ich efektów.Doceniam profesjonalne i miłe podejście do pacjenta . Stanisław