prof. dr hab. n. med.

Tomasz Stetkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Diagnostyk

62 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłem w 1993 r. W roku 1998 uzyskałem specjalizację I stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2004 r uzyskałem II stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan profesor jak przy każdej wizycie, pełen ciepła i konkretnego podejścia do przedstawionego problemu. Dziękuję w imieniu córki i swoim.

 • Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Prof.Stetkiewicza poleciła mi znajoma i to był strzał w dziesiątkę. To lekarz z ogromną wiedzą medyczną i wspaniały człowiek. Wielki plus za indywidualne podejście do pacjentki i pomoc w każdej sytuacji, a przede wszystkim za dostępność pod tel. Dla kobiety w ciąży to bardzo ważne.Polecam Pana profesora nie tylko przyszłym mamusiom ;)

 • Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka

  Człowiek- Anioł. Nie zamieniłabym go na innego lekarza w życiu, choć mam do łodzi kawałek, do takiego lekarza można jechać i na drugi koniec Polski. Trafiłam do Pana Profesora po 7 konsultacjach gdzie indziej. Nikt nie chciał podjąć się prowadzenia mojej ciąży po zapoznaniu z historią choroby. Po wizycie u Profesora wszystko nabrało innego wymiaru. Tu nie byłam problemową pacjentką, tylko pacjentką z podwyższonym ryzykiem co się wiązało z częstszymi badaniami, wizytami u innych specjalistów, czasem przymusowym pobytem w szpitalu. Profesjonalizm od początku do końca, zero pytań bez odpowiedzi, zawsze przygotowany plan B na nieprzewidziane okoliczności. To świetny lekarz ale przede wszystkim człowiek, któremu można zaufać w 100%. Dzięki niemu mamy zdrowego , ślicznego synka z donoszonej ciąży co jeszcze kilka miesięcy wcześniej było zupełną abstrakcją. Polecam z całego serca Pana Profesora

 • A
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Solidny i rzeczowy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan Doktor udzielił mi wyczerpujących informacji na temat mojej przypadłości, zasugerował kolejne ścieżki leczenia, jest zaangażowany oraz odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna. Polecam! :)

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Bardzo dobry diagnosta, konkretny, dosyć szczegółowo odpowiada na pytania pacjenta, polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor Stetkiewicz to bardzo sympatyczny, przystępny, a przede wszystkim kompetentny lekarz. Chętnie
  i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie śpieszy się. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo, dawno nie spotkałam się z tak miłą wizytą u lekarza. Gorąco polecam!

 • N
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz!! Prowadzi moja ciąże zawsze mogę liczyć na jego pomoc zawsze jest przy telefonie. Miły uprzejmy, i wyrozumiały. Odpowiada na wszystkie pytania zawsze pomoże we wszystkim.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Takie odniosłam wrażenie, mimo że była to moja pierwsza wizyta i szłam bez wielkiego problemu. Bardzo na plus Pana Doktora przemawia, że nie ma bariery niedostepnosci-Doktor chetnie czeka na pytania i odpowiada na nie. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: diagnostyka

  Bardzo kompetentny, dokładny lekarz, kulturalny i sympatyczny człowiek. Nie wprowadza atmosfery nerwowości, dokładnie odpowiada na każde pytanie.

 • M
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Wspaniały lekarz trafiłam do CZMP z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Okazało się że jest to ciąża normalna. Gdy zapytałam profesora o możliwość prowadzenia ciąży od razu wyraził chęć jej prowadzenia. Za każdym razem na wizycie czułam się bardzo komfortowo Profesor słuchał i dawał świetne rady. Polecam każdej kobiecie tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłem w 1993 r. W roku 1998 uzyskałem specjalizację I stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2004 r uzyskałem II stopień specjalizacji.
  W roku 1999 obroniłem pracę doktorską, a w 2008 uzyskałem stopień doktora habilitowanego nauk medycznych w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
  Od 2010 r. jestem profesorem nadzwyczajnym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, autorem 150 prac naukowych.

  Jestem zastępcą Kierownika Kliniki Ginekologii ICZMP.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia