Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
24 352.....

Konsultacje psychoterapia skype (od 140 zł)

Konsultacja psychoterapia indywidualna (150 zł)

Konsultacja psychoterapia młodzieży (od 140 zł) + 2 więcej

Konsultacja psychoterapia pary (od 180 zł)

Konsultacja psychoterapia małżeńska (od 180 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

„Psychoterapia to dla mnie przestrzeń wolności i dochodzenia do prawdy. To poczucie bezpieczeństwa i akceptujący czas wzrostu. W psychoterapii człow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Czteroletnie szkolenie w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Do końca życia zapamiętam pierwszą sesję z Tomaszem. To człowiek o ogromnych pokładach empatii i wielkim sercu. Tomasz, to nie tylko osoba o ogromnej wiedzy na temat człowieka, ale również terapeuta dający poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.
Proces terapii to wiele trudnych momentów, w których Tomasz potrafi przede wszystkim słuchać i zadawać trafne, często bardzo zaskakujące pytania. Nigdy nie daje gotowych odpowiedzi, recept "Jak żyć" a raczej zachęca do szukania odpowiedzi w sobie.
Z pewnością przyznaję, że terapia zmieniła moje życie na lepsze. Jestem ogromną szczęściarą, że trafiłam na wysokiej klasy specjalistę i zarazem człowieka, który kocha ludzi i swoją pracę.

Polecam Tomasza z całego serca.

mgr Tomasz Radkiewicz

Agnieszko bardzo dziękuję za Twoje słowa. Pozdrawiam tr


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU terapia

Bardzo polecam.
Wydaje mi się, że każdy z nas w jakimś sensie potrzebuje prawdziwego terapeuty. W moim rozumieniu jest to
osoba, która potrafi zobaczyć drugiego człowieka. Dostrzega ukryte pytania, problemy, czasami mniejsze lub większe zagubienie.
Przede wszystkim nas rozumie.
Czasami taka osobą jest ojciec, albo mama, żona lub przyjaciel. Ale co jeśli się nam wydaje, że zostaliśmy sami ?
Albo, że nie jesteśmy obecni w naszym własnym życiu ?
Dzisiaj po 3 latach z Tomkiem już wiem, że potrzebny jest drugi człowiek, który widzi rzeczy dla nas zakryte, i który
potrafi je pokazać, otworzyć oczy. Który wie jak to zrobić, żeby znowu widzieć.
Niezwykle rzadki dar posiada centrum obecności.
Robert Szostak

mgr Tomasz Radkiewicz

Robert bardzo dziękuję za Twoje słowa.
Pozdrawiam. tr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Najlepsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić. Dzięki terapii nauczyłam się żyć świadomie, mówić głośno co chcę i realizować to gorliwie i skutecznie.
W końcu słucham siebie, przestałam być "dla innych" i w końcu jestem "dla siebie".
Niby niewiele jednak odmieniło całe moje życie.
Dziękuję

Ps. T. zwolniłam, już tak nie pędzę :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Aniu bardzo dziękuję za Twoje słowa.
Pozdrawiam. tr


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU psychoterapia partnerska

Do gabinetu Pana Tomka trafiłem z partnerką na terapię dla par. Gdyby nie Pan Tomek i praca z Nim nad naszą relacją i związkiem nie byłoby nas razem. Pan Tomek pomógł nam spojrzeć z innej perspektywy na drugiego człowieka, dostrzec w partnerze sprzymierzeńca. Tu odnaleźliśmy siebie i akceptację dla tego co czuliśmy. Nauczyliśmy się dbać o nasze granice nie naruszając partnera. Bardzo dziękuję.
Tworzymy dziś wspaniałą rodzinę z trójką wrażliwych dzieci, uważni na siebie i nasze potrzeby. Dzięki terapii i pracy z Panem Tomkiem kochamy się jeszcze bardziej, świadomi swoich uczuć, otwarci na siebie.
Gabinet Pana Tomka to miejsce, które szczerze polecam.

mgr Tomasz Radkiewicz

Moniko i Mariuszu dziękuję za Wasze słowa.
Pozdrawiam. tr


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Niesamowity człowiek, pełen ciepła, spokoju i empatii. Potrafi słuchać, skupia się na rozmowie, przy czym nie ocenia... Każde spotkanie przynosi ulgę.

mgr Tomasz Radkiewicz

Pani Katarzyno dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam. tr


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Dzięki wizytom u Pana Tomasza wydobyłem na zewnątrz prawdziwego siebie, takiego który schowany był głęboko w cielesnej powłoce, przykryty kompleksami, żalem, złością i tęsknotą. Pan Tomasz potrafi przede wszystkim słuchać, a na sesjach buduje atmosferę spokoju i komfortu, przy zachowaniu maksimum profesjonalizmu, co pomaga w procesie leczenia i otwierania się na świat. Dziękuję za otoczenie mnie opieką i zrozumieniem, co sprawiło, ze dziś potrafię powiedzieć o sobie "jestem szczęśliwy!".
Polecam wszystkim zagubionym, nieszczęśliwym, nieobecnym... Dajcie sobie pomóc i bądźcie dumni z tego kim jesteście - poczujcie się obecni :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Panie Jakubie, dziękuję za Pana słowa.
Cieszę się i pozdrawiam. tr


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU zły stan psychiczny/emocjonalny

Do Pana Tomasza trafiłam 3 lata temu, motywowana bardzo złym stanem psychicznym, głównie o podłożu emocjonalnym. Nie radziłam sobie ze złością, stresem, nie umiałam nawiązać relacji z ludźmi, zdrowej więzi z partnerem, miałam problemy z samoakceptacją, wszystko urastało do rangi ogromnego problemu. Brak zwrócenia się o pomoc na dłuższa metę poskutkowałby najprawdopodobniej poważną depresją, nerwicą i myślami samobójczymi. Ponieważ mój telefon do Centrum odebrał Pan Tomek, to do niego postanowiłam się zwrócić. I to był jak najbardziej słuszny wybór. Sama w zasadzie nie mogę uwierzyć jak ogromna zmiana zaszła we mnie przez te 3 lata dzięki regularnym spotkaniom i terapii. Najtrudniej było się otworzyć, wyciągnąć z przeszłości wszystko co miało większe i mniejsze znaczenie, jednak był to niezbędne, gdyż z czasem okazało się, że przyczyną większości moich problemów są incydenty oraz nawyki i relacje z dzieciństwa oraz okresu dorastania. Zmierzenie się jednak z nimi i uświadomienie sobie bardzo wielu kwestii pomogło uwikłać się z problemami i dręczącymi myślami. Dzięki pracy własnej i nieocenionej pomocy jestem dziś innym człowiekiem. Były momenty zwątpienia, ale uważam, że to normalne zjawisko. Bywały okresy że nie dostrzegałam poprawy i miałam wątpliwości czy ma to sens, ale potem nagle potrafiło przyjść olśnienie i kompletna zmiana w nastawieniu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jednak przede wszystkim czas. Czas, praca własna i cierpliwość terapeuty i pełne zrozumienie z jego strony to klucze do sukcesu. Przekonałam się jak ważne jest nawiązanie partnerskiej relacji z terapeutą, a Pan Tomek jest do tego doskonałym człowiekiem. Jego zrozumienie i cierpliwość, delikatność i szczera chęć pomocy pomogły mi wyjść ze stanu już przeddepresyjnego. Dziś jestem niemal na finiszu terapii, ale wiem, że nawet za kilka lat jeśli będę potrzebowała pomocy to zawsze mogę się do niego zwrócić. Wspierał mnie przez cały ten czas i wiedziałam, że o wszystkim mogę mu powiedzieć. Niesamowite jak jeden człowiek może zmienić życie tylu innych ludzi. Dzięki niemu patrzę w przyszłość z nadzieją i bez obaw, uwierzyłam w siebie, nie rządzi mną już stres i lęk, nie boję się ludzi, a moja relacja z rodzicami i partnerem jest nieporównywalnie lepszej jakości, podobnie jak całe moje życie. Polecam każdemu, nawet jeśli ma wątpliwości. Naprawdę warto o siebie zawalczyć, a Pan Tomek jest najlepszą osobą by nam w tym pomóc. :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Marta, dziekuję.
tr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Wiele zawdzięczam naszym sesją ... mimo wielu łez, będę je zawsze mile wspominać.
W 1000% polecam wizytę u tak ciepłego i otwartego terapeuty.

mgr Tomasz Radkiewicz

Agnieszko, dziękuję za ciepłe słowa.
Pozdrawiam. tr


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Przez wiele lat żyłem w iluzji, wyimaginiwalem sobie ideał z którym wtedy było mi dobrze i nic poza tym że jest dobrze nie potrafiłem poczuć.. Do pewnego momentu aż mi się wszystko zawalił. Szukałem pomocy na już, wszyscy umawiali mnie najwcześniej za tydzień.. Trafiłem na Centrum Obecności przez Google, napisałem maila z rozpaczliwą prośbą o pomoc i Pan Tomek oddzwonił do mnie w ciągu pół godziny od maila. Od pierwszego spotkania widziałem jak próbował nawiązać kontakt z osobą której nie było w tym pokoju, czasami schodzilo się 40 minut aby złapać gdzieś moją osobowość... Aż wreszcie z sesji na sesję udawało się szybciej do mnie dotrzeć a ja wreszcie poczułem że psychika jest o wiele silniejsza niż ciało co jest wspaniałym uczuciem i świetnym doznaniem. Dzięki temu Specjaliście zacząłem żyć inaczej, pełnią życia, a przede wszystkim realizować własne potrzeby i marzenia jedynie biorąc pod uwagę potrzeby innych, a nie brać ich jako własny priorytet do zrealizowania.. Moje leczenie było z góry założone na bardzo długi czas jednak determinacja Pana Tomka i moja chęć współpracy z Nim spowodowała moją przemianę w kilka miesięcy. Co nie zmienia faktu że raz na jakiś czas na pewno będę chciał się spotkać aby nawet luźno porozmawiać, ponieważ to jest na prawdę dobry Przyjaciel oraz świetny Fachowiec w jednej osobie. Gorąco polecam!!
Dawid.

mgr Tomasz Radkiewicz

Panie Dawidzie, dziękuję za Pana słowa.
Cieszę się, że mogłem Panu towarzyszyć na tej drodze.
Pozdrawiam. tr


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Na sesjach u Pana Tomka nauczyłam się być przy sobie tzn.mieć kontakt z samym sobą ze swoimi emocjami uczuciami po to aby poznać siebie i wiedzieć co jest dla mnie dobre a gdzie postawić granice.Zrozumiałam że muszę sama o siebie zadbać ,o swój komfort psychiczny i fizyczny znaleźć dla siebie czas na odpoczynek , przyjemności bez poczucia winy.
Pan Tomek jako terapeuta jest godny zaufania, na sesjach panuje spokojna bezpieczna atmosfera.

mgr Tomasz Radkiewicz

Pani Grażyno dziękuję za Pani opinię. tr


Usługi i ceny

Konsultacje psychoterapia skype

od 140 zł

Chmielna 29, Płock

CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

od 140 zł

Konsultacja psychoterapia indywidualna

150 zł

Chmielna 29, Płock

CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

150 zł

Konsultacja psychoterapia młodzieży

od 140 zł

Chmielna 29, Płock

CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

od 140 zł

Konsultacja psychoterapia pary

od 180 zł

Chmielna 29, Płock

CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

od 180 zł

Konsultacja psychoterapia małżeńska

od 180 zł

Chmielna 29, Płock

CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

od 180 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Do końca życia zapamiętam pierwszą sesję z Tomaszem. To człowiek o ogromnych pokładach empatii i wielkim sercu. Tomasz, to nie tylko osoba o ogromnej wiedzy na temat człowieka, ale również terapeuta dający poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.
Proces terapii to wiele trudnych momentów, w których Tomasz potrafi przede wszystkim słuchać i zadawać trafne, często bardzo zaskakujące pytania. Nigdy nie daje gotowych odpowiedzi, recept "Jak żyć" a raczej zachęca do szukania odpowiedzi w sobie.
Z pewnością przyznaję, że terapia zmieniła moje życie na lepsze. Jestem ogromną szczęściarą, że trafiłam na wysokiej klasy specjalistę i zarazem człowieka, który kocha ludzi i swoją pracę.

Polecam Tomasza z całego serca.

mgr Tomasz Radkiewicz

Agnieszko bardzo dziękuję za Twoje słowa. Pozdrawiam tr


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU terapia

Bardzo polecam.
Wydaje mi się, że każdy z nas w jakimś sensie potrzebuje prawdziwego terapeuty. W moim rozumieniu jest to
osoba, która potrafi zobaczyć drugiego człowieka. Dostrzega ukryte pytania, problemy, czasami mniejsze lub większe zagubienie.
Przede wszystkim nas rozumie.
Czasami taka osobą jest ojciec, albo mama, żona lub przyjaciel. Ale co jeśli się nam wydaje, że zostaliśmy sami ?
Albo, że nie jesteśmy obecni w naszym własnym życiu ?
Dzisiaj po 3 latach z Tomkiem już wiem, że potrzebny jest drugi człowiek, który widzi rzeczy dla nas zakryte, i który
potrafi je pokazać, otworzyć oczy. Który wie jak to zrobić, żeby znowu widzieć.
Niezwykle rzadki dar posiada centrum obecności.
Robert Szostak

mgr Tomasz Radkiewicz

Robert bardzo dziękuję za Twoje słowa.
Pozdrawiam. tr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Najlepsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić. Dzięki terapii nauczyłam się żyć świadomie, mówić głośno co chcę i realizować to gorliwie i skutecznie.
W końcu słucham siebie, przestałam być "dla innych" i w końcu jestem "dla siebie".
Niby niewiele jednak odmieniło całe moje życie.
Dziękuję

Ps. T. zwolniłam, już tak nie pędzę :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Aniu bardzo dziękuję za Twoje słowa.
Pozdrawiam. tr


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU psychoterapia partnerska

Do gabinetu Pana Tomka trafiłem z partnerką na terapię dla par. Gdyby nie Pan Tomek i praca z Nim nad naszą relacją i związkiem nie byłoby nas razem. Pan Tomek pomógł nam spojrzeć z innej perspektywy na drugiego człowieka, dostrzec w partnerze sprzymierzeńca. Tu odnaleźliśmy siebie i akceptację dla tego co czuliśmy. Nauczyliśmy się dbać o nasze granice nie naruszając partnera. Bardzo dziękuję.
Tworzymy dziś wspaniałą rodzinę z trójką wrażliwych dzieci, uważni na siebie i nasze potrzeby. Dzięki terapii i pracy z Panem Tomkiem kochamy się jeszcze bardziej, świadomi swoich uczuć, otwarci na siebie.
Gabinet Pana Tomka to miejsce, które szczerze polecam.

mgr Tomasz Radkiewicz

Moniko i Mariuszu dziękuję za Wasze słowa.
Pozdrawiam. tr


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Niesamowity człowiek, pełen ciepła, spokoju i empatii. Potrafi słuchać, skupia się na rozmowie, przy czym nie ocenia... Każde spotkanie przynosi ulgę.

mgr Tomasz Radkiewicz

Pani Katarzyno dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam. tr


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Dzięki wizytom u Pana Tomasza wydobyłem na zewnątrz prawdziwego siebie, takiego który schowany był głęboko w cielesnej powłoce, przykryty kompleksami, żalem, złością i tęsknotą. Pan Tomasz potrafi przede wszystkim słuchać, a na sesjach buduje atmosferę spokoju i komfortu, przy zachowaniu maksimum profesjonalizmu, co pomaga w procesie leczenia i otwierania się na świat. Dziękuję za otoczenie mnie opieką i zrozumieniem, co sprawiło, ze dziś potrafię powiedzieć o sobie "jestem szczęśliwy!".
Polecam wszystkim zagubionym, nieszczęśliwym, nieobecnym... Dajcie sobie pomóc i bądźcie dumni z tego kim jesteście - poczujcie się obecni :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Panie Jakubie, dziękuję za Pana słowa.
Cieszę się i pozdrawiam. tr


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU zły stan psychiczny/emocjonalny

Do Pana Tomasza trafiłam 3 lata temu, motywowana bardzo złym stanem psychicznym, głównie o podłożu emocjonalnym. Nie radziłam sobie ze złością, stresem, nie umiałam nawiązać relacji z ludźmi, zdrowej więzi z partnerem, miałam problemy z samoakceptacją, wszystko urastało do rangi ogromnego problemu. Brak zwrócenia się o pomoc na dłuższa metę poskutkowałby najprawdopodobniej poważną depresją, nerwicą i myślami samobójczymi. Ponieważ mój telefon do Centrum odebrał Pan Tomek, to do niego postanowiłam się zwrócić. I to był jak najbardziej słuszny wybór. Sama w zasadzie nie mogę uwierzyć jak ogromna zmiana zaszła we mnie przez te 3 lata dzięki regularnym spotkaniom i terapii. Najtrudniej było się otworzyć, wyciągnąć z przeszłości wszystko co miało większe i mniejsze znaczenie, jednak był to niezbędne, gdyż z czasem okazało się, że przyczyną większości moich problemów są incydenty oraz nawyki i relacje z dzieciństwa oraz okresu dorastania. Zmierzenie się jednak z nimi i uświadomienie sobie bardzo wielu kwestii pomogło uwikłać się z problemami i dręczącymi myślami. Dzięki pracy własnej i nieocenionej pomocy jestem dziś innym człowiekiem. Były momenty zwątpienia, ale uważam, że to normalne zjawisko. Bywały okresy że nie dostrzegałam poprawy i miałam wątpliwości czy ma to sens, ale potem nagle potrafiło przyjść olśnienie i kompletna zmiana w nastawieniu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jednak przede wszystkim czas. Czas, praca własna i cierpliwość terapeuty i pełne zrozumienie z jego strony to klucze do sukcesu. Przekonałam się jak ważne jest nawiązanie partnerskiej relacji z terapeutą, a Pan Tomek jest do tego doskonałym człowiekiem. Jego zrozumienie i cierpliwość, delikatność i szczera chęć pomocy pomogły mi wyjść ze stanu już przeddepresyjnego. Dziś jestem niemal na finiszu terapii, ale wiem, że nawet za kilka lat jeśli będę potrzebowała pomocy to zawsze mogę się do niego zwrócić. Wspierał mnie przez cały ten czas i wiedziałam, że o wszystkim mogę mu powiedzieć. Niesamowite jak jeden człowiek może zmienić życie tylu innych ludzi. Dzięki niemu patrzę w przyszłość z nadzieją i bez obaw, uwierzyłam w siebie, nie rządzi mną już stres i lęk, nie boję się ludzi, a moja relacja z rodzicami i partnerem jest nieporównywalnie lepszej jakości, podobnie jak całe moje życie. Polecam każdemu, nawet jeśli ma wątpliwości. Naprawdę warto o siebie zawalczyć, a Pan Tomek jest najlepszą osobą by nam w tym pomóc. :)

mgr Tomasz Radkiewicz

Marta, dziekuję.
tr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Wiele zawdzięczam naszym sesją ... mimo wielu łez, będę je zawsze mile wspominać.
W 1000% polecam wizytę u tak ciepłego i otwartego terapeuty.

mgr Tomasz Radkiewicz

Agnieszko, dziękuję za ciepłe słowa.
Pozdrawiam. tr


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Przez wiele lat żyłem w iluzji, wyimaginiwalem sobie ideał z którym wtedy było mi dobrze i nic poza tym że jest dobrze nie potrafiłem poczuć.. Do pewnego momentu aż mi się wszystko zawalił. Szukałem pomocy na już, wszyscy umawiali mnie najwcześniej za tydzień.. Trafiłem na Centrum Obecności przez Google, napisałem maila z rozpaczliwą prośbą o pomoc i Pan Tomek oddzwonił do mnie w ciągu pół godziny od maila. Od pierwszego spotkania widziałem jak próbował nawiązać kontakt z osobą której nie było w tym pokoju, czasami schodzilo się 40 minut aby złapać gdzieś moją osobowość... Aż wreszcie z sesji na sesję udawało się szybciej do mnie dotrzeć a ja wreszcie poczułem że psychika jest o wiele silniejsza niż ciało co jest wspaniałym uczuciem i świetnym doznaniem. Dzięki temu Specjaliście zacząłem żyć inaczej, pełnią życia, a przede wszystkim realizować własne potrzeby i marzenia jedynie biorąc pod uwagę potrzeby innych, a nie brać ich jako własny priorytet do zrealizowania.. Moje leczenie było z góry założone na bardzo długi czas jednak determinacja Pana Tomka i moja chęć współpracy z Nim spowodowała moją przemianę w kilka miesięcy. Co nie zmienia faktu że raz na jakiś czas na pewno będę chciał się spotkać aby nawet luźno porozmawiać, ponieważ to jest na prawdę dobry Przyjaciel oraz świetny Fachowiec w jednej osobie. Gorąco polecam!!
Dawid.

mgr Tomasz Radkiewicz

Panie Dawidzie, dziękuję za Pana słowa.
Cieszę się, że mogłem Panu towarzyszyć na tej drodze.
Pozdrawiam. tr


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

Na sesjach u Pana Tomka nauczyłam się być przy sobie tzn.mieć kontakt z samym sobą ze swoimi emocjami uczuciami po to aby poznać siebie i wiedzieć co jest dla mnie dobre a gdzie postawić granice.Zrozumiałam że muszę sama o siebie zadbać ,o swój komfort psychiczny i fizyczny znaleźć dla siebie czas na odpoczynek , przyjemności bez poczucia winy.
Pan Tomek jako terapeuta jest godny zaufania, na sesjach panuje spokojna bezpieczna atmosfera.

mgr Tomasz Radkiewicz

Pani Grażyno dziękuję za Pani opinię. tr


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

„Psychoterapia to dla mnie przestrzeń wolności i dochodzenia do prawdy. To poczucie bezpieczeństwa i akceptujący czas wzrostu. W psychoterapii człow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Czteroletnie szkolenie w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Emotion-Focused Therapy for Couple - Psychoterapia par EFT - prof. Rhonda Goldman - (Intra 11.2018)
 • Asertywność symboliczna – kotrener w Treningu Asertywności Symbolicznej dla studentów II roku Szkoły Psychoterapii Intra – (Intra 01.2017)
 • Focusing – Jak uczynić naszą pracę bardziej doświadczeniową. Profilaktyka wypalenia zawodowego – z Claudem Missien – (Intra 11.2016)
Zobacz więcejProfile społecznościowe