prof. dr hab. n. med.

Tomasz Mandat

Neurochirurg

99 opinii +dodaj

Umów wizytę 67 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005). Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Jak już ktoś wcześniej napisał: pan Tomasz to świetny lekarz i wspaniały człowiek. Zarówno w szpitalu na oddziale jak i podczas wizyt w przychodni prywatnej. Zdezorientowanemu pacjentowi potrafi wytłumaczyć procedury i pokierować tak aby jak najlepiej i najkrócej trwały wszystkie kwalifikacje i same zabiegi operacyjne. Mój mąż przeszedł na oddziale doktora Mandata operację implantacji elektrod domózgowych na Chorobę Parkinsona. W tej chwili jest już po trzecim etapie, jeszcze parametry stymulatorów są co jakiś czas dostrajane, ale jesteśmy oboje bardzo zadowoleni i możemy z czystym sumieniem zagwiadkować profesora na pięć z pięciu możliwych gwiazdek, gdyby można było to nawet 10 na pięć. Stan zdrowia męża z dnia na dzień jest lepszy a życie łatwiejsze, a tego się nie da wycenić gwiazdkami. Dziękujemy.

 • R

  Super chirurg, bardzo sprawny, po paru dniach po operacji L2-3 pełna ruchliwość (z przeciwskazaniem pozostawania w pozycji siedzącej powyżej 30'), wszystkie bóle zniknęły, minimalna blizna na placach.
  SUPER, dziękuję p.Profesorowi ..... naprawdę polecam wszystkim cierpiącym na wysuwający się dysk z uciskiem na rdzeń.

 • M

  Wspaniały Pan Doktor Mandat Neurochirurg operował mój kręgosłup. Jest wszystko bardzo dobrze. Nie będę nikogo zamęczała opisami co mi było i jak przebiegało leczenie wraz z operacją. Chcę polecić wszystkim chorym tak wspaniałej opieki, wspaniałego operatora jakim jest Profesor Mandat, jemu zaś życzę aby zawsze był zdrowy, uśmiechnięty i oddany ludziom chorym. Dożo zdrowia i miłości dla tak wspaniałej osoby. Małgorzata Gołębiewska, grudzień 2012

 • E

  W październiku przeszłam bardzo skomplikowaną operację usunięcia naczyniaka jamistego rdzenia kręgowego odcinka piersiowego. Operacji dokonał Pan dr Tomasz Mandat. Dzięki Panu doktorowi chodzę. Bardzo bałam się tej operacji i nie wiedziałam czy dobrze robię decydując się na nią. Teraz wiem , ze tak. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi. Jest to człowiek bardzo kompetentny, skromny i o wielkiej kulturze osobistej. Bardzo dziękuję CUDOTWÓRCY.

 • G

  Bardzo polecam Pana doktora . mam 24 lata i zdiagnozowano \u mnie dyskopatie w odcinku lędźwiowym na dwóch poziomach. Wystąpiła u mnie przepuklina mędzykręgowa ( Duża) i wg opinii dr konieczna była discectomia. Jestem ponad rok po operacji i czuje się świetnie, uprawiam sport a na kontrolnym RTG nie widać żadnych zmian. Nie czuję praktycznie wcale tego że jestem po operacji kręgosłupa, a przed nią miałem ogromne problemy nawet z chodzeniem. Pan dr poskładał mnie perfekcyjnie ! polecam gorąco

 • P

  Serdecznie polecam profesora,jestem po operacji odcinka szyjnego, nie mam już tych okropnych bóli głowy, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Pan Profesor to złota rączka. Gorąco polecam.

 • M

  Bardzo polecam. Swietny lekarz z sercem dla pacjenta. Profasjonalista w kazdym calu.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • P

  Dzisiaj wyszedłem ze szpitala po operacji L5/S1 przeprowadzonej przez Pana DR. Mandata, nie ma tutaj takiej skali oceny... Krótko mówiąc wspaniały człowiek i specjalista. Dziękuję za całą opiekę oraz szczęśliwie przeprowadzoną operację.
  Szczerze każdemu polecam Pana Dr. Mandata, złota rączka i bardzo miły człowiek!!!!!

 • J

  DZIĘKI CUDOWNYM DŁONIOM WSPANIAŁEGO NEUROCHIRURGA DR. MANDATA MOGĘ
  NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ BEZ UCZUCIA BÓLU , ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNY .

 • E

  W styczniu 2012 (24.01) byłam operowana przez dr Tomasza Mandata. Była to operacja usunięcia przepukliny kręgosłupa w odcinku L5-S1. W chwili obecnej jestem po wizycie kontrolnej, powoli wracam do normalnego funkcjonowania i jest zupełnie dobrze. Pan Doktor bardzo sympatyczny, kulturalny (przeprasza za spóźnienie!) i kompetentny. Oby więcej takich lekarzy!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).

  Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej w Łodzi. Podczas specjalizacji z zakresu neurochirurgii (1998 – 2005) brał udział w licznych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje zawodowe (m.in. w: Polsce, Danii, Niemczech, USA, Czechach, Grecji, Luksemburgu i Turcji).Po uzyskaniu tytułu neurochirurga odbył roczne stypendium w Kanadzie oraz roczny staż naukowo-kliniczny we Francji. Obecnie jest zatrudniony w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie na stanowisku zastępcy kierownika kliniki oraz pracuje w Klinice Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • 2006 – 2007- XII Uniwersytet w Paryżu, szpital Henri Mondor, Creteil

Zdjęcia