prof. dr hab. n. med.

Tomasz Mandat

Neurochirurg

99 opinii +dodaj

Umów wizytę 76 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005). Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Konsultacja neurochirurgiczna

  Kompetencja, życzliwe podejście, niepozostawienie pacjenta samemu sobie i uśmiech nakazuje mi wystawić najwyższą notę. Po wizycie zapadła decyzja o trudnej operacji osiemdziesięciopięcioletniej babci Jadzi. Moja babcia z osoby leżącej stała się człowiekiem mającym możliwość zdobycia Tatr:-). Dziękujemy Panie Profesorze. Wnuczka

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  O tym lekarzu dowiedziałam się tzw. "pocztą pantoflową" od koleżanki. Po przykrych doświadczeniach mojej choroby z innymi lekarzami, zaskoczyło mnie rzetelne podejście pana profesora do wyników badań i dokładne oglądanie wszystkich dokumentów jakie miałam ze sobą (po prawie 40 latach od poprzedniego zabiegu). Jedynie muszę przyczepić się do tego, że wystawione skierowanie na dokładne badanie CTA naczyń mózgowych, nie do końca wiem czy mogę realizować na NFZ (padło ze strony pana profesora pytanie o NFZ)? Wierzę jednak, że sobie poradzę i jeszcze wrócę na następną wizytę do tak rzetelnego specjalisty.

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Konsultacja neurochirurgiczna

  Pierwsza wizyta u Pana Profesora była krótka, ale po zapoznaniu się przez Profesora z dokumentacją medyczną, mama już w kwietniu znajdzie się na badaniach w Szpitalu i będzie wiadomo, czy operacja okaże się niezbędna. Wiem, że trafi w najlepsze ręce i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jeśli ktoś ma wątpliwości i chce zasięgnąć fachowej porady w sprawach właśnie neurochirurgicznych, to polecam Pana Profesora.

 • M
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Trafiłam do Pana profesora po wypadku komunikacyjnym. Miałam zawroty głowy, bóle barku i drętwienie prawej ręki.Po zleconym rezonansie magnetycznym odcinka szyjnego okazało się, że mam zwężenie kanału kręgowego i dwa zwyrodnienia. Profesor powiedział, że musi być operacja, bo mogę mieć niedowłady kończyn. Nie było wyjścia! Operacja i to bardzo szybko! Jestem bardzo wdzięczna Panu profesorowi za przeprowadzoną operację, podejście do pacjenta, niesamowitą skromność i życzliwość. Jestem ponad dwa tygodnie po operacji, czuje się świetnie i czekam na rehabilitację! Polecam profesora Mandata! To człowiek, który ma złote ręce w neurochirurgii!Bardzo dziękuję za wszystko Panie profesorze!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny, dostępny, kontaktowy ,konkretny, gorąco polecam profesora Mandata. Ale , to była moja pierwsza wizyta, resztę wypowiem się za jakiś czas. Mam nadzieję, że profesor jest skuteczny.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor Mandat lekarz z powołania. Polecam w 100 % Szybko sprawnie a przede wszystkim konkretnie. :-)

 • 9 lutego 2017 minie 18 lat od operacji, dzięki której mam sprawną (choć z pewnymi ograniczeniami) rękę. Miałam uszkodzenie nerwu łokciowego i 30% szans na uniknięcie amputacji powyżej łokcia. Wycięcie nerwiaka i zespolenie koniec do końca daje radę. Dodatkowe szycie przy zdejmowaniu szwów też ;)
  Dziękuję Panie profesorze :)

 • P

  Profesor Tomasz Mandat to bardzo dobry neurochirurg i wspaniały życzliwy człowiek. Pan Profesor udzielił mi natychmiastowej pomocy wykonując operację kręgosłupa lędźwiowego L3-L4. Przed operacją miałem ucisk na nerwy i opadniętą stopę. W chwili obecnej tydzień po operacji wracam do zdrowia a moja stopa powraca do pełnej sprawności. Serdecznie polecam wszystkich konsultacje u Profesora Mandata.
  Dziękuję i pozdrawiam Panie Profesorze.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor Tomasz Mandat to wybitny specjalista, bardzo miły i życzliwy człowiek. Moją operację kręgosłupa szyjnego przeprowadził bezproblemowo. Zdecydowanie polecam innym. Bardzo dziękuję panie Profesorze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wielkim autorytecie w srodowisku medycznym - rekomendację do zgłoszenia sie konkretnie do niego otrzymałam od wielu osób i nie żałuję, bo bardzo wnikliwie ocenił sytuację i dał bardzo konkretne rady do zastosowania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).

  Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej w Łodzi. Podczas specjalizacji z zakresu neurochirurgii (1998 – 2005) brał udział w licznych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje zawodowe (m.in. w: Polsce, Danii, Niemczech, USA, Czechach, Grecji, Luksemburgu i Turcji).Po uzyskaniu tytułu neurochirurga odbył roczne stypendium w Kanadzie oraz roczny staż naukowo-kliniczny we Francji. Obecnie jest zatrudniony w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie na stanowisku zastępcy kierownika kliniki oraz pracuje w Klinice Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • 2006 – 2007- XII Uniwersytet w Paryżu, szpital Henri Mondor, Creteil

Zdjęcia