prof. dr hab. n. med.

Tomasz Mandat

Neurochirurg

99 opinii +dodaj

Umów wizytę 73 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005). Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Wspaniały lekarz przydym niesamowity człowiek o wspaniałym dobrym sercu.Przeszedłem operację już po kilku dniach od wizyty a na 2 dzień po operacji już sam potrafiłem stanąć na nogi.Jeśli ktoś chce operować przepuklinę to tylko u tego profesora .Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy i szybką fachową pomoc. Nawet nie potrafię w słowa ująć jak profesor naprawił moje życie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Wizyta była krótka, punktualnie zaproszono mnie do gabinetu, lekarz był życzliwy, spokojnie objaśnił istotę mojego problemu i potwierdził zasadność operacji, ale nie dowiedziałam się szczegółów, gdzie i jak taka operacja miałaby się odbyć, ani nie otrzymałam żadnego pisemnego potwierdzenia diagnozy czy zapisu zaleceń. Więc po wyjściu z gabinetu czuję się tak, jakbym była w jeszcze większej próżni, niestety. 10 minut to za mało na wyczerpujące konsultacje.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo konkretny. Wizyta jest za krótka , nie ma możliwości przekazać wszystkich informacji w tak krótkim czasie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Rzeczowa krotka wizyta, z racji braku czasu bez wnikliwej analizy wynikow badan. Jednakze skutkujaca dobrym pokierowaniem pacjenta na dalsze leczenie z hospitalizacja. Profesor udzielil uspokajajacych uwag i sugestii.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: leczenie dyskopatii ew. zakwalifikowanie do zabiegu operacyjnego

  Fachowa porada neurochirurga ze wskazaniem rehabilitacji i pomocy reumatologa ew. operacji dyskopatii C6-C7 w Szpitalu Neurochirurgii Sobieskiego 9.

 • Lokalizacja: FIMEDICA

  Generalnie jestem zadowolony. Profesor poważnie i racjonalnie zajął się moim przypadkiem. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Jestem pełen nadziei na przyszłość.

 • W
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Udałam się na wizytę do Fimedica do profesora. Miałam skierowanie do neurochirurga od ortopedy. Mam dyskopatię dysków L4 i L5 oraz ucisk na nerw, przez co praktycznie nie byłam w stanie się poruszać. Po przyjściu do przychodni od razu musiałam uiścić opłatę za wizytę w wys. 300 zł. Wizyta odbyła się punktualnie i trwała około 5 minut. Lekarz przebadał mnie i powiedział, że są to sprawy ortopedyczne (co wcześniej wykluczył ortopeda). Nie polecił żadnego innego lekarza, nie wypisał środków przeciwbólowych, o wszystko musiałam się sama dopytywać, wypowiadał się lakonicznie i odnosiłam wrażenie, że bardzo się spieszy i chciałby już przyjąć kolejnego pacjenta. Jedyne co zrobił, to wypisał na odwrocie druku recepty adres do Szpitala na ul. Sobieskiego i powiedział, żebym udała się do lekarza rodzinnego, zdobyła skierowanie do szpitala i on mógłby mnie tam przyjąć i zoperować, jednak nie dawał gwarancji że ból który najbardziej mi dokuczał minie. Z gabinetu wyszłam bez żadnego opisu historii choroby i byłam bardzo zniesmaczona przebiegiem wizyty.

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Doktor jest prawdziwym profesjonalistą jeżeli chodzi o dyskopatie kręgosłupa. Jestem 3 dzień po operacji przepukliny kręgosłupa lędźwiowego i wracam do pełni zdrowia i sprawności. Konkretna, szybka pomoc, takie opinie można było w szpitalu usłyszeć od każdego pacjenta którym zajmował się Profesor Mandat. Polecam każdemu!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Pan doktor punktualny.Odpowiada na wszystkie zadane pytania bardzo rzetelnie, bardzo konkretnie i bardzo szybko ;). Niestety od siebie mówi mało. Zalecam przygotowanie sobie pytań do Pana Doktora przed wizytą. Pacjenci są zapisywani co 10 minut i dosyć ciężko jest zdążyć z zapoznaniem się lekarza z dokumentacją medyczną oraz odpowiedzią na zadawane przez pacjenta pytania.Siedząc w gabinecie "czuje" się długą kolejkę pacjentów pod drzwiami i chęć lekarza aby przyjąć wszystkich z jak najmniejszym opóźnieniem.Dodatkowe 5 minut podczas wizyty byłoby jak najbardziej OK

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Konsultacja neurochirurgiczna

  Witam wszystkich, którzy czytają moją opinię. Wyborem Pana Profesora Tomasza Mandata, kierowałem się czytając opinie innych ludzi i muszę potwierdzić, że profesor bardzo profesjonalnie i poważnie podchodzi do swoich pacjentów. Wizyta odbyła się 11.05.2017r.. Pan Profesor przyjął mnie punktualnie i udzielił wyczerpującej odpowiedzi na temat przepukliny mojego kręgosłupa. Obecnie czekam na zabieg, z nadzieją że wszystko będzie dobrze.
  Krystian z Bartoszyc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).

  Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej w Łodzi. Podczas specjalizacji z zakresu neurochirurgii (1998 – 2005) brał udział w licznych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje zawodowe (m.in. w: Polsce, Danii, Niemczech, USA, Czechach, Grecji, Luksemburgu i Turcji).Po uzyskaniu tytułu neurochirurga odbył roczne stypendium w Kanadzie oraz roczny staż naukowo-kliniczny we Francji. Obecnie jest zatrudniony w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie na stanowisku zastępcy kierownika kliniki oraz pracuje w Klinice Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • 2006 – 2007- XII Uniwersytet w Paryżu, szpital Henri Mondor, Creteil

Zdjęcia