prof. dr hab. n. med.

Tomasz Mach

Gastrolog, Internista

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Hepatologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałam przyjemność być z synem na konsultacji w Unicardii u prof. Macha. To lekarz pełen ogromnej wiedzy i ciepła. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszelkie informacje przekazane nam zostały w sposób kompetentny i zrozumiały. Z ufnością czekamy na kolejną wizytę po wykonaniu dodatkowych badań wg otrzymanych zaleceń. Gorąco polecam Pana Profesora jako świetnego hepatologa.

 • G
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina 2000

  Wspaniały lekarz z powołania. Po roku "tułania się" po różnych lekarzach w związku ze złymi wynikami badań enzymów trzustkowych oraz innymi objawami w końcu trafiłam do Pana Profesora, który w profesjonalny, a przede wszystkim ludzki sposób podszedł do mojego przypadku. Część badań robiłam prywatnie, a część w klinice u Pana profesora na NFZ. Po analizie wyników porównaniu ich z objawami Pan Profesor postawił jak najbardziej trafna diagnozę dzięki czemu teraz mogę funkcjonować w miarę normalnie oraz cieszyć się z nadchodzącego macierzyństwa. Z czystym sumieniem polecam Pana Profesora każdemu pacjentowi który chce być potraktowany poważnie oraz z godnością.

 • O

  Najwspanialszy lekarz na swiecie! Przeszłam przez wiele gabinetów, ciagle "karcona" za to jakie są moje wyniki i w jakim stanie jest moja choroba. U Profesora Macha spotkałam się z ciepłem, zrozumieniem, niesamowitym spokojem i przeogromną wiedzą. Normalne podejście do człowieka i metody leczenia. Gorąco polecam każdemu kto zastanawiałby się nad wyborem tego Specjalisty :)

 • A

  NJAJEPSZY LEKARZ! 6 lat temu przypadkiem zrobiłam badanie enzymów trzustkowych, wynik wyszedł tragiczny, kilkanaście razy przekroczone normy i od tamtej pory rozpoczeła się moja wędrówka po lekarzach i błaganie o właściwą diagnoze...robili mi gastroskopie, tomografie, każdy swoje usg i co chwile badania labolatoryjne (wydawałam na to kosmiczne pieniądze). Końcem końców poddawali się odsyłając mnie do innego lekarza. w Lux Medzie lekarz powiedział że widocznie taki już mój urok...że niektórzy tak mają..( wieczna anemia, opłakane wyniki, norma amylazy przekroczona o 20 razy i kompletny brak sił do zycia :/ ) po 6 latach trafiłam do prof. Mach i poszło z górki. Juz na pierwszej wizycie na podstawie samego wywiadu przypuścił celiakie, później gastroskopia z pobraniem fragmentu dwunastnicy i 100% potwierdzenie celiakii. Cała diagnoza trawała ok miesiąca. Teraz jestem na ścisłej diecie bezglutenowej, juz czuje sie lepiej a przede wszystkim jestem spokojna bo w końcu wiem co mi dolega.
  Przykre jedynie, że musiałam przejść przez tyle gabinetów ludzi, którzy nazywaja sie lekarzami...typowie objawy dla mojej chory były kompletnie nieczytelne dla tamtych lekarzy. No ale na szczeście są jeszcze tacy lekarze jak prof. Mach :) Naprawdę bardzo mu dziękuje... :)

 • P

  Mam zapalenie wątroby.Leczyłem się sześć tygodni w Debicy wciskali mi że jestem alkoholik albo narkoman miałem bardzo wysokie wyniki Alat Aspat i GGTP i do dziś z Dębickiego leczenia nic nie wynikło.Jedna wizyta u Pana prof. dr hab. n. med.Tomasz Mach i po dwóch tygodniach wyniki w normie Alat był przekroczony 12x .POLECAM

 • A

  Bardzo miła wizyta. Pan doktor poświęcił dużo czasu na diagnoze. Przepisane przez niego leki zdecydowanie pomogły wątrobie.

 • Opinia z dnia 05-10-14 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Niestety słaby. Sprawia dobre wrażenie, jest ciepły i miły ale jego wiedzę medyczną pod dużym znakiem zapytania stawia jego leczenie mojego przypadku. Jako szef oddziału zadecydował włączyć mi ogromne dawki sterydów kiedy została podjęta decyzja o wycięciu jelita grubego mimo, że nie było już szans na jego uratowanie, a sterydoterapia była przyczyną późniejszych powikłań podczas operacji, zniszczenia kości, skóry i spowodowała nadciśnienie.

 • M

  Naprawdę świetny lekarz! Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest bardzo uprzejmy i życzliwy. A co najważniejsze to widać, że jest doskonałym specjalistą - zrobił dokładny wywiad, zaproponował konkretne leczenie, nie zbywał z kwitkiem tak jak inni lekarze. Wizyta droga, ale naprawdę warto! :)

 • P

  Polecam. Sprawę załatwiłem w ciągu dwóch wizyt. W Katowicach nie można nawet było się umówić na wizytę u hepatologa. Diagnoza trafiła w sedno po starannym sprawdzeniu wszystkich możliwości. Żadnych problemów.