Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Jana Pawła II, Gdańsk
REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych osteopatów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą rehabilitacji i medycyny osteopatycznej z ponad 20 letnim doświadczeniem, które od 1999 roku zdobywałem w szpitalach i placówkach a...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ORTOPEDIA - ból, kontuzje,artroskopia, endoproteza itp
 • NEUROLOGIA -ból, neuralgie, dyskopatie, cieśni, n.twarzowy itp
 • MEDYCYNA SPORTOWA - leczenie kontuzji i profilaktyka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Osteopatia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja fizjoterapeutyczna + USG


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl


Rehabilitacja domowa


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl


Rehabilitacja dzieci


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl


Rehabilitacja kobiet w ciąży


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl


Rehabilitacja neurologiczna


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl


Rehabilitacja ortopedyczna


ul. Jana Pawła II, Gdańsk

REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Tomasz jest wybitnym specjalistą w swojej profesji. W moim przypadku, w sytuacji zdemolowania kręgosłupa, z ogniskiem w części lędźwiowej, trafnie zdiagnozował przyczyny bólu i trudności w „przemieszczaniu się”. Ocenił zakres swojej pracy ze mną oraz konieczność zaprzyjaźnienia się z lekarzami z neurochirurgii. Usprawnił mnie i wzmocnił oraz przygotował do koniecznej operacji. Dzisiaj poruszam się sprawnie, bez uciążliwego bólu i z wnukami pogrywam w piłkę nożną. Jego aktywność, w moim przypadku, docenili również neurochirurdzy. O rehabilitację, w terminie uzgodnionym z moim neurochirurgiem, zamierzam poprosić również Pana Tomasza. Polecam Pana Tomasz, pod warunkiem, że znajdzie również czas dla mnie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl rehabilitacja ortopedyczna

Po zerwaniu wiązadła krzyżowego przedniego poddałem się operacji rok 2014, gdyż zawierzyłem ortopedom, iż jest to jedyne wyjście z sytuacji. Zabieg nieudany, kolejna operacja rok 2015 nasilające się bóle, rezygnacja, brak wiary w kwestii powrotu do uprawiania sportu i normalnego funkcjonowania. Zmudna rehabilitacja, która nie przynosiła spodziewanych efektów. Kolejne zwątpienie. No i wówczas pewnego dnia doszło do pierwszej konsultacji z p. Tomkiem w roku 2016. Indywidualne podejście do pacjenta, zgoła odmienne niż u innych rehabilitantów do których uczęszczałem. Terapia manualna na najwyższym poziomie:), jasny przekaz w kwestii konieczności wykonywania ćwiczeń, ich powtarzalności i intensywności, cotygodniowa mobilizacja do cwiczeń. Otwartość i łatwość nawiązania pozytywnych relacji to kolejne zalety p. Tomka. Wracając do mojej historii początki równiez nie były łatwe, gdyż nie miałem wiary w to, że może się coś jeszcze odmienić, lecz kolejne spotkania i ćwiczenia pokazywały, iż pojawia się szansa. Po około 15 miesiącach konsultacji, wizyt ćwiczeń wróciłem do gry w piłke nożną, jazdy na nartach, chodzenia po górach - mogłem robić wszystko w co szczerze powiem nie wierzyłem:). Powrót, radość, satysfakcja i wielki szacun dla p. Tomasza. No i tak upłynęły kolejne dwa lata z pełnymi możliwościami z drobnymi kontuzjami gdzie zawsze wspierał mnie w potrzebie p.Tomasz. Jednak w roku 2020 doszła kolejna poważna kontuzja - zerwanie wiązadła w drugim kolanie wraz z uszkodzeniem łękotki - stało się to w trakcie gry w moja ulubioną piłkę nożną bez kontaku z przeciwnikiem - trochę za duża wiara w siebie, iż bez ćwiczeń można wiele (brak ćwiczeń stabilizujących, wzmacniających itp) - mimo ciągłych powtarzań p.Tomka, iż jest to bardzo ważne i konieczne. Znowu powrót do przeszłości, wizyty u Ortopedów wykonanie badan itp. Trzech ortopedów rzekło "na stół". Jednak tym razem nie zamierzałem tak łatwo dać się im przekonać. Oczywiście z pomocą p. Tomasza rozpoczęłem powrót do sprawności. Zawsze w takich urazach jeden aspekt to kwestia fizyczna a druga psychologiczna - brak chęci i wiary.
Nie poddałem się i walczyłem o powrót i znowu się udało. Bez operacji nie wrócę już do piłki nożnej gdyż niestabilność jest za duża i kolano ucieka. Znalazłem inne formy aktywności, które przy moim stanie mogę wykonywać a sprawiają mi przyjemność to jazda na rowerze (szosa, mtb), biegi narciarskie, pływanie, chodzenie po górach na szlakach o różnej trudności.
Podsumowując mój opis, chciałbym z pełnym przekonaniem polecić p. Tomasza - jego wiedzę, podejście do pacjenta, a przede wszystkim umiejętność pokierowania każdym z przypadków tak aby sala operacyjna była ostatecznością a nie jedynym rozwiązaniem w sytuacjach urazu.
Na koniec apel:) dla wszystkich po urazach - oprócz rehabilitacji należy słuchac i cięzko pracować samemu, rzetelnie wytrwale wykonywać zadane cwiczenia bo to doprowadzi wszystkich do szybkego powrotu do sprawności. Dacie radę !!!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHABILITACJA MEDYCZNA - OSTEOPATIA www.tomasz-laniecki.pl rehabilitacja ortopedyczna

Będę mało oryginalny, patrząc na ilość, jakość i wysokie oceny opinii, ale nie da się napisać nic innego, jeśli jest się w nie tylko w pełni zadowolonym z efektów leczenia, ale również z po kilku wizytach ma się wielką wiedzą przekazaną przez lekarza i dzięki temu świadomość co się wydarzyło, na co zwracać uwagę i co wykonywać samemu jako profilaktykę. Pełne zaangażowanie, niebywała wiedzy i chęć jej dogłębnego przekazania, co jest ewenementem w zasadzie w lekarskim środowisku, zainteresowanie po procesie leczenia, to tylko nieliczne rzeczy, które mile zaskakują. Poza tym, doświadczenie, holistyczne podejście do problemu i leczenie nie tylko (a raczej przede wszystkim) skutku, ale przyczyny dolegliwości. Poza tym, pokazanie, że operacja lub zabieg to nie jedyne wyjście i są inne, nie zawsze stosowane przez lekarzy, którzy idą utartym, medycznym procesem zabiegowym.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do p. Tomasza dzięki poleceniu dwóch znajomych ,którym bardzo pomógł. Chociaż moja sytuacja wydawała się dość ciężka to p. Tomasz zdecydował się mi pomóc. Za co jestem mu ogromnie wdzięczna. W grudniu 2018r. przeszłam zabieg plastyki błony bębenkowej ucha prawego obarczonej powikłaniem przerwania ciągłości nerwu twarzowego. Po tygodniu przeszłam kolejną operację w celu odtworzenia połączenia nerwowego za pomocą przeszczepu z nerwu usznego dużego . Do p. Tomasza zgłosiłam się w maju 2019r. byłam wtedy po 3 miesięcznej rehabilitacji i widziałam znikome efekty zabiegów elektrostymulacji i laserów. Pan Tomasz przeprowadził ze mną wnikliwy wywiad. Był od początku bardzo zaangażowany ,ale jednocześnie nie obiecywał całkowitego wyleczenia. Po ok. tygodniu od terapii manualnej ,którą zastosował p. Tomasz. zaczęłam dostrzegać widoczne pozytywne zmiany. Jednocześnie zalecił aby kontynuować elektrostymulacje ,która jest uzupełnieniem terapii. Początkowo były to malutkie kroczki ,ale już wtedy wiedziałam że muszę się tej terapii trzymać. Ponieważ sama terapia oraz nastawienie z jakim p. Tomasz do mnie przychodził napędzały do dalszej walki o odzyskanie mojego wizerunku ,który wiadomo jak jest ważny dla kobiety. Nerwy dość długo się regenerują i musiałam się uzbroić w cierpliwość. Po przeszczepie nerwu lekarz wspomniał abym nie robiła sobie złudnych nadziei ,że odzyskam pełną mimikę twarzy. Od wdrożenia rehabilitacji minęło 1,5 roku . Mogę już teraz napisać ,że dzięki p. Tomkowi jestem tu gdzie jestem. Poprzez holistyczne podejście do pacjenta często otrzymywałam gratis: porady dotyczące samodzielnych ćwiczeń, porady dietetyczne które z resztą pomogły mi bardzo z problemem tarczycy oraz pozytywne nastawienie ,którym "zaraża" pacjentów. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego potrzebuje. Polecam p. Tomasza w całej rozciągłości. To Lekarz z powołania !


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałem starą źle wyleczoną kontuzję prawego ścięgna Achillesa. Z biegiem lat problem narastał, do tego stopnia iż miałem problemy z chodzeniem. Leczyło mnie kilku ortopedów. Przepisywali tabletki przeciw zapalne, problem znikał na jakiś czas i znów powracał. Poszedłem prywatnie do znanego ortopedy. Ten zrobił USG i stwierdził że mam zerwanych ok. 40% włókien ścięgna i niezbędny jest zabieg polegający na rekonstrukcji ścięgna z z użyciem ścięgien mięśni kulszowo-goleniowych tj. własnych ścięgien. Przed podjęciem decyzji o zabiegu chciałem się skonsultować z innym lekarzem. Znajomi polecili mi Pana Tomka który podjął się najpierw zbadania stanu ścięgna i stwierdził że można uniknąć zabiegu a potem zajął się likwidacją zwapnień w ścięgnie. Dopiero wtedy dowiedziałem się że każdy stan zapalny tego typu, który ustępuje po kuracji środkami farmakologicznymi pozostawia ślady w postaci zrostów a te nielikwidowane (poprzez stosowną rehabilitację) przechodzą po jakimś czasie w zwapnienia. Wtedy może okazać się że niezbędny jest zabieg. Mnie się jeszcze udało i dzięki pracy Pana Tomka nad moim Achillesem nie musiałem poddawać się zabiegowi. Jestem bardzo mu wdzięczny i za profesjonalne zabiegi i za przekazaną mi na ten temat wiedzę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Witam serdecznie.
Po wielu poprzednich wpisach widać radość pacjentów, którym pomógł P. Tomek. Ja również do nich należę, choć moja choroba nie ma nic wspólnego z kontuzjami układu ruchowego. Pewnej nocy wyrwała mnie ze snu nierównomierna praca serca, przyśpieszenie trwające kilkadziesiąt sekund i zwolnienie prawie do zera, wydawało mi się że za chwilę się zatrzyma. Po wizycie w szpitalu nad ranem niczego nie stwierdzono. Sytuacja zaczęła się powtarzać również w dzień, a do tego inne towarzyszące dolegliwości t.j. migrenowe bóle głowy, podwyższona temp. ,bezsenność i potworne koszmary nocne z kołataniem serca. Ponadto towarzyszył mi stały ból (ucisk) umiejscowiony na wysokości serca oraz inne , totalne osłabienie kondycyjne, problemy z pamięcią, orientacją przestrzenną( przestałem jeździć samochodem). Przeżywałem trudne chwile, parokrotnie zemdlałem w miejscu publicznym bez wyraźnego powodu. Powinienem dodać że mam 50 lat, zajmuję się zawodowo sportem, byłem wyczynowym zawodnikiem więc znałem możliwości swojego organizmu oraz reakcje na kontuzje i urazy które wcześniej mi się zdarzały. Siedmiokrotnie lądowałem szpitalnym ambulatorium, przeszedłem szereg badań kardiologicznych( niektóre wskazywały anomalie inne nie), pięć tomografii i rezonansów (głowy, szyi, kl, piersiowej, rez.serca dynamiczny, TK naczyń wieńcowych, TK płuc), ponadto badania w kierunku boreliozy -3 wyniki negatywne, 2- pozytywne, kolejne 2 negatywne. Odbyłem dwudniową wizytę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gańsku na oddziale kardiologii – także bez jednoznacznej diagnozy. Przez osiem miesięcy nie byłem w stanie normalnie funkcjonować , np. iść po zakupy a tym bardziej pracować. Nie byłem objęty żadnym leczeniem , po prostu zawieszenie w próżni. Jedyne środki które nieco wyciszyły mój stan to antydepresanty ale wiadomo że dla człowieka żyjącego dynamicznie i od którego oczekuje się operatywności i zaangażowania( praca z dziećmi) to nie było wyjście. Moja sytuacja nie zmieniała się a ja już nie miałem pojęcia jak sobie pomóc podobnie jak mój rodzinny lekarz. Przypomniałem sobie o P.Tomku , który wcześniej mi pomagał po operacji usunięcia fragmentu łąkotki. Wówczas dzięki kilku telefonicznym poradom przeszliśmy cały proces (3 tyg. przed operacją już ćwiczyłem) z doskonałym rezultatem odbudowy pełnego zakresu ruchów w kolanie oraz uniknięcia bliznowców i innych komplikacji.
Po przedstawieniu swoich objawów P. Tomasz zaprosił mnie na zabiegi (mieszkam 150km od Gdańska) spotykaliśmy się ok. raz w miesiącu , do domu zabierałem zestaw zadań do systematycznego ćwiczenia i coraz lepszą formę. W wielkim skrócie diagnoza brzmiała: aktywacja nerwu błędnego i „powięzi serca”(przepraszam za ogólnikowe stwierdzenie), które na wskutek wieloletniego działania czynników stresujących (w ogóle tego nie odczuwałem w codziennym życiu) spowodowały brak właściwej równowagi pomiędzy pobudzaniem i hamowaniem układu nerwowego. Nie będę się rozpisywał o technikach i zadaniach jakie wykonywałem lecz jestem pełen podziwu za tak holistyczne spojrzenie na moje dolegliwości i znalezienie przyczyny którą inni diagnozowali przez osiem miesięcy. Po czterech miesiącach naszej współpracy mogę wrócić do normalnego życia, bez rozrusznika serca, bez antybiotyków i innych . Olbrzymie podziękowania dla P Tomasza od całej mojej rodziny, która przeszła tę gehennę razem ze mną. Życzę dalszych sukcesów choć wiem że przy takim profesjonalizmie jaki prezentuje P. Tomek są pewne. Jacek z Ostródy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pomoc po zabiegach neurochirurgicznych

Do Pana Doktora trafiłam dwukrotnie. Pierwszy raz kiedy uchronił mnie przed konieczną wg ortopedy operacji łokcia tenisisty.
Jak się okazało miałam unieruchomiony jeden z nerwów. Doktor Laniecki poradził sobie z moją dolegliwością w ciągu trzech spotkań. Przekazał mi też ćwiczenia. Minęły ponad trzy lata a uraz nie powrócił.
Kolejny raz do Doktora trafiłam po operacji neurochirurgicznej głowy. Największym problemem były bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowo-krzyżowy, ponadto silny obrzęk twarzy i zastygłe mięśnie na części twarzoczaszki. Moja twarz i głowa szybko wróciła do „czucia”, pracujemy nad bliznami i spięciami przenoszonymi na oponę twardą wzdłuż kręgosłupa. Doktor po „wizji lokalnej postawy ciała”, każdorazowo trafnie diagnozuje moje dolegliwości i doprowadza moje ciało holistycznie do równowagi. Polecam Polecam Polecam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Tomek jest najlepszy! Pod koniec wakacji 2018 przydarzył mi się nieszczęśliwy wypadek na koniach, w wyniku czego mój lewy łokieć przesunął się w bok i naderwał przy tym ścięgna. Trafiłam do szpitala, gdzie nastawiono łokieć i na miesiąc włożono całą rękę w gips. W międzyczasie konsultowałam się z ortopedą(prywatnym), który tylko pogorszył stan łokcia, zalecając żeby nic nie robić dopóki ból nie przejdzie i mówiąc, że jest za wcześnie na rehabilitacje, co było totalną głupotą. Znajoma poleciła mi Pana Tomka, który podszedł do tego wszystkiego bardzo profesjonalnie. Mimo ciężkiego stanu łokcia i ogromnego bólu, zaczęłam szybko czuć i zauważać efekty pomocy Pana Tomka. Po niecałym miesiącu rehabilitacji powróciłam do pływania. Nieco później mogłam zacząć lekko robić górę na siłowni.A w styczniu już znowu siedziałam na koniu. Na pierwszej wizycie łokieć był w stałym zgięciu i nie mogłam nim poruszać. Po czasie zaczęło się to zmieniać. Aktualnie mam nawet lekki przeprost! Nie czuje, żeby lewa ręka była słabsza niż prawa. Wszystko funkcjonuje tak jak powinno.
Bardzo polecam Pana Tomka! Wkłada całe serce w to co robi, a przy tym jest bardzo profesjonalny. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc, dzięki niemu mogłam wrócić do sportu.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle okołobiodrowe, jamy brzusznej

Pan Tomasz to świetny specjalista. Praktykuje podejście holistyczne, skutecznie pomaga usunąć ból i dyskomfort, ale też dojść przyczyn bólu. Nie tylko przeprowadza skrupulatnie wywiad ogólny, ale też łączy pewne objawy w całości i jest w stanie zarekomendować dalszą diagnostykę. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W czasie masażu tajskiego doznałam poważnego urazu kręgosłupa (odcinek szyjny). Uraz bardzo utrudniał mi codzienne funkcjonowanie i pracę, zamknął możliwości uprawiania sportów i trekkingów górskich. Pan Tomasz bardzo wnikliwie przeanalizował dokumentację medyczną i zajął się moją rehabilitacją z ogromną starannością. Jest profesjonalistą i ekspertem najwyższej klasy. Posiada imponującą wiedzę medyczną popartą latami praktyki i doświadczenia. W pracy z pacjentem Pan Tomasz wykorzystuje niezawodne techniki terapii. Skutecznie uśmierza ból, przynosi ulgę, uruchamia to co w ciele nie funkcjonuje, usuwa dysfunkcje, przywraca właściwe zakresy ruchomości. Jest to specjalista godny zaufania i polecenia. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jest niezawodny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą rehabilitacji i medycyny osteopatycznej z ponad 20 letnim doświadczeniem, które od 1999 roku zdobywałem w szpitalach i placówkach a...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ORTOPEDIA - ból, kontuzje,artroskopia, endoproteza itp
 • NEUROLOGIA -ból, neuralgie, dyskopatie, cieśni, n.twarzowy itp
 • MEDYCYNA SPORTOWA - leczenie kontuzji i profilaktyka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Osteopatia

Powiązane wyszukiwania