Adresy (2)

Szybowa 2 A, Zabrze Przyjmuje na NFZ
Bytomskie Centrum Medyczne Silesiana Szpital

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Żołnierska 36, Bytom
CENTRUM REHABILITACJI SALVEO

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Znakomity specjalista z wielkim sercem dla pacjenta. Leczyłem u Pana Doktora chondromalację stawu kolanowego. Pan Doktor zdiagnozował problem i przeprowadził leczenie i dziś jestem zdrowy. Na wizytach trzeba się liczyć z opóźnieniami, ale wynika to z faktu, że Pan Doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na zegar. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i szczegółowo wyjaśnia w czym problem, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym pamięć ma niesamowitą.


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor operował moją mamę, która już traciła wiarę w to, że będzie mogła normalnie chodzić. Miała bardzo zniszczony staw kolanowy. Pan doktor bardzo mamie pomógł - przygotował do operacji, operował, mimo że wcześniej lekarze nie chcieli podjąć się zabiegu. Po operacji nie było żadnych komplikacji, mama szybko wraca do sprawności, z każdym dniem jest lepiej. Czeka nas rehabilitacja, a w planach operacja stawu biodrowego. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, o rozległej wiedzy i umiejętnościach. Z pełnym profesjonalizmem, uczciwością angażuje się w opiekę lekarską nad pacjentem. Wspaniały człowiek i lekarz! Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.


O
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły i uśmiechnięty lekarz, ale przede wszystkim wspaniały specjalista. Po operacji żadnych komplikacji. Wszystko przebiegło idealnie. NIESAMOWITY LEKARZ I CZŁOWIEK. Polecam!!!


R
Użytkownik zweryfikowany

Z Pana dr Tomasza Kuźmy powinni zrobić tzw wzorzec "jaki powinien być 100% lekarz" i mieć go na wszystkich uczelniach medycznych by przyszli lekarze mieli wzór do którego powinni dążyć.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, bardzo dokładny i solidny, jestem dwa lata po zabiegu nie ma i nie było żadnych komplikacji, polecam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Podzielam zdanie Pani Joanny. Jest to lekarz o ogromnym sercu, godny polecenia, duża wiedza i profesjonalizm, Jestem pacjentką i dalej zostanę.
DOSKONAŁY ORTOPEDA...


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry to za mało super lekarz,super specjalista ,super podejście do pacjenta widać że to człowiek na właściwym miejscu.Chylę czoło przed całym zespołem podczas operacji , najważniejsze że po operacji kolana mogę chodzić bez żadnych komplikacji.Pan Tomasz Kuźma to lekarz godny polecenia niech inni koledzy lekarze uczą się od niego takiego zaangażowania i podejścia do pacjenta , a to się bardzo liczy.
Jestem pełna podziwu i uznania że w Polsce są super lekarze dr Kuźma to istna perełka wśród niewielu lekarzy.Polecam i dziękuję dalej jestem pacjentką , jeżdżę na kontrolę i zawsze jestem przyjęta super począwszy od Pań w rejestracji, pielęgniarek i oczywiście lekarza.Ortopeda i specjalista świetny. Dziękuję
t


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie