Umów wizytę Zapytaj lekarza 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona. Wykonujemy masaż kręgosłupa.

  Do osiągania powyższych celów wykorzystujemy wiedzę nabytą na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia (AWF Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz specjalistyczne umiejętności zdobyte na kursach międzynarodowych doskonalących fizjoterapeutów i lekarzy (McKenzie, PNF, Mulligan Concept itd.). Ponadto stale dokształcamy się poprzez nowoczesną literaturę i prasę z zakresu rehabilitacji.

  To wszystko w połączeniu z doświadczeniem zawodowym pozwala na zaoferowanie Państwu usługi fizjoterapeutycznej na światowym poziomie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Poszedłbym sobie jeszcze raz do pana Tomka, fajnie się gadało. Tyle, że wystarczyły dwie wizyty. Bolało jak diabli, ból przenosił się z krzyża do pośladka. Nie szło w kolejce w sklepie wystać, czy w windzie na stojąco do 10 piętra dojechać. Powyginał, popodciagał, zdiagnozował, wymasował, coś chrupnęło i...dwa tygodnie po wizycie przejechałem na rolkach 30 km. A już z nimi się żegnałem. Wróciłem do formy, gdzieś tam lekko jedynie ból o sobie przypomina, ale to tylko wtedy jeśli nie wykonuję zadanych przez pana Tomasza zaleceń. Fachowiec. W całym tego słowa znaczeniu fachowiec. Nie czekajcie w bólu tygodniami, miesiącami. Nie warto. Jeśli kolejny raz (bo to nie był raz pierwszy) walnie mnie po krzyżu, to znam już adres. I wszystkim ten adres polecam.
  PS: Obiecałem sobie, że opinię wystawię dopiero wtedy, kiedy wrócę do moich kochanych rolek. Bo to będzie konkretny sprawdzian.

 • O

  Pan Tomek jest wspaniałym specjalistą, dla którego każdy pacjent jest ważny i nie bagatelizuje żadnego przypadku. Jego wiedza i umiejętności zasługują na najwyższą ocenę i warte są polecenia każdemu kto ma jakiekolwiek problemy bólowe lub też doznał kontuzji. Po pierwszej wizycie już są efekty. !!! POLECAM !!!

 • F

  Kontakt z Panem Tomaszem oceniam jako bardzo dobry. Fachowo i z należytą starannością pomógł mi "stanąć na nogi". Leczenie nie trwało krótko ale przynosi długofalowe, pozytywne rezultaty. Z całą szczerością polecam.

 • M

  Profesjonalista pod każdym względem. Po kilku wizytach bóle głowy i karku na które cierpiałem prawie całkowicie ustąpiły. Warunek jest jeden - oprócz zabiegów na wizytach trzeba wykonywać ćwiczenia dobierane personalnie przez pana Tomasza a te są dobierane nieprzypadkowo ale po dogłębnej analizie przyczyny źródłowej bólu

 • E

  Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą, zaangażowany w pomoc pacjentowi, kompetentny, trafnie dobiera terapie dla pacjentów. Jestem Jego pacjentką od ponad roku i dzięki niemu moje dolegliwości kręgosłupa, z którymi nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc, ustąpiły na tyle, że mogę w miarę normalnie funkcjonować. Bardzo serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszą wizytę u Pana Tomasza odbieram bardzo pozytywnie. Dobry specjalista, kompetentny i rzeczowy. Widać, ze zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie i chętnie dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nie trzeba wyciągać od niego wszelkich informacji związanych z chorobą, ponieważ sam chętnie udziela rad i wskazówek, jak radzić sobie ze swoimi w dolegliwościami. Serdecznie polecam!

 • B

  Miły, sympatyczny, z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym - indywidualnym podejściem. Dążący do rozwiązania problemu na wszelkie sposoby stosując nowatorskie metody rehabilitacji. Poświęca tyle uwagi pacjentowi ile trzeba. Pan Tomasz potrafi nawiązać przyjazny kontakt z klientem będąc przy tym taktownym i subtelnym. Polecam – wizyty to sama przyjemność :)

 • K

  Pan Tomek ma bardzo życzliwe i fachowe podejście do pacjenta .Posiada dużą wiedze w zakresie rehabilitacji ;godny polecenia specjalista .Po kilku wizytach moje dolegliwości związane z dyskopatia ustąpiły .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena bardzo dobry po pierwszej wizycie. Ogromna wiedza Pana Tomka sprawiła, że uwierzyłem, że wyleczymy moją dyskopatię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie pierwszy raz jestem u Pana Tomasza z problemem kontuzji sportowej, z którą nikt nie wie za bardzo co zrobić. A on jeśli nie zna akurat tego przypadku....to zawsze coś wymyśli. Skupia się na pacjencie co powtarzam zawsze...nie 45min ze stoperem w ręku tylko tyle ile wg niego trzeba. Rzadki diament na zepsutym medycznym rynku. Aż miło chorować :)