Umów wizytę Zapytaj lekarza 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Tomka. Fachowe podejście, empatia - jednym słowem pełen profesjonalizm.

 • J

  Około 2 lat temu zupełnie przypadkowo chyba w prezencie od losu otrzymałem kontakt do Pani mgr Basi od jej pacjenta .Byłem juz po 12 operacjach stawów kolanowych ustawiony w kolejce do wszczepienia endoprotez z skierowaniem na operacje kręgosłupa i w trakcie intensywnego leczenia farmakologicznego.Mentalnie zostałem już do tego "przystosowany"przez lekarzy chirurgów . Miałem też w sobie wyrobić "odruch wymiotny " przed schodami, zrezygnowałem z nart,tenisa, piłki siatkowej.Do tego doszła wizja nokautu moich finansów w postaci wyasygnowania kwoty około 25 000 zł na operacje wymiany łąkotek.Masakra.Zaryzykowałem i pokonałem odległość 280 km. Już po pierwszej wizycie która trwała około 2 godzin i nie wystarczyły tylko zdjęcia RTG oraz wyniki USG tylko dokładny wywiad i wnikliwe badania funkcjonalne , nabrałem nadziei i zaufania .Potem były długie i ciężkie ćwiczenia .Po 1,5 roku wchodziłem na wszystkie schody, zacząłem grać w piłkę siatkową oraz beach tenisa założyłem narty i zjeżdżam z niezłych tras bo ćwiczę według ustalanego przez Panią magister na bieżąco harmonogramu .Zrezygnowałem z kolejki do endoprotez nich się przydadzą bardziej potrzebującym. Nabrałem tez większego dystansu do diagnoz i operacji chirurgicznych. Polecam przychylną atmosferę gabinetu oraz super fachowca zarazem cierpliwego i życzliwego człowieka .Tym którzy zrezygnowali lub stracili nadzieje i dla których odległość nie jest ważna.
  janbig99

 • S

  Pan Tomek jest wielkim specjalistą, posiada ogromną wiedzę, ale i dużo zapału, co potęguje efekty. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, szuka najlepszych rozwiązań, często nieszablonowych. Ma fantastyczne podejście - nie skazuje ludzi na życie w bólu, walczy do końca i co najważniejsze - skutecznie. Pokazuje jak wiele można wyćwiczyć, że możliwe jest normalne życie. Oby więcej takich ludzi.
  Polecam gorąco.

 • W

  Specjalista w swoim fachu. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, co jest niezmiernie ważne w tym zawodzie .Jestem pacjentem po udarze mózgu . Duża wiedza , praktyka oraz nie szablonowe metody rehabilitacji pana Tomka pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Najlepszy fizjoterapeuta jakiego spotkałem. Szczerze polecam :)

 • J

  Mam problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. W zeszłym tygodniu dolegliwości się nasiliły tak , że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. Pomógł mi pan Tomasz poprzez terapię manualną i zalecenie odpowiednich ćwiczeń. Polecam go jako osobę kompetentną , cierpliwą, słuchającą pacjenta i zaangażowaną w swoją pracę.

 • A

  Pan Tomasz pomaga mi w moich bólach szyi i głowy. Mam zniesione krzywizny kręgosłupa oraz skoliozę. Ulgę czuje już po pierwszej wizycie, po następnych bóle zanikają na kilka miesięcy. Jest niezwykle cierpliwym człowiekiem i wkłada w swoją pracę naprawdę dużo energii i zaangażowania. Szczerze polecam wszystkim zmagającym się z bólami kręgosłupa.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona. Wykonujemy masaż kręgosłupa.

  Do osiągania powyższych celów wykorzystujemy wiedzę nabytą na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia (AWF Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz specjalistyczne umiejętności zdobyte na kursach międzynarodowych doskonalących fizjoterapeutów i lekarzy (McKenzie, PNF, Mulligan Concept itd.). Ponadto stale dokształcamy się poprzez nowoczesną literaturę i prasę z zakresu rehabilitacji.

  To wszystko w połączeniu z doświadczeniem zawodowym pozwala na zaoferowanie Państwu usługi fizjoterapeutycznej na światowym poziomie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Zdjęcia