Tomasz Kęsy

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Tomasz wytłumaczył mi skąd bierze się mój ból kręgosłupa. Dał wskazówki dotyczące poprawnej postawy oraz uświadomił mi, że część ćwiczeń jakie dotąd stosowałem miała destrukcyjny wpływ na mój kręgosłup. Dostałem zestaw ćwiczeń. Lekarz zrobił co mógł, by mi pomóc jednak na efekty jak sądzę będę musiał poczekać robiąc zalecone ćwiczenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Tomek, to bardzo sympatyczny i skromny człowiek. Świetny fachowiec. Przez długi czas ortopeda nie potrafił znaleźć przyczyny moich dolegliwości, a pan Tomek zrobił to podczas pierwszej wizyty. Zdiagnozował, ponaciągał, masował bolące miejsca, zalecił ćwiczenia. Noc minęła spokojnie i bez bólu.
  Gorąco polecam :)

 • A

  Pan Tomek oprócz tego, że jest niezwykle sympatyczny i czas w jego gabinecie upływa w mgnieniu oka, jest również świetnym fachowcem. Ponad pół roku męczyłam się z uporczywym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa promieniującym do pośladka i nogi. Pan Tomek w przeciwieństwie do wszystkich dotychczas spotkanych na mojej drodze specjalistów zamiast czytać opisy badań dokładnie obejrzał zdjęcia, przeprowadził solidny wywiad i dobrał odpowiednie metody leczenia dla mojego przypadku. Dzięki jego pomocy mogłam wrócić na górskie szlaki i zaczęłam spać w nocy! (wcześniej każda noc była walką z bólem i próbą znalezienia właściwej pozycji). Gorąco polecam!

 • Poszedłbym sobie jeszcze raz do pana Tomka, fajnie się gadało. Tyle, że wystarczyły dwie wizyty. Bolało jak diabli, ból przenosił się z krzyża do pośladka. Nie szło w kolejce w sklepie wystać, czy w windzie na stojąco do 10 piętra dojechać. Powyginał, popodciagał, zdiagnozował, wymasował, coś chrupnęło i...dwa tygodnie po wizycie przejechałem na rolkach 30 km. A już z nimi się żegnałem. Wróciłem do formy, gdzieś tam lekko jedynie ból o sobie przypomina, ale to tylko wtedy jeśli nie wykonuję zadanych przez pana Tomasza zaleceń. Fachowiec. W całym tego słowa znaczeniu fachowiec. Nie czekajcie w bólu tygodniami, miesiącami. Nie warto. Jeśli kolejny raz (bo to nie był raz pierwszy) walnie mnie po krzyżu, to znam już adres. I wszystkim ten adres polecam.
  PS: Obiecałem sobie, że opinię wystawię dopiero wtedy, kiedy wrócę do moich kochanych rolek. Bo to będzie konkretny sprawdzian.

 • O

  Pan Tomek jest wspaniałym specjalistą, dla którego każdy pacjent jest ważny i nie bagatelizuje żadnego przypadku. Jego wiedza i umiejętności zasługują na najwyższą ocenę i warte są polecenia każdemu kto ma jakiekolwiek problemy bólowe lub też doznał kontuzji. Po pierwszej wizycie już są efekty. !!! POLECAM !!!

 • F

  Kontakt z Panem Tomaszem oceniam jako bardzo dobry. Fachowo i z należytą starannością pomógł mi "stanąć na nogi". Leczenie nie trwało krótko ale przynosi długofalowe, pozytywne rezultaty. Z całą szczerością polecam.

 • M

  Profesjonalista pod każdym względem. Po kilku wizytach bóle głowy i karku na które cierpiałem prawie całkowicie ustąpiły. Warunek jest jeden - oprócz zabiegów na wizytach trzeba wykonywać ćwiczenia dobierane personalnie przez pana Tomasza a te są dobierane nieprzypadkowo ale po dogłębnej analizie przyczyny źródłowej bólu

 • E

  Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą, zaangażowany w pomoc pacjentowi, kompetentny, trafnie dobiera terapie dla pacjentów. Jestem Jego pacjentką od ponad roku i dzięki niemu moje dolegliwości kręgosłupa, z którymi nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc, ustąpiły na tyle, że mogę w miarę normalnie funkcjonować. Bardzo serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwszą wizytę u Pana Tomasza odbieram bardzo pozytywnie. Dobry specjalista, kompetentny i rzeczowy. Widać, ze zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie i chętnie dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nie trzeba wyciągać od niego wszelkich informacji związanych z chorobą, ponieważ sam chętnie udziela rad i wskazówek, jak radzić sobie ze swoimi w dolegliwościami. Serdecznie polecam!

 • B

  Miły, sympatyczny, z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym - indywidualnym podejściem. Dążący do rozwiązania problemu na wszelkie sposoby stosując nowatorskie metody rehabilitacji. Poświęca tyle uwagi pacjentowi ile trzeba. Pan Tomasz potrafi nawiązać przyjazny kontakt z klientem będąc przy tym taktownym i subtelnym. Polecam – wizyty to sama przyjemność :)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona. Wykonujemy masaż kręgosłupa.

  Do osiągania powyższych celów wykorzystujemy wiedzę nabytą na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia (AWF Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz specjalistyczne umiejętności zdobyte na kursach międzynarodowych doskonalących fizjoterapeutów i lekarzy (McKenzie, PNF, Mulligan Concept itd.). Ponadto stale dokształcamy się poprzez nowoczesną literaturę i prasę z zakresu rehabilitacji.

  To wszystko w połączeniu z doświadczeniem zawodowym pozwala na zaoferowanie Państwu usługi fizjoterapeutycznej na światowym poziomie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Zdjęcia