Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona. Wykonujemy masaż kręgosłupa.

  Do osiągania powyższych celów wykorzystujemy wiedzę nabytą na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia (AWF Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz specjalistyczne umiejętności zdobyte na kursach międzynarodowych doskonalących fizjoterapeutów i lekarzy (McKenzie, PNF, Mulligan Concept itd.). Ponadto stale dokształcamy się poprzez nowoczesną literaturę i prasę z zakresu rehabilitacji.

  To wszystko w połączeniu z doświadczeniem zawodowym pozwala na zaoferowanie Państwu usługi fizjoterapeutycznej na światowym poziomie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą, zaangażowany w pomoc pacjentowi, kompetentny, trafnie dobiera terapie dla pacjentów. Jestem Jego pacjentką od ponad roku i dzięki niemu moje dolegliwości kręgosłupa, z którymi nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc, ustąpiły na tyle, że mogę w miarę normalnie funkcjonować. Bardzo serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszą wizytę u Pana Tomasza odbieram bardzo pozytywnie. Dobry specjalista, kompetentny i rzeczowy. Widać, ze zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie i chętnie dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nie trzeba wyciągać od niego wszelkich informacji związanych z chorobą, ponieważ sam chętnie udziela rad i wskazówek, jak radzić sobie ze swoimi w dolegliwościami. Serdecznie polecam!

 • Miły, sympatyczny, z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym - indywidualnym podejściem. Dążący do rozwiązania problemu na wszelkie sposoby stosując nowatorskie metody rehabilitacji. Poświęca tyle uwagi pacjentowi ile trzeba. Pan Tomasz potrafi nawiązać przyjazny kontakt z klientem będąc przy tym taktownym i subtelnym. Polecam – wizyty to sama przyjemność :)

 • K

  Pan Tomek ma bardzo życzliwe i fachowe podejście do pacjenta .Posiada dużą wiedze w zakresie rehabilitacji ;godny polecenia specjalista .Po kilku wizytach moje dolegliwości związane z dyskopatia ustąpiły .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena bardzo dobry po pierwszej wizycie. Ogromna wiedza Pana Tomka sprawiła, że uwierzyłem, że wyleczymy moją dyskopatię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie pierwszy raz jestem u Pana Tomasza z problemem kontuzji sportowej, z którą nikt nie wie za bardzo co zrobić. A on jeśli nie zna akurat tego przypadku....to zawsze coś wymyśli. Skupia się na pacjencie co powtarzam zawsze...nie 45min ze stoperem w ręku tylko tyle ile wg niego trzeba. Rzadki diament na zepsutym medycznym rynku. Aż miło chorować :)

 • P

  Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą, zaangażowany w pomoc pacjentowi, pierwszy specjalista, który naprawdę szuka skutecznych rozwiązań na moje kłopoty z kręgosłupem. Wprowadza przyjazną atmosferę, tak że człowiek nie wstydzi się mówić otwarcie o swoich problemach. Terapia u Pana Tomasza naprawdę pomaga.

 • M

  Do Pana Tomasza trafiłem z bólem przeciążeniowym barku od pływania. Poprzednim razem uratował mnie tylko steryd. Teraz miałem czas i nie chciałem ryzykować. Pan Tomasz szybko znalazł rozwiązanie dla mojego problemu i po 3 wizytach wróciłem do pływania z zestawem ćwiczeń na ochronę stawu. Wnikliwy, poświęca czasu tyle ile trzeba (a nie 45min i wypad :) ), udziela porad mailowo i przed budynkiem :), artysta przy pracy. Dobry zawodnik. Polecam i trzymam się blisko. Lekarzom "dziękuje" :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz bardzo kompetentny jego diagnoza jest trafna, przyjazny ,skutecznyi godny polecenia innym pacjentom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam
  W moim przypadku szybka i prawidłowa diagnoza,oraz podjęcie leczenia już podczas pierwszej wizyty, przyniosło mi ulgę fizyczną i rozpoczęło się moje wracanie do zdrowia.
  Bardzo miły Pan Tomasz podczas kolejnych sesji przeprowadzanych w sposób niezwykle fachowy doprowadził do znacznego usunięcia moich dolegliwości związanych z tzw, rwą kulszową.

  Serdecznie polecam Pana Tomasza .Mnie naprawdę pomógł ,za co Jemu dziękuję.