lek.

Tomasz Kasprzak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tomasz Kasprzak ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2007 roku. Po odbycia stażu podyplomowego, w 2008r. został zatrudniony na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne bez badania (np. omówienie wyniku+zalecenia)

  Jestem bardzo zadowolona! Dokładne badanie, profesjonalne podejscie. Pan doktor bardzo mily, odpowiedzial na wszystkie pytania i rozwial watpliwosci. Polecam!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne i omówienie wyniku, zalecenia

  Pan Kasprzak pomógł na tyle, na ile był w stanie a dalsze leczenie zasugerował u innego specjalisty. Serdeczny, cierpliwy i uczciwy lekarz. Polecam, prawdziwy specjalista.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam wizyty u dr Kasprzaka- bardzo uprzejmy, delikatny, dokładnie wszystko tłumaczy. Pełen profesjonalizm. Ceny również na plus.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne bez badania (np. omówienie wyniku, zalecenia)

  Super lekarz. Uśmiechnięty, delikatny i ma świetne podejście do pacjenta. Uważnie wysłucha problemu, z którym pacjent przychodzi. Dodatkowo ceny nie są z kosmosu. Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam dr. Tomasza Kasprzaka. To już kolejna wizyta u niego - za każdym razem jestem równie zadowolona. Bardzo kulturalny, przemiły. Wszystko dokładnie objaśnia, odpowiada na pytania bardzo „normalnie” i po ludzku :) zawsze słucha. Badania przeprowadza w sposób praktycznie niezauważalny - to duży plus.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przebiegła sprawnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze, a Pan Doktor wszystko tłumaczył ze spokojem i uśmiechem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacja ginekologiczna, badanie, cytologia

  Świetny lekarz, doskonałe podejście do pacjentek. Badanie kompleksowe (badanie ginekologiczne + usg). Wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnione, bez problemu można porozmawiać i przedstawić swoje poglądy czy obawy. Wspaniały specjalista, sympatyczny, uprzejmy, kulturalny.

 • M

  Świetny lekarz i specjalista bardzo miły uprzejmy ,delikatny z odpowiednim podejściem do pacjentki.Dokładnie wszystko tłumaczy.Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: kontrola po laparoskopi

  Najbardziej empatyczny i profesjonalny ginekolog jakiego znam , byłam u kilku bardzo znanych lekarzy , jednak to dzięki doktorowi Kasprzakowi udało mi się pozbyć bólu który towarzyszył mi od 3 lat , polecam i jeszcze raz dziekuje :)
  To rzadkość aby lekarz słuchał pacjentki i brał pod uwagę jej oczekiwania

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje ginekologiczne bez badania (np. omówienie wyniku+zalecenia)

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, lekarz starał się znaleźć przyczynę moich dolegliwości, wyjaśnił jak postępować i jakie leżenie wdrożyć.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz Kasprzak ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2007 roku. Po odbycia stażu podyplomowego, w 2008r. został zatrudniony na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu; pracuje tam obecnie na stanowisku starszego asystenta. Egzamin specjalizacyjny z dziedziny Położnictwa i Ginekologii zdał w 2016 r. uzyskując jeden z najlepszych wyników w kraju. Szczególny nacisk kładzie na stałe dokształcanie się w ramach licznych kursów i konferencji. W 2017 roku rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej na Oddziale Ginekologii Onkologicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się profilaktyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, jak również sprawuje opiekę nad pacjentką w ciąży prawidłowej i powikłanej. Do szczególnych zainteresowań należą: profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów żeńskich narządów płciowych oraz klasyczne i małoinwazyjne techniki operacyjne

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • W 2017 roku rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej na Oddziale Ginekologii Onkologicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu
 • Oddzialł Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu