dr n. med.

Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

12 opinii +dodaj

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Akademi Medycznej w Krakowie. Specjalizacja z zakresu chorób płuc w roku 1996 i z alergologii w 1999 roku. Stopień doktora nauk medycznych nadany w 2003 roku w Instytucie... więcej

Pytania pacjentów (74)

 • Witam serdecznie.
  Moja 10 letnia córka, od ponad 2 lat zmaga się z nawracającym zapaleniem oskrzeli. Choruje średnio 4-5 razy do roku na tego rodzaju infekcje. Między chorobami również kaszle, zwłaszcza po wysiłku fizycznym oraz wieczorami po położeniu się spać i bardzo kaszle rano po przebudzeniu.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Kachel

  Witam. Adres praktyki można znajduje się na moim profilu tego portalu lub na stronie tkachelgabinet.pl

 • Przewlekłe zapalenie oskrzeli

  Witam, w grudniu przechodziłam oskrzelowe zapalenie płuc, od tamtej pory do dziś mam suchy kaszel bez flegmy oraz stan zapalny oskrzeli (dodać należy że popalam papierosy). Miewam momenty że oskrzeli prawie nie słychać a momentami czuję się jak stara rura wydechowa.... wszystko w środku rzęzi i się trzęsie....przy… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Kachel

  Witam. Powyższe objawy mogą przemawiać za rozpoznaniem astmy oskrzelowej. Wymaga Pani przede wszystkim diagnostyki w tym kierunku.

Zobacz wszystkie (74) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski TRIMED Pulmonologiczno-Alergologiczny

  Karpacka 24 lokal B4
  43-300 Bielsko-Biała, śląskie

  Dane kontaktowe

  558
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  6
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny

  ul. J. Fałata 2
  43-360 Bystra, śląskie

  Dane kontaktowe

 • Gabinet Pulmonologiczno - Alergologiczny

  Ośiedle Młodych 1
  34-300 Żywiec, śląskie

  Dane kontaktowe

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Absolwent Akademi Medycznej w Krakowie. Specjalizacja z zakresu chorób płuc w roku 1996 i z alergologii w 1999 roku. Stopień doktora nauk medycznych nadany w 2003 roku w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.
  Członek Polskiego Towarzystawa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, European Respiratory Society.
  Od 2002 roku Ordynator Oddziału Pulmonologiczno - Alergologicznego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.

  Od 25 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego oraz schorzeń alergicznych. "Obszarami" szczególnego zainteresowania są: przewlekły kaszel, cieżka, trudna astma oskrzelowa oraz choroby śródmiąższowe płuc w tym sarkoidoza, zwłóknienie płuc oraz tzw. rzadkie choroby płuc.
  Codzienna praktyka leczenie:
  Astmy oskrzelowej i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP)
  Chorób alergicznych nosa, oczu, gardła oraz dolnych dróg oddechowych
  Chorób zapalnych , infekcyjnych płic i oskrzeli
  Przewlekłej niewydolności oddychania
  Sarkoidozy, włókniena płuc i innych chorób śródmiąższowych płuc
  Nowotworów płuc
  Płynów opłucnowych
  Zatorowości płucnej
  Zaburzeń oddychania w czasie snu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Super lekarz!!!! Nie lekcewarzy zadnego objawu stara sie doradzic w kazdym wymiarZe. Opanowany potrafi wysluchac ... Analizuje kazdy szczegol!!! Nawet w prywatnym czasie odbiera telefon I odpisuje Na emaile. Pozdrawi Mariusz T

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, wspaniały Człowiek. Jestem z Mężem na początku drogi. Polecam każdemu takiego lekarza.

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Każdemu życzę żeby trafił właśnie na takiego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pan Tomasz Kachel to zaprzeczenie Polskiej służby zdrowia !!!Jest lekarzem z powołania. Uratował mi życie 10 lat temu {bezdech},zawsze polecam go moim znajomym i bliskim .

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pana doktora. Jest on kompetentnym, pomocnym, miłym i życzliwym człowiekiem. Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Tomasz Kachel to najwyższy autorytet w dziedzinie pulmonologii.Dzięki Jego ogromnej mądrości , wiedzy i zaangażowania w walce o moje najpierw życie a potem powrót do codziennego funkcjonowania mogę dzisiaj żyć z przeświadczeniem , że są jeszcze lekarze z powołania.To człowiek wielki ,szlachetny z najwyższą klasą i kulturą osobistą .Dziękuję z całego serca Panie doktorze , szkoda że tylko tyle mogę Panu powiedzieć.

 • bardzo dobry

  Od około 9 lat jestem pacjentką Pana Doktora Tomasza Kachel. Lekarza, który mnie osobiście dał drugie życie i sprawił, że życie z astmą i z ciężką alergią (prawie na wszystko) może być normalne. Dla mnie osobiście jest to "Wielki Człowiek". To lekarz,którego darzę ogromnym zaufaniem i szacunkiem za to co robi dla ludzi. Jego wiedza medyczna nie jest ogromna ona jest potężna. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego co robi. "Ogromny Fachowiec" a zarazem tak skromny i ludzki człowiek. Dziękuje Panu, Panie Doktorze Kachel za to, że dzięki Panu żyje i oddycham spokojnie. Wiem, że dopóki jestem pod Pana opieką jestem bezpieczna. Dziękuje!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz sumienny, bardzo kompetentny z ogromną wiedzą medyczną. Życzliwy, ciepły i ludzki. Cierpliwie wytłumaczy każde wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Uratował życie mojej mamie, za co będę mu wdzięczna do końca życia. To chyba mówi samo za siebie. Dziękuję Panie Doktorze !!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Miałem przyjemność konsultować się z panem doktorem dwukrotnie. Bardzo miły uprzejmy fachowiec. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Wszystko wytłumaczy dokładnie, powie jak jest bez ściemniania i "ciągnięcia za język". Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć. Jednym słowem lekarz z powołania! Dziękuję panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  WSPANIALY LEKARZ! WYSŁUCHA,WYTŁUMACZY,ZROZUMIE NASZE PROBLEMY,ZAWSZE MA CZAS NAWET JEŻELI KOLEKA JEST DŁUGA I OPÓZNIENIE W GODZINACH PRZYJĘĆ! POLECAM WSZYSATKIM ,BARDZO!!