dr n. med.

Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Witam Problemem jest długa aktywność sportowa. Do 3,5h jazdy rowerem na powietrzu jest ok. Potem sukcesywnie przy głębokim wdechu wymuszony kaszel, dalej tachypnoe razem ze spłyconym oddechem. Uczucie przy próbie kilku głębokich wdechach jakby mała część powietrza zalegała. Próba berodualem ujemna. Osłuchowo… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Kachel

  Dzień dobry. Jak się wydaje najistotniejszym pytaniem w ocenie pulmonologa jest , czy ograniczenie tolerancji wysiłku powodowane kaszlem, dusznością/spłyconym oddechem wynika z powysiłkowego skurczu oskrzeli… Więcej

 • byłem w szpitalu na ul.płockiej diagnozowany z powodu krwioplucia.wykluczona krwioplucie z płuc.wykonano mi bronchoskopie,rtg klatki,tk klatki,krew,ekg.mam nadal krwioplucie czasami,powiększone węzły,osłabienie,ciągła senność.czy lekarze mogli przeoczyć sarkoidozę ???jakie są jej typowe objawy.czy na… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Kachel

  Dzień dobry. Sarkoidozę płuc rozpoznajemy m.inn. w oparciu o badania radiologiczne płuc (rtg, tomografia) więc prawdopodobnieństwo przeoczenia zmian klinicznie istotnych po wykonaniu tych badań jest praktycznie… Więcej

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski TRIMED Pulmonologiczno-Alergologiczny

  Karpacka 24 lokal B4
  43-300 Bielsko-Biała, śląskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny

  ul. J. Fałata 2
  43-360 Bystra, śląskie

  Dane kontaktowe

 • Gabinet Pulmonologiczno - Alergologiczny

  Ośiedle Młodych 1
  34-300 Żywiec, śląskie

  Dane kontaktowe

Doświadczenie i kwalifikacje

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Super lekarz!!!! Nie lekcewarzy zadnego objawu stara sie doradzic w kazdym wymiarZe. Opanowany potrafi wysluchac ... Analizuje kazdy szczegol!!! Nawet w prywatnym czasie odbiera telefon I odpisuje Na emaile.

  Pozdrawi Mariusz T

 • Wspaniały lekarz, wspaniały Człowiek. Jestem z Mężem na początku drogi. Polecam każdemu takiego lekarza.

 • Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Każdemu życzę żeby trafił właśnie na takiego lekarza.

 • Pan Tomasz Kachel to zaprzeczenie Polskiej służby zdrowia !!!Jest lekarzem z powołania. Uratował mi życie 10 lat temu {bezdech},zawsze polecam go moim znajomym i bliskim .

 • Jestem pacjentem Pana doktora. Jest on kompetentnym, pomocnym, miłym i życzliwym człowiekiem. Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia. Szczerze polecam!

 • Pan doktor Tomasz Kachel to najwyższy autorytet w dziedzinie pulmonologii.Dzięki Jego ogromnej mądrości , wiedzy i zaangażowania w walce o moje najpierw życie a potem powrót do codziennego funkcjonowania mogę dzisiaj żyć z przeświadczeniem , że są jeszcze lekarze z powołania.To człowiek wielki ,szlachetny z najwyższą klasą i kulturą osobistą .Dziękuję z całego serca Panie doktorze , szkoda że tylko tyle mogę Panu powiedzieć.

 • Od około 9 lat jestem pacjentką Pana Doktora Tomasza Kachel.
  Lekarza, który mnie osobiście dał drugie życie i sprawił, że życie z astmą i z ciężką alergią (prawie na wszystko) może być normalne.
  Dla mnie osobiście jest to "Wielki Człowiek". To lekarz,którego darzę ogromnym zaufaniem i szacunkiem za to co robi dla ludzi. Jego wiedza medyczna nie jest ogromna ona jest potężna.
  Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego co robi.
  "Ogromny Fachowiec" a zarazem tak skromny i ludzki człowiek.
  Dziękuje Panu, Panie Doktorze Kachel za to, że dzięki Panu żyje i oddycham spokojnie.
  Wiem, że dopóki jestem pod Pana opieką jestem bezpieczna. Dziękuje!!!!!!!!!!

 • Lekarz sumienny, bardzo kompetentny z ogromną wiedzą medyczną. Życzliwy, ciepły i ludzki. Cierpliwie wytłumaczy każde wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Uratował życie mojej mamie, za co będę mu wdzięczna do końca życia. To chyba mówi samo za siebie. Dziękuję Panie Doktorze !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • Miałem przyjemność konsultować się z panem doktorem dwukrotnie. Bardzo miły uprzejmy fachowiec. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Wszystko wytłumaczy dokładnie, powie jak jest bez ściemniania i "ciągnięcia za język". Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć. Jednym słowem lekarz z powołania! Dziękuję panie Doktorze!

 • WSPANIALY LEKARZ! WYSŁUCHA,WYTŁUMACZY,ZROZUMIE NASZE PROBLEMY,ZAWSZE MA CZAS NAWET JEŻELI KOLEKA JEST DŁUGA I OPÓZNIENIE W GODZINACH PRZYJĘĆ! POLECAM WSZYSATKIM ,BARDZO!!