Adresy (2)

Karpacka 24 lokal B4 (TRIMED), Bielsko-Biała
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Pulmonologiczno-Alergologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. J. Fałata 2, Bystra
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Pulmonologiczno-Alergologiczny

Pan doktor Tomasz Kachel już na pierwszej wizycie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest świetnym specjalistą, ma ogromną wiedzę, a poza tym jest bardzo empatyczny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzeba, wnikliwie słucha i upewnia się czy pacjent wszystko dobrze zrozumiał. Dzięki wdrożonemu przez pana doktora leczeniu nareszcie jestem w stanie normalnie funkcjonować z moją astmą oskrzelową i alergią na roztocza. Bardzo polecam pana doktora.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny

My rowniez bardzo dobrze wspominamy p.Ordynatora z pobytu meza na oddziale w Szpitalu w Bysyrej. Bardzo mily , rzetelny . Potrafi poswiecic czas pacjentowi, wyjanic watpliwisci , odpowiedzieć na pytania. Nie uciekajacy przed pacjentem .

dr n. med. Tomasz Kachel

Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Pozdrawiam Tomasz Kachel


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny diagnostyka onkologiczna

Jedyne słowa określające pracę Pana Doktora to ogromna kompetencja, empatia, właściwa komunikacja, upodmiotowienie pacjenta, wysoka kultura osobista.
Po prostu komfort w procesie diagnostyki i leczenia. Na oddział "trafiłem" w ramach procesu diagnostycznego. Skończyło się niestety operacyjnie ale wiem że inaczej sie nie dało. Szczerze polecam.

dr n. med. Tomasz Kachel

Dziękuję za powyższą opinię. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam, Tomasz Kachel


Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz!!!! Nie lekcewarzy zadnego objawu stara sie doradzic w kazdym wymiarZe. Opanowany potrafi wysluchac ... Analizuje kazdy szczegol!!! Nawet w prywatnym czasie odbiera telefon I odpisuje Na emaile.

Pozdrawi Mariusz T


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, wspaniały Człowiek. Jestem z Mężem na początku drogi. Polecam każdemu takiego lekarza.


G
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Każdemu życzę żeby trafił właśnie na takiego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Tomasz Kachel to zaprzeczenie Polskiej służby zdrowia !!!Jest lekarzem z powołania. Uratował mi życie 10 lat temu {bezdech},zawsze polecam go moim znajomym i bliskim .


T
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentem Pana doktora. Jest on kompetentnym, pomocnym, miłym i życzliwym człowiekiem. Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia. Szczerze polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Tomasz Kachel to najwyższy autorytet w dziedzinie pulmonologii.Dzięki Jego ogromnej mądrości , wiedzy i zaangażowania w walce o moje najpierw życie a potem powrót do codziennego funkcjonowania mogę dzisiaj żyć z przeświadczeniem , że są jeszcze lekarze z powołania.To człowiek wielki ,szlachetny z najwyższą klasą i kulturą osobistą .Dziękuję z całego serca Panie doktorze , szkoda że tylko tyle mogę Panu powiedzieć.


W
Użytkownik zweryfikowany

Od około 9 lat jestem pacjentką Pana Doktora Tomasza Kachel.
Lekarza, który mnie osobiście dał drugie życie i sprawił, że życie z astmą i z ciężką alergią (prawie na wszystko) może być normalne.
Dla mnie osobiście jest to "Wielki Człowiek". To lekarz,którego darzę ogromnym zaufaniem i szacunkiem za to co robi dla ludzi. Jego wiedza medyczna nie jest ogromna ona jest potężna.
Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego co robi.
"Ogromny Fachowiec" a zarazem tak skromny i ludzki człowiek.
Dziękuje Panu, Panie Doktorze Kachel za to, że dzięki Panu żyje i oddycham spokojnie.
Wiem, że dopóki jestem pod Pana opieką jestem bezpieczna. Dziękuje!!!!!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

157 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • W listopadzie przy okresowych badaniach wyszły mi cienie na płucach. Podejrzenie sarkoidoza. Gastroskopia nic nie wykazała. Biopsja węzłów nadobojczykowych również. Mam napady duszności. Okropny duszacy kaszel. Ból w klatce. Doszły plamy na nogach. Czy te objawy mogą wskazywać na inną chorobę np. Borelioza czy trzymać się tej sarkoidozy choć wszystkie badania na nią wychodzą negatywnie. Na ponownym rtg klatki piersiowej wyszło wnęki powiększone o nieco policyklicznych zarysach. Płuca bez widocznych zagęszczeń miąższowych.

  Dzień dobry. Jeżeli pierwotnie obraz radiologiczny nasuwał podejrzenie sarkoidozy to tak oczywiście może być , ale takie rozpoznanie musi być potwierdzone. Objawy (kaszel, duszności) są niespecyficzne i mogą występować w wielu chorobach. Dotychczas wykonane badania nie wyczerpują jednach wszystkich możliwości w diagnostyce zmian płucnych w tym sarkoidozy. Konieczna jest dalsza Pani/Pana diagnostyka w oddziale pulmonologicznym.

  dr n. med. Tomasz Kachel

 • Dzien Dobry.Mam 43 lata ,pale papiorosy.Mam ciagly kaszel w malym stopniu podczas dnia,nasilajacy sie rano po wstaniu.Badanie Rtg-Przepona ustawiona prawidlowo.Katy przeponowo-zebrowe obustronnie wolne.Pola plucne bez zmian ogniskowych.Wzmozony rysunek naczyniowy okolooskrzelowy.Cien serca i duzych naczyn w granicach normy.Spirometriia -wyniki wyszly bardzo dobre.Prosze o odpowiedz czy powinienem udac sie do Pulmonologa.

  Dzień dobry. Tak , należy zaplanować konsultacje pulmonologiczną. Pomimo prawidłowego obrazu rtg płuc i badania spirometrycznego ma Pan jednak przewlekły kaszel którego przyczyna powinna być wyjaśniona. Pozwoli to wykluczyć inne, istotne choroby wywołujące kaszel przewlekły i zapewne umożiwi wdrożenie właściwego postępowania i/lub leczenia.

  dr n. med. Tomasz Kachel

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie