Dr n. med.

Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Super lekarz!!!! Nie lekcewarzy zadnego objawu stara sie doradzic w kazdym wymiarZe. Opanowany potrafi wysluchac ... Analizuje kazdy szczegol!!! Nawet w prywatnym czasie odbiera telefon I odpisuje Na emaile.

  Pozdrawi Mariusz T

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Alergologia
  • Choroby płuc

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  rtg płuc proszę o interpretację

  Wynik badanai RTG płuc- pacjentka 70 lat. Prosze o interpretację. Zdjęcie wykonane w niepełnym wdechu,asymetryczne. Wneka dość szeroka-raczej naczyniowa. Pasowate zwóknienia ew. płytki niedodmy w polu dolnym płuca lewego. poza tym płuca bez zagęszczeń ogniskowych. Serce niepowiększone. Przepona i kąty przeponowo-żebrowe wolne, prawa kopuła przepony wyżej ustawiona. dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
  Tomasz Kachel Pulmonolog, Alergolog Bielsko-Biała
  Dzień dobry. Opis zdjęcia nie wskazuje na istotną nieprawidłowość, chociaż należy dodać, że zdjęcie nie jest wykonane prawidłowo technicznie (czyli na wdechu) co utrudnia interpretację i najpewniej jest powodem opisywanej niedodmy płytkowej.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Super lekarz!!!! Nie lekcewarzy zadnego objawu stara sie doradzic w kazdym wymiarZe. Opanowany potrafi wysluchac ... Analizuje kazdy szczegol!!! Nawet w prywatnym czasie odbiera telefon I odpisuje Na emaile.

   Pozdrawi Mariusz T

  • Wspaniały lekarz, wspaniały Człowiek. Jestem z Mężem na początku drogi. Polecam każdemu takiego lekarza.

  • Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Każdemu życzę żeby trafił właśnie na takiego lekarza.

  • Pan Tomasz Kachel to zaprzeczenie Polskiej służby zdrowia !!!Jest lekarzem z powołania. Uratował mi życie 10 lat temu {bezdech},zawsze polecam go moim znajomym i bliskim .

  • Jestem pacjentem Pana doktora. Jest on kompetentnym, pomocnym, miłym i życzliwym człowiekiem. Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia. Szczerze polecam!

  • Pan doktor Tomasz Kachel to najwyższy autorytet w dziedzinie pulmonologii.Dzięki Jego ogromnej mądrości , wiedzy i zaangażowania w walce o moje najpierw życie a potem powrót do codziennego funkcjonowania mogę dzisiaj żyć z przeświadczeniem , że są jeszcze lekarze z powołania.To człowiek wielki ,szlachetny z najwyższą klasą i kulturą osobistą .Dziękuję z całego serca Panie doktorze , szkoda że tylko tyle mogę Panu powiedzieć.

  • Od około 9 lat jestem pacjentką Pana Doktora Tomasza Kachel.
   Lekarza, który mnie osobiście dał drugie życie i sprawił, że życie z astmą i z ciężką alergią (prawie na wszystko) może być normalne.
   Dla mnie osobiście jest to "Wielki Człowiek". To lekarz,którego darzę ogromnym zaufaniem i szacunkiem za to co robi dla ludzi. Jego wiedza medyczna nie jest ogromna ona jest potężna.
   Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego co robi.
   "Ogromny Fachowiec" a zarazem tak skromny i ludzki człowiek.
   Dziękuje Panu, Panie Doktorze Kachel za to, że dzięki Panu żyje i oddycham spokojnie.
   Wiem, że dopóki jestem pod Pana opieką jestem bezpieczna. Dziękuje!!!!!!!!!!

  • Lekarz sumienny, bardzo kompetentny z ogromną wiedzą medyczną. Życzliwy, ciepły i ludzki. Cierpliwie wytłumaczy każde wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Uratował życie mojej mamie, za co będę mu wdzięczna do końca życia. To chyba mówi samo za siebie. Dziękuję Panie Doktorze !!!

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • Miałem przyjemność konsultować się z panem doktorem dwukrotnie. Bardzo miły uprzejmy fachowiec. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Wszystko wytłumaczy dokładnie, powie jak jest bez ściemniania i "ciągnięcia za język". Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć. Jednym słowem lekarz z powołania! Dziękuję panie Doktorze!

  • WSPANIALY LEKARZ! WYSŁUCHA,WYTŁUMACZY,ZROZUMIE NASZE PROBLEMY,ZAWSZE MA CZAS NAWET JEŻELI KOLEKA JEST DŁUGA I OPÓZNIENIE W GODZINACH PRZYJĘĆ! POLECAM WSZYSATKIM ,BARDZO!!