lek.

Tomasz Jarzębski

Ginekolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 1090 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Klinice Perinatologii oraz Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: SALVEUsługa: cytologia oraz usg dróg rodnych

  Dziś byłam na pierwszej wizycie u Doktora i jestem zachwycona. Pan Doktor bardzo sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania, podczas Usg o wszystkim mówi co widzi. Pan Doktor stwarza taka atmosferę, że pacjentka nie czuję jakiekolwiek wstydu. Całego serca polecam ! :)

 • Lokalizacja: Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu

  Witam, miałam przyjemność uczęszczać do Pana Doktora na badania prenatalne podczas pierwszej ciąży. Pan Doktor mimo młodego wieku jest w pełni kompetentnym specjalistą, którego wszystkim Paniom polecam z całego serca. Badania przeprowadzane są bez pośpiechu, wszystko dokładnie zostaje wyjaśnione, sprawdzone, atmosfera podczas badań jest bardzo pozytywna. Nie trzeba się wstydzić, jak to czasem bywa :) Ani też stresować, nie ma czym w zupełności. Opis i zdjęcia badań usg są wyraźne i zrozumiałe. Pominąć kwestię medyczną, Pan Doktor jest fantastycznym, miłym oraz ciepłym, dobrym człowiekiem !!! Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza, i jeśli kiedy kolwiek jeszcze zdecydowałabym się mieć kolejne dzieciątko to również chciałabym być ponownie pod opieką tego właśnie lekarza. Można czuć się na prawdę bezpiecznie.
  Pozdrawiam !!! :)

 • A

  Dr.Jarzębski bardzo miły sympatyczny lekarz , bardzo dokładny i w sposób bardzo przystępny tłumaczy obraz usg.Byłam bardzo zaskoczona dokładnością wykonywanego badania-lekarz objaśniał wszystko dokładnie w dość prosty i zrozumiały sposób, na koniec każdego usg otrzymuję kilka zdjęć mojej córki w obrazie 3D. Lekarz
  świetny i godny zaufania.
  Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: USG

  Trafiłam do doktora na badanie USG 3D/4D trzeciego trymestru ciąży 16.grudnia 2017r. Poprzednie dwa wykonalam u innego specjalisty. Badanie trwalo ok.10 min (dr.bardzo sie spieszył bylo spore opóźnienie) nie wyjaśniał co akrat jest mierzone i co widze na ekranie. Nie zobaczylam dziecka w obrazie 3D/4D bo sprzet byl uszkodzony o czym dowiedziałam się na koniec wizyty upominajac się ,że chciala bym aby przyłączył obraz. Z wizyty wyszłam zawiedziona i niepewna czy badanie zostało wykonane rzetelnie. Poprzednie trwały ok 40min.

  Tomasz Jarzębski2018-03-27

  Szanowna Pani,
  odpowiadając na Pani opinię na wstępie pragnę przeprosić za opóźnienie i wydłużony okres oczekiwania na wizytę. Niestety czas badania pacjentek jest dość zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Zdarza się, że podczas badania usg dochodzi do rozpoznania pewnych nieprawidłowości, wad, stanów chorobowych i czas wizyty w takich sytuacjach wydłuża się, aby dogłębnie przeanalizować daną ciąże. Mimo, iż w Pani przekonaniu czas Pani wizyty był za krótki, zapewniam, że z pewnością zostały przeze mnie sprawdzone wszystkie elementy podlegające ocenie podczas badania prenatalnego III trymestru ciąży. Statystycznie jest to badanie, które zajmuje mniej czasu w stosunku do badań I i II trymestru.
  Jeżeli chodzi o uzyskanie obrazu płodu w technice 3D/4D, podczas każdego badania usg podejmuję próbę pokazania wizerunku dziecka w tej technice, nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat. Nie zawsze jednak jest możliwość wykonania takiego badania. Do głównych czynników wpływających na brak możliwości uzyskania prawidłowego obrazu dziecka w 3D/4D zalicza się m.in.: zbyt małą ilość wód płodowych przed twarzą dziecka, niesprzyjające ułożenie dziecka w danym dniu (odwrócenie plecami do głowicy usg, zbyt bliska odległość twarzy dziecka w stosunku do łożyska lub ściany macicy) wysokie BMI pacjentki oraz wiek ciąży. Najbardziej sprzyjające warunki do badania 3D/4D występują pomiędzy 22, a 28 tygodniem ciąży.
  Za niedziałający prawidłowo sprzęt w dniu Pani badania także przepraszam. Ponieważ jestem jedynie najemcą sprzętu o jego wadliwym działaniu poinformowałem niezwłocznie mojego pracodawcę i właściciela gabinetu. Obecnie aparat został wymieniony na nowy.
  W ramach rekompensaty za techniczny w tamtym dniu brak możliwości wykonania badana 3D/4D zapraszam Panią na kolejną darmową wizytę.
  Z poważaniem
  Tomasz Jarzębski

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Szczerze polecam pana doktora. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta poważnie i profesjonalnie. Bardzo otwarty. Lekarz, który jest na bieżąco i szczegółowo zadaje pytania. Czuć zainteresowanie, szacunek i empatię z jego strony. Cieszę się, że w końcu trafiłam na tak kompetentnego lekarza :)

  Tomasz Jarzębski2018-03-15

  Dziekuję i pozdrawiam.

 • Lokalizacja: SALVEUsługa: USG prenatalne

  I my z calego serca polecamy Pana dr. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Wszystko po ludzku wytlumaczone. Nawet moje 7 letnia corka Anielka powiedziala ze to jest super lekarz. Jeszcze bedziemy mieli okazje sie spotkac ale mysle ze co do opini to sie nic nie zmieni. Dziekujemy i do zobaczenia.b

  Tomasz Jarzębski2018-02-27

  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam :)

 • P
  Lokalizacja: Zespół Poradni Zdrowie w SieradzuUsługa: USG - ciąża

  Świetny lekarz, super USG, bardzo dokładne i z bardzo szczegółowym opisem, na wszystkie pytania zawsze uzyska się dokładną odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona! :-)

  Tomasz Jarzębski2018-02-27

  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: Usg plodu

  Pan doktor bardzo sympatyczny i bardzo dokladny przy badaniu usg.Odpowiada na kazde zadane pytanie.Milo wspominam kazda wizyte i pragnr podziekowac z calego serca za sliczne zdjecia naszej coreczki ktora juz niedlugo przyjdzie na swiat.

  Tomasz Jarzębski2018-02-27

  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: Usg genetyczne

  Polecam Pana Doktora z całego serca.Kompetentny,uprzejmy i dokladnie wykonuje badanie.Opis z usg szczegółowo opisane.

  Tomasz Jarzębski2018-01-30

  Dziękuje i pozdrawiam.

 • S
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Z całego serca polecam pana doktora! Wizyta na bardzo wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dowiedziałam się wszystkich najważniejszych rzeczy związanych z ciążą. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Gdybym mogła, przyznałabym nie 5, a 10 gwiazdek!

  Tomasz Jarzębski2018-01-18

  Dziekuję i życzę szczęśliwego rozwiązania ! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Klinice Perinatologii oraz Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Szpitala Im M. Madurowicza w Łodzi. Jestem członkiem The Fetal Medicine Foundation oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.
  Staże
  • Szpital im M. Madurowicza w Łodzi.
  • Indywidualne szkolenie z zakresu echokardiografii prenatalnej w zakładzie Kardiologii Prenatalnej Instytutu CZMP w Łodzi.
  • Indywidualne szkolenie z zakresu ultrasonografii w Położnictwie w Klinice Ginekologii i Rozrodczości i Terapii Płodu. Instytutu CZMP w Łodzi.

  Certyfikaty Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej(FMF) uprawniające do wykonywania badań prenatalnych z wyliczeniem ryzyka aberracji chromosomowych u płodu.
  Certyfikat FMF oceny ryzyka genetycznego scan 11-13 tyg ciąży
  Certyfikat FMF oceny serca płodu -Fetal cardiac scanning, Fetal cardiac defects,
  Certyfikat FMF ultrasonografii dopplerowskiej – Doppler Ultrasound.
  Certyfikaty i kursy :
  Badań ultrasonograficznych w Położnictwie Sekcji USG PTG,
  Badań ultrasonograficznych w Ginekologii sekcji USG PTG,
  Oceny serca płodu Sekcji USG PTG ,
  Diagnostyka prenatalna a zespoły genetyczne,
  Badania serca płodu a zespoły genetyczne,
  Prenatalna diagnostyka ultrasonograficzna wad serca.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl