lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

187 opinii +dodaj

Umów wizytę 123 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
187 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Mialem ból uda z tyłu. Po pierwszej wizycie lekarz zalecił wykonać rezonans lędźwi i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę bo w końcu wiedziałem, że wypuklina to źródło bólu promieniujące. Teraz przechodzę rehabilitację i zabiegi jakie lekarz zalecił dlatego mogę z czystym sumieniem polecić!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Jestem b.zadowolona z mojej pierwszej wizyty. Doktor jest kulturalny, wyrozumiały i merytoryczny. Polecam serdecznie innym pacjentom!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bez zbędnego gadania w rodzaju " co by było gdyby było", szybka diagnoza i zabieg polegający na ściągnięciu płynu ze stawu kolanowego, oraz kompletna informacja o dalszym sposobie leczenia. Wszystko toczyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam !!!.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: USG narządu ruchu

  Pan dr Tomasz Hryńków to wspaniały ciepły człowiek z dużą wiedzą, rzeczowy, konkretny, stara się pomóc w miarę swoich możliwości

 • R
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: ból prawego ramienia z ograniczoną możliwością ruchu

  Wizytę u pana doktora w dniu 2018-03-08 oceniam bardzo pozytywnie.
  USG ramienia, trafna diagnoza, przepisanie leku ,wytłumaczenie wszystkiego, to jest to, czego jako pacjentka oczekiwałam.
  Pan doktor jest kulturalny, miły i otwarty na pacjenta.
  Dziękuję i polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: leczenie wszelkich schorzeń narządu ruchu: zwyrodnieniowych, urazowych i wrodzonych

  Wizyta odbyła się w ustalonym czasie.Pan doktor przeprowadził dokładne oględziny i szczegółowy wywiad.Wykonal USG i postawił diagnozę. Zalecił leczenie farmakologiczne. Podobało mi się podejście do pacjenta. Lekarz o szerokim zakresie wiedzy opartej na doświadczeniu. Będę kontynuować dalsze leczenie u Pana Doktora. Pacjentka ze Złotoryi.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lek. Hryńków ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnia i omawia, odpowiada na wszelkie pytania oraz udziela dodatkowych informacji. Lekarza charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz uprzejmość wobec pacjenta.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: USG narządu ruchu

  Bardzo kompetentny i przemiły lekarz, człowiek o wielkim sercu!Trafna diagnoza, dokładnie omówione postępowanie leczenia. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Lekarz profesjonalny w każdym calu. Wszystko dokładnie wytłumaczy i sprawdzi. Polecam! Oby było więcej takich lekarzy.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się bez opóźnienia. Konkretny i miły lekarz. Przeprowadził wywiad, dokładnie zbadał i postawił diagnozę. Zalecił odpowiednie zabiegi. Duży plus za możliwość umówienia wizyty przez internet. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu