lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 102 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgiczneg... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chętnie polecę tego lekarza. Spokojna, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście do dziecka, które było pacjentem. Możliwość wybrania dogodnego dla mnie terminu i godziny wizyty bardzo ułatwia, dzięki czemu nie trzeba oczekiwać godzinami w kolejce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy stara się pomóc i przynosi efekty. Jak najbardziej polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W pełni profesjonalne badanie rzeczowa i trafna diagnoza miła atmosfera, dobry kontakt z pacjentem, pozytywne wrażenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyjazne podejscie i do doroslych i do dzieci. Bylam zadowolona 2 lata temu z pierwszym dzieckiem i nic sie nie zmienilo dzis przy drugim. Pan dr odpowiada na pytania i wyjasnia. Jak na moja matczyną intuicję jest dobrym fachowcem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Lekarz pełen empatii. Konkretny. Jasno tłumaczy stan chorobowy. Z pewnością wybiorę się jeszcze nie jeden raz do tego fachowca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zgadzam się z panem doktorem z operacją jakąkolwiek, czy badaniem które ingeruje w ciało człowieka zawsze można zdąrzyć tym bardziej, że bol z jakim żyjemy jest do wytrzymania i można normalnie funkcjonować. Nic dodać nic ująć. Wszystko było tak jak sobie można wymarzyć. Będę wszystkim polecała tego lekarza miły człowiek przez duże "C", profesjonalista w swojej pracy zawodowej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz mily i uprzejmy. Tlumaczy i pokazuje wszystko. Polecam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dobry, kontakt z pacjentem, fachowość, zaangażowanie w leczenie na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły, dobry kontakt z dzieckiem. Mi jako matce wszystko dokładnie tłumaczył co robi, gdy badał i co to oznacza, dokładnie wytłumaczył co trzeba robić z dzieckiem w domu. Jestem zadowolona. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Badanie bioderek mojej córki przebiegło sprawnie a mała przez cały czas była uśmiechniętaPolecam serdecznie!