lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

181 opinii +dodaj

Umów wizytę 122 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
181 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lek. Hryńków ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnia i omawia, odpowiada na wszelkie pytania oraz udziela dodatkowych informacji. Lekarza charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz uprzejmość wobec pacjenta.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: USG narządu ruchu

  Bardzo kompetentny i przemiły lekarz, człowiek o wielkim sercu!Trafna diagnoza, dokładnie omówione postępowanie leczenia. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Lekarz profesjonalny w każdym calu. Wszystko dokładnie wytłumaczy i sprawdzi. Polecam! Oby było więcej takich lekarzy.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się bez opóźnienia. Konkretny i miły lekarz. Przeprowadził wywiad, dokładnie zbadał i postawił diagnozę. Zalecił odpowiednie zabiegi. Duży plus za możliwość umówienia wizyty przez internet. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Lekarz przeprowadził badanie córeczki sprawnie i bardzo delikatnie. Plus za szybkie terminy wizyt. Polecam

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: zwykła wizyta +USG narządu ruchu

  Wspanialy kompetentny lekarz wzorowe podejscie do pacjenta w dniu dzisiejszym Pan Doktor pomógł mi tak bardzo,że nie potrafię wyrazić tego słowami nie mówiąc o tym ze i mó,j mąż otrzymał profesjonalną pomoc, serdecznie dziękujemy na dzień dzisiejszy dla mnie najlepszy lekarz ortopeda polecam!!!! dorota robert nakonieczni

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: zwykła wizyta, USG narządu ruchu

  Pan Doktor bardzo rzeczowy z wyjątkowo miłym podejściem do pacjenta. Wizyta przebiegała w spokojnej atmosferze z wyczuwalnym na każdym kroku profesjonalizmem. W jej trakcie Pan Doktor wykonał badanie usg stawu. Konsultacja odbyła się punktualnie. Bardzo polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Bardzo miły kompetentny punktualny konkretny , nie trzeba czekać w kolejce pokierował odnośnie dalszego leczenia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod wrażeniem! Pierwszy raz spotkałem się z takim profesjonalizmem w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiedza, podejście do pacjenta, cierpliwość, szczegółowość, klarowność, zrozumiałość przekazywanych informacji dotyczących w moim przypadku urazu stawu kolanowego zasługuje na uznanie. Nowoczesny sprzęt, miła atmosfera, dostępność (zarejestrowałem się o 12.07 na godzinę 14.45 tego samego dnia). Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta umówiona na następny dzień, lekarz przeprowadził szybko i sprawnie badanie lekarskie, konkretne wytłumaczenie przypadku, zlecenie na dalsze badanie. Polecam .