lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 121 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
164 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byliśmy z dzieckiem na usg bioderek. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: wizyta, USG narządu ruchu

  Pan doktor bardzo sympatyczny a przy tym konkretny:-) Badanie mojego maluszka sprawnie, szybko i dokładnie przeprowadzone.Polecam w 100% Pana doktora.Na kontrolę tez na pewno do Pana doktora sie zgłosiłmy :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była na najwyższym poziomie wiedzy medycznej. Pan dr Tomasz Hryńków szczegółowo i przystępnie omówił stan chorobowy. Z wielką uwagą wysłuchał informacji na temat wcześniejszego leczenia i zapoznał się z wynikami. Bardzo uprzejmy, cierpliwy i z ogromną wiedzą medyczną. Polecam wizytę u dr. T. Hryńków.

 • W

  Bardzo miły i sympatyczny doktor, badanie przeprowadzone sprawnie i z bardzo sympatycznym podejściem do malutkiego pacjenta

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Zwykła wizyta + USG narządu ruchu

  Wizyta z niemowlęciem USG bioderek przebiegła szybko i sprawnie mimo histerii maleństwa. Pan doktor uśmiechnięty i wyrozumiały wobec małego pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę z dziećmi teraz byłam z sobą, jak zawsze pełen profesjonalizm, trafna diagnoza a bólu coraz mniej, bardzo dziękuję panie doktorze i polecam wizytę u doktora wszystkim cierpiącym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Leczenie wszelkich schorzeń narządu ruchu ( zwyrodnieniowych, urazowych i wrodzonych)

  Bardzo miły i konkretny lekarz.Wszystko wytłumaczył,dostałam blokadę oraz kazał zwrócic się do lekarza domowego po skierowanie na konkretne zabiegi które wyszczególnił.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Zwykła wizyta +USG narządu ruchu

  Pan Doktor bardzo miły, rzeczowy,konkretny profesjonalista,Jestem bardzo zadowolona .Po długim półrocznym cierpieniu oraz stracie czasu i pieniędzy u innych lekarzy, Pan Doktor nareszcie mi pomógł wystarczyła jedna wizyta i przywrócił mnie do życia . Bardzo dziękuję i polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, który okazał się być bardzo konkretny, a przy tym kontaktowy i miły, nie zbywał moich pytań, na każde odpowiadał wyczerpująco i zrozumiale, nie badał pośpiesznie. Polecam.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: opieka pourazowa

  Wspanialy kompetentny lekarz wzorowe podejscie do pacjenta wielki szacunek dla pana doktora poprawa stanu zdrowia po 3 wizytach ogromna !!! dziekujemy robert nakonieczny