lek.

Tomasz Hryńków

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

198 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
140 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
198 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: USG stawów biodrowych

  To nasza pierwsza wizyta - kontrolne usg stawów biodrowych 4miesiecznej córki.
  Lekarz bardzo miły z dobrym podejściem do maluszków. Badanie przeprowadzone w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Pan doktor sprawdził wszystko dokładnie,
  Odpowiadając na wszykie pytania.
  Jesteśmy bardzo zadowolone z przebiegu wizyty.
  Wizyta w prywatnym gabinecie w Legnicy

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: skręcony staw skokowy

  Dostałam to czego oczekiwałam: USG diagnozę, jak dla sportowca mało optymistyczną ????, oraz zalecenia. Dziękuję bardzo o do zobaczenia za 4 tygodnie.

 • H
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Straszny ból w lewej nogi.

  Bardzo dobry fachowa robota i rozpoznanie bólu w lewej nogi .Jestem już 3raz.Nigdy mnie nie zawiódł. Dzisiaj już po diagnozie i po zastrzyku po 3 godz. czuję się lepiej.Polecam bardzo tego lekarza.Nawet telefony odbiera na urlopie, co jest żadkością.Pozdrawiam serdecznie dziękujemy dużo zdrówka. Helena ze Złotoryi.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Witam. Konkretny i rzeczowy lekarz. Bez medycznych frazesów podaje informacje, które są dla pacjenta jasne. Na podstawie pytań zdanych pacjentowi buduje wnioski. Doktor ma dobry kontakt z pacjentem.

 • D
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: badania pourazowe

  Bardzo polecam Pana Doktora.Pełen profesjonalizm,szybka i skuteczna diagnoza.Normalne ludzkie podejście do pacjenta.Zdecydowanie w razie potrzeby będę śmiało się zapisywał na wizytę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Zwykła wizyta +USG narządu ruchu

  Kultura, słucha z uwagą, nie zależy mu na czasie (tzn. nie śpieszy się, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne) rzeczowa informacja dotycząca badania, urazu oraz rehabilitacji. Polecam z pewnością.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Pełen profesjonalizm,szybka diagnoza,a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem.polecam wizytę u Pana Doktora.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: zwykła wizyta, USG narządu ruchu

  Rzeczowo i konkretnie, ale z wyczuciem do małego dziecka. Wizyta przebegła bardzo sprawnie. Moja 9 miesięczna córeczka nawet nie zapłakała podczas badania. Polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  Pan doktor to profesjonalista .W gabinecie panuje ciepła atmosfera .Lekarz cierpliwyi oddany pacjentowi .

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: torbiel pod kolanem i na łydce

  Wizyta odbyła się w przyjemnej i rzeczowej atmosferze.Badanie i zabieg wykonane bardzo sprawnie.Czuć rękę profesjonalisty.Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu