lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

143 opinie +dodaj

Umów wizytę 104 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgiczneg... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

  Leczę również dzieci.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz miły i kompetentny. Wyjaśniał czynności które wykonywał i ich cel. Dociekał aby ustalić przyczyny

 • bardzo dobry

  Wizyty u p. Doktora bez stresu. Zawsze w wyznaczonym czasie, szybka, profesjonalna, trafna diagnoza i leczenie. Odwiedziłam p.Doktora wielokrotnie- ja i rodzina. Rzeczowo i dokładnie wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie i rozwieje wątpliwości.Do tego zawsze uśmiechnięty, życzliwy. Marzy się, by tak wyglądało leczenie i wizyty u wszystkich lekarzy. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  z wizyty jestem zadowolony nawet bardzo, Pan doktor jest miłym kompetentnym lekarzem, który postawił trafna diagnozę, zrobił usg kolana. Inni ortopedzi stwierdzali, po zrobieniu jedynie zdjęcia rtg, że z kolanem jest wszystko w porządku, Polecam

 • bardzo dobry

  Z wizyty u dr.Hrynkòw jestem bardzo zadowolony wizyta odbyła się w wyznaczonym czasie miły wyrozumiały i rzeczowy oby było takich lekarzy tzn specjalistów więcej

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Trafnie postawiona diagnoza i skierowanie na dalsze leczenie. Konsultacje w miłej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Konkretny, rzeczowy, atrakcyjny cenowo (jeśli chodzi o usg bioderek u niemowlaka).

 • neutralny

  Nie polecam. Doktor wypisał dziecku wkładki do butów mimo, ze nie stwierdził żadnej wady ( wszystko w normie). Po konsultacji z innym lekarzem i fizjoterapeutą wiem, ze absolutnie nie sa potrzebne. W sklepie medycznym gdzie wysłał nas Pan doktor dowiedzielismy sie, ze tak male dziecko nie powinno nosic zadnych wkładek.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz z dobrym podejściem do dziecka. Wszystko wytłumaczył i chętnie odpowiadał na pytania. Cena wizyty z usg bioderek też atrakcyjna w porównaniu z innymi. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest życzliwy, cierpliwy. Słucha co mówi pacjent. Badanie wykonuje dokładnie i starannie. Odpowiada wyczerpująco na pytania.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły kontakt.Pan doktor był bardzo rzeczowy Wykonał badanie USG.Otrzymałam fachowe i wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.Ogólnie wizyta mnie satysfakcjonuje i będę kontynuować leczenie u pana doktora.Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni