Adresy (2)

ul. Bartoka 47 m. 2, Widzew, Łódź
Przychodnia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ekstrakcja ósemki

Polecam!! Pan Doktor z wielkim doświadczeniem, ciepły, z humorem, potrafi uspokoić i rozweselić wystraszonego pacjenta. Usunięcie trudnej ósemki błyskawiczne. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Po zabiegu jeszcze obserwacja i odpoczynek. Wyczerpujące informacje : co dalej? Daję najwyższą notę.
Dziękuję Panie Doktorze :)
Małgorzata F.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Doktora Hilta udałam się w celu usunięcia trudnej ósemki ukrytej pod dziąsłem. W wyborze lekarza pomogły mi pozytywne opinie na tej stronie. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Doktor Hilt wprowadza luźną atmosferę, która pomaga zmniejszyć stres przed zabiegiem. Samo usunięcie zęba trwało naprawdę krótko. Już po paru chwilach Pan Doktor trzymał go w dłoni. Doktor Hilt jest Mistrzem w swoim fachu, polecam w 100%.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia usunięcie ósemki

Pan Doktor to magik. Usunął bolacy ząb w przeciągu kilku minut zupełnie bezboleśnie. Do doktora trafiłam z nagłym bólem zęba i pomógł mi tego samego dnia.
Profesjonalista z poczuciem humoru.
Serdecznie polecam wszystkim panikarzom i nie tylko???? Jestem pewna że się z Panem doktorem jeszcze nie raz zobaczymy. Panikara Katarzyna


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ekstrakcja ósemek

U Dr Hilta usuwałam dwie ósemki, obie trudne. Doktora poleciła mi znajoma i bardzo się z tego cieszę! :) Słyszałam wiele historii, jak okazuje się na fotelu, że stomatolog nie może wyrwać zęba i mija wiele czasu i poajwia się wiele komplikacji zanim to się uda. U doktora widać pewną rękę i duże doświadczenie. Do Doktora mam pełne zaufanie i nawet bardzo trudny ząb do usunięcia nie jest dla Doktora problemem. Co ważne, Doktor nie daje z "automatu" dla każdego antybiotyku po ekstrakcji, co jest bardzo rozsądne, a niestety rzadkie. Mimo moich wielu obaw, w obu przypadkach wszystko sie zagoiło, a kiedy tylko miałam jakieś pytanie lub wątpliwość, doktor chętnie wyjaśnił mi wszystko i zapraszał na obserwacje. Zdecydowanie polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ekstrakcja zęba

Pan doktor to specjalista najwyższej rangi i to stwierdzenie nie podlega żadnej dyskusji. Swoją opinię piszę z myślą o panikarzach takich jak ja, którzy na samą myśl o wyrwaniu zęba bledną jak ściana. Na usunięcie ósemki szlam z duszą na ramieniu z myślami o przeszywającym bolu, komplikacjach przy zabiegu i powikłaniach jakie mogą mnie spotkać tuż po.... Nic z tych rzeczy! Po pierwsze Pan doktor na wstępie ukoi wasze skołatane nerwy niczym kubek gorącej meliski. Oprócz tego, ze jest najlepszy w swoim fachu to w dodatku okazuje się być fantastycznym człowiekiem. Takie połączenie jest wręcz niespotykane, a jednak cuda się zdarzają i to nie w odległej galaktyce,a w Łodzi na ulicy Bartoka. Decydując się na tak poważny zabieg jak usunięcie zęba należy pamietać, że poziom usług stomatologicznych w tym gabinecie będzie na najwyższym poziomie. Na wizycie spędziłam około godziny z czego 10 minut czekałam aż znieczulenie zacznie dzialac, 3 minuty trwało wyrywanie trudnej ósemki z długim zakręconym korzeniem, pozostały czas dochodziłam do siebie, ale raczej z wrażenia, ze takiego zęba udało się wyjąć w przeciągu chwili. Dodam tylko, ze ósemka była paskudna, a ja nie miałam nawet żadnego szycia, opuchlizny, antybiotyku tez nie dostałam bo nie było takiej potrzeby. Na drugi dzień poszłam do pracy ponieważ ząb został usunięty po mistrzowsku. Bardzo się cieszę, ze istnieją fachowcy od ciężkich i trudnych przypadków. Współczuję tylko przyszłym pokoleniom studentów owej specjalizacji. Macie poprzeczkę ustawioną tak wysoko, ze ciężko będzie ją przeskoczyć. Ale próbujcie, póki co drugiego takiego specjalisty ze świeczką szukać. Ukłony dla Pana doktora i fantastycznej Pani asystentki????


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Potwierdzam pozytywne opinie na temat profesjonalizmu Pana doktora. Nie są one w żadnym stopniu przesadzone. Do Pana doktora trafiłam z dużym dość bólem górnej ósemki i jeszcze większym przerażeniem z powodu tego, co nieuniknione. Teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Pan doktor wyczuł mój strach i w niezwykle zabawny, a przede wszystkim empatyczny sposób zapanował nad nim. "Trudną" ósemkę usunął szybko i bezboleśnie. Byłam zaskoczona, że "to już" :)
Po zabiegu czułam się dobrze, rana ładnie się zagoiła.
Szczerze polecam Pana doktora.
Słowa podziękowania należą się również Pani uczestniczącej w zabiegu.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie górnej 6

Lekarz z prawdziwym powołaniem. Trafiłam do Pana doktora w związku z usunięciem korzeni górnej szóstki. Jest to dość ryzykowne, bo korzenie mogą być połączone z zatokami. Poza tym moje korzenie były bardzo pokrzywione. Bałam się okropnie. Pan doktor wprowadził przesympatyczną atmosferę. Nie myślałam, że po usunięciu zęba można się śmiać. Chciałam jeszcze wspomnieć, że Pan doktor znalazł dla mnie czas przed świętami, gdzie inni lekarze mieli dopiero czas w nowym roku. Bardzo serdecznie dziękuję panu doktorowi za przemiłą atmosferę i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Będę polecać Pana doktora wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy stomatologicznej. Dziękuję Anna Włodarczyk.


K
Użytkownik zweryfikowany

Po kilku latach lęku i odkładania zabiegu na później, z duszą na ramieniu postanowiłam powierzyć mój niełatwy przypadek Panu doktorowi. Początkowo nie wierzyłam do końca w tak ogromną ilość pozytywnych opinii, a dziś podpisuję się pod nimi obiema rękami. Doktor Hilt to nie tylko wybitny specjalista w swojej dziedzinie, ale też lekarz pełen wyrozumiałości i zwyczajnego, ludzkiego podejścia do pacjenta. Po przekroczeniu drzwi gabinetu nie mogłam opanować łez, na szczęście były to łzy ze śmiechu, dlatego szczególnie polecam wizytę u Pana doktora osobom, które paraliżuje sama myśl o wizycie u dentysty. Z ekstrakcją zatrzymanej dolnej ósemki, położonej bardzo blisko kanału żuchwy Pan doktor poradził sobie śpiewająco, choć wymagało to niemałego trudu. Mimo,że tej pory wydaje mi się to nieprawdopodobne, po 3 dniach od zabiegu zapomniałam o jakiejkolwiek ingerencji w jamie ustnej. Jak tylko czas pozwoli z wielką przyjemnością ponownie zgłoszę się do Pana doktora z ósemką po przeciwnej stronie.
Jak dotąd miałam możliwość obserwować pracę oraz podejście do pacjenta wielu lekarzy w różnych placówkach na terenie Łodzi i śmiało mogę powiedzieć, że nie spotkałam nikogo kto podchodziłby do swoich obowiązków z takim profesjonalizmem jak Pan doktor. Od tej pory kiedy ktoś pyta mnie o godnego polecenia chirurga odpowiedź jest tylko jedna- doktor Tomasz Hilt :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia ekstracja ósemki

Moja sytuacja: dolna ósemka rosnąca poziomo, zatrzymana w dziąśle, leżąca na nerwie szczękowym, wyrzynająca się wprost w korzenie siódemki.
Diagnoza lekarzy: 50% szansa na utratę czucia w szczęce oraz bardzo inwazyjny zabieg. Ze względu na krótkie doświadczenie lekarzy (bardzo młodzi ludzie) zdecydowałem się na wybór kogoś bardziej doświadczonego.
Zabieg: Przed zabiegiem zostało mi dokładnie wyjaśnione jak będzie wyglądał. Mój oczywisty niepokój również został zneutralizowany. Zabieg trwał zaledwie 15 minut, bez najmniejszego przebłysku bólu mimo cięcia szczęki oraz dłutowania. Korzenie zęba rozwidlały się w 2 różne strony, mimo to udało się je wyjąć w całości. Szybkie szycie i następnego dnia wizyta w celu zweryfikowania trwałości skrzepu oraz ewentualnej infekcji (w tym przypadku zapisanie antybiotyku). Podczas wizyty okazało się, że skrzep rozwija się prawidłowo, a opuchlizna na mojej twarzy ma zaledwie kilka milimetrów, więc obyło się bez farmakologii. Po tygodniu lekki szczękościsk (typowy dla utrzymywania zamkniętej jamy ustnej przez kilka dni), bezinwazyjne zdjęcie szwów oraz powrót do domu.
Efekt: Po 2 tygodniach od zabiegu nie czuję, że miałem cokolwiek robione. Rana goi się prawidłowo, a dziąsła powoli się zrastają. Jeżeli ktokolwiek z moich bliskich będzie potrzebował tego rodzaju usługi, będę polecał doktora Hilta w ciemno. Z całego serca polecam i dziękuję.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Usunięcie zatrzymanej dolnej ósemki

Przedstawione na tej stronie inne opinie na temat profesjonalizmu pana Tomasza Hilta nie są przesadzone. Strach przed usuwaniem zatrzymanej dolnej ósemki (rosnąca poziomo i opierająca się o siódemkę) to nic dziwnego, szczególnie jeśli pacjent naczyta lub nasłucha się o nacinaniu dziąseł, cięciu kości i opisów czterdziestominutowych zabiegów wykonywanych z problemami przez "zwykłych" dentystów. Dlatego z ósemkami idzie się do specjalisty - chirurga, takiego jak pan Hilt. Mimo, że pan doktor nazwał ząb "trudnym", całość zabiegu trwała dosłownie 5 minut (dłużej niż oczekiwanie na zadziałanie znieczulenia - jakieś 10 minut). Co więcej, obyło się bez szycia, dziąsło nie jest nawet naruszone. Dlatego wierzę, że tak jak piszą inni, zwykłe "proste" ósemki pan Hilt wyrywa w 30 sekund, zresztą właśnie tak odbył się zabieg u pani, która usiadła na fotelu przede mną. Pan doktor jest praktykującym specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej w łódzkim WAMie, więc wasze ósemki to dla niego pestka. Jeśli chodzi o ceny, są zbliżone do proponowanych w innych gabinetach na osiedlu, a jakość usługi i komfort pacjenta nieporównywalne. Po powrocie do domu nie brałem żadnych środków przeciwbólowych i piszę to dzień po ekstrakcji z uśmiechem na twarzy. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję panu Tomaszowi oraz asystującej pani za miło spędzony czwartkowy wieczór :-) Rafał


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie