Dr n. med.

Tomasz Góra

Ginekolog

15 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Pro Familia Plus

  Bardzo dobry specjalista, prowadził 5 lekarzy prowadzilo moją ciążę ale to właśnie u niego zdecydowałam się zostać do rozwiazania. Bez pośpiechu podchodzi do kazdego pacjenta, bada bardzo szczegółowo. Polecam z całego serca.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent II Wydziału Lekarskiego WUM w Warszawie
   Starszy asystent w Klinicznym Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie
   Certyfikaty:
   Certyfikat wykonywania badań USG w zakresie ginekologii i położnictwa Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
   Certificate of Competence for the 11-13 weeks scan of Fetal Medicine Foundation
   Certyfiikat International Ovarian Tumour Analysis
   Członek: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Europejskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego- EFSUMB, International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology- ISUOG

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  • Zapalne i niezapalne choroby narządów płciowych
  • Patologia ciąży

  Usługi

  Galen

  Władysława Warneńczyka 111, 35-612 Rzeszów, podkarpackie

  Badania prenatalne
  Badanie dna płodu we krwi matki- test nifty

  Pro Familia Plus Przyjmuje na NFZ

  Jasionka 593, 36-002 Jasionka, podkarpackie

  Ktg - kardiotokografia
  Badanie ginekologiczne
  Badanie cytologiczne
  Badanie piersi
  Badanie ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze
  Badania prenatalne
  Leczenie chorób narządów płciowych
  Prowadzenie ciąży
  Antykoncepcja- porady

  Galen- Krosno

  Grodzka 53, 38-400 Krosno, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Pro Familia Plus

   Bardzo dobry specjalista, prowadził 5 lekarzy prowadzilo moją ciążę ale to właśnie u niego zdecydowałam się zostać do rozwiazania. Bez pośpiechu podchodzi do kazdego pacjenta, bada bardzo szczegółowo. Polecam z całego serca.

  • Lokalizacja: Szpital Miejski im. Jana Pawła II

   Najlepszy Profesjonalista! Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miły, życzliwy i dobry człowiek. Podczas badania bardzo dokładny i delikatny. Polecam bardzo bardzo!!

  • Lokalizacja: Pro Familia PlusUsługa: Ciąża

   Pan dr Tomasz Góra to lekarz godny polecenia. Prowadzi moją pierwszą ciążę, a po jej zakończeniu napewno skorzystam z usług Pana dr. Każda wizyta u Pana doktora przebiega w dobrej, swobodnej atmosferze, każdorazowo wykonuje badanie USG, które wykonuje bardzo delikatnie, szczegółowo omawia wyniki badań, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości zleca dodatkowe badania. W stosunku do pacjentek jest bardzo miły, delikatny, wzbudza zaufanie, każdej poświęca odpowiednio dużo czasu .Szczerze polecam.
   Iwona(Pro familia Jasionka)

  • Pan dr Tomasz Góra to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Ma dużą wiedzę dokładnie wykonuje i interpretuje badanie USG. Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania, gdy pojawi się problem, szybko stara się pomóc. Podchodzi indywidualnie do pacjentki, poświęca dużo czasu na badanie i rozmowę - nie śpieszy się. Jest uprzejmy. GODNY POLECENIA. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

  • Pan Dr Tomasz Góra jest bardzo miłym,uprzejmym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. To właśnie Pan dr. zdiagnozował w poprzedniej ciąży gdy trafiłam do szpitala niewydolność szyjki. Dzięki Jego pomocy i opiece prze cały okres kolejnej ciąży która do najłatwiejszych nie należała dziś mam zdrową córeczkę. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile potrzeba wszystko dokładnie wytłumaczy.
   Każdej kobiecie polecam Pana doktora z całego serca.

  • Bardzo dobry lekarz, ma ogromną wiedzę i co najważniejsze - nie traktuje pacjentki przedmiotowo. Delikatny, na każdej wizycie dokładnie bada. Świetnie poprowadził moją dość problematyczną ciążę, blizna po cięciu cesarskim jest malutka :) Z całego serca polecam.

  • Bardzo dobry lekarz; uprzejmy, grzeczny , kulturalny, delikatny dbajacy o pacjentke. Godny polecenia!!

  • Lekarz godny polecenia; krótko i rzeczowo odpowiada na wszystkie zadawane pytania, szybka i konkretna reakcja na zaistniały problem. Delikatnie i z wyczuciem przeprowadza badania, idealny nie tylko na pierwszą, ale i każda kolejną wizytę (dzięki niemu przestałam bać się ginekologa:) MK

  • Również wszystkim polecam Doktora Tomasza Góra. Jak tutaj Panie już napisały to prawdziwy lekarz z powołaniem. Wspaniały specjalista!! Inteligentny, wykwalifikowany, dokładny, cierpliwy i co równie ważne - przemiły i sympatyczny!! Takich lekarzy można szukać ze świeczką!
   Szczerze polecam!
   Każdy kto idzie do niego pierwszy raz już zostaje:)
   Pacjentka Bogusia

  • Prowadziłam ciążę u pana dr, jestem b, zadowolona. Dobry specjalista i życzliwy człowiek. Odpowiada na wszystkie pytania, interesuje się pacjentkami , wizyty trwają optymalnie długo,nikogo nie zbywa. Dodatkowo zawsze w dobrym humorze :) Kolejna ciąża też planuję prowadzić u pana doktora.