Tomasz Desput

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

8 opinii +dodaj

Pomagam swoim klientom przegnać smutki z życia, poukładać myśli w głowie, wprowadzić więcej radości w codzienność, nadać jej sens. Jestem dobrym słuchaczem, potrafię się zaangażować… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Strefa WzrostuUsługa: psychoterapia

  Jestem po skończonej terapii u Pana Tomasza. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej terapii. Pan Tomasz uważnie słuchał i reagował na moje potrzeby. Ten rok sprawił, ze potrafię nazywać to co czuje i potrzebuje. Poukładałem sobie relacje z żona i nasz związek stał się radośniejszy. Dużo zmieniło się także odnośnie mojej pracy. Znalazłem taka w której czuje się szanowany i mogę się rozwijać. Dziękuje Panie Tomaszu za ten czas.

  Tomasz Desput2018-07-09

  Dziękuję Panie Piotrze. Pozdrawiam Tomasz Desput

 • P
  Lokalizacja: Strefa WzrostuUsługa: konsultacje terapeutyczne

  Dziękuję bardzo Panu Tomaszowi za odbyte spotkania. Szczerze polecam. Kilka spotkań, które odbyłem z Panem Tomaszem dały mi duży wgląd w siebie i pozwoliły poukładać sobie swoje prywatne sprawy. W przyszłości jeśli będzie taka potrzeba to napewno wybiorę Pana Tomasza. Jeszcze raz dziękuję.

  Tomasz Desput2018-06-26

  Panie Piotrze polecam się. I dziękuje za pozytywną opinie. Pozdrawiam Tomasz Desput

 • L
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: psychoterapia

  Polecam gorąco. Znam Pan Tomasza, i jestem zaskoczony trafnością jego diagnoz. Potrafi wprost, bez ogródek wyrazić opinie i pomóc w problemach. Przechodzi odrazu do konkretów oszczędzając mój czas i pieniądze.

  Tomasz Desput2018-06-25

  Dziękuje Panie Łukaszu za miłe słowa. Polecam się na przyszłość.
  Pozdrawiam
  Tomasz Desput

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan bardzo sympatyczny mimo pierwszej wizyty potrafił sprawić, że można się poczuć swobodnie. Nie oceniał ale wspierał. Dobry dojazd , mila atmosfera i profesjonalne wsparcie.Polecam

  Tomasz Desput2018-06-21

  Pani Hanno dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam Tomasz Desput

 • P
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: kłopoty z relacjami z ludźmi

  Bardzo fajne i spokojne podejście do klienta. Widać, ze pan Tomasz zna się na rzeczy. Pan Tomasz tworzy przyjazna atmosferę. Potrafi słuchać. Nie daje szybkich rozwiązań. Trzeba zastanowić się nad swoim zyciem. Jestem bardzo wdzięczny, że nie odpuścił wtedy, gdy ja już nie miałem nadziei na zmianę. Czuje, że smutki odchodzą, a relacje z innymi się poprawiły. Dziękuję.

  Tomasz Desput2018-06-21

  Panie Pawle dziękuje i do zobaczenia w gabinecie ! Pozdrawiam Tomasz Desput

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo konkretny a zarazem wspierający terapeuta. Byłam u kilku dotychczas i miałam wrażenie, że pozwalają mi wodzić się za nos. Z panem wreszcie czuję się bezpiecznie, bo wiem, że nie pozwoli mi pan na stosowanie uników i będę musiała wziąć odpowedzialność za siebie. Wszystko to jednak w atmosferze troski i komfortu. Myślę, że wreszcie udało mi się znaleźć kogoś, kto zainspiruje mnie do zmian, których przez długi czas nie miałam odwagi podjąć. Dziękuję.

  Tomasz Desput2018-06-20

  Dziękuje. Miło mi usłyszeć, że czuje się Pani przy mnie bezpiecznie i terapia przynosi owoce. Pozdrawiam Tomasz Desput

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia

  Pan Tomasz jest dobrym słuchaczem oraz świetnym obserwatorem. Trafiłam do niego przypadkiem. Potrzebowałam konsultacji w sprawie mojej relacji z mężem, a zostałam na długo... Jego zaangażowanie , obiektywizm oraz profesjonalizm, a przy tym ogromne ciepło sprawiają, że potrafiłam się otworzyć i dotrzeć do tego co tak naprawdę mnie bolało. Jeszcze raz dziękuję Polecam

  Tomasz Desput2018-06-20

  Pani Anno, dziękuje za pozytywną opinie. Pozdrawiam Tomasz Desput

 • D
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: psychoterapia indywidualna

  Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia. Pomimo wielu obaw, jestem bardzo zadowolona z kontaktu jak i z procesu terapeutycznego. Dzięki naszym rozmowom zaczęłam zmieniać w moim życiu to co od dawna mnie ograniczało - moje zachowanie oraz sposób myślenia. Mozolnie pozbywam się swoich lęków i odkrywam nowe perspektywy, które wydawały mi się zupełnie niedostępne. Bardzo za to dziękuję!

  Tomasz Desput2018-06-19

  Dziękuję za pozytywną opinie. Było mi bardzo miło prowadzić Panią przez proces terapeutyczny. Praca, którą Pani włożyła zaowocowała zmianami. Polecam się ! :)

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pomagam swoim klientom przegnać smutki z życia, poukładać myśli w głowie, wprowadzić więcej radości w codzienność, nadać jej sens. Jestem dobrym słuchaczem, potrafię się zaangażować w to co mówią do mnie klienci. Z każdym kto przychodzi nawiązuje relacje, która pomaga a nie onieśmiela.

  Jestem Psychoterapeutą Gestalt. Gestalt to moja największa pasja w życiu, to sposób na postrzegania świata i siebie. Pomagam osobom przeżywającym emocjonalne trudności, potrzebującym wsparcia na życiowych zakrętach i w sytuacjach kryzysowych. Jestem głęboko przekonany, że natura człowieka jest z gruntu dobra i nie należy jej tłumić, lecz stymulować i rozwijać. Człowiek naturalnie dąży do tego, by jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości w tych okolicznościach, w jakich przyszło mu żyć. Każdy powinien być w pełni świadomy swoich potrzeb i umieć działać tak, aby je zaspokoić. Powinien umieć wejść w otoczenie ze wszystkimi swoimi umiejętnościami, tak aby uzyskać to, czego potrzebuje.
  Gestalt jest moją pasją od 10 lat. Ukończyłem 4 letnie Szkolenie w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie, współpracujące z Instytutami Gestalt we Florencji oraz Gestalt BodyWork w Cagliari. Mam za sobą proces terapii własnej jako jeden z podstawowych warunków do zawodowego pomagania innym. W celu zachowania należytych standardów pracy regularnie korzystam z superwizji.
  Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par (zarówno hetero jak i homoseksualnych). Pracuję także z ludźmi biznesu w obszarze do którego nie sięga już pomoc mentora czy coacha.
  Moje prywatne zainteresowania to joga oraz wegetarianizm.
  Jeśli zależy Państwu na umówieniu wizyty w innym terminie niż dostępne w kalendarzu, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Numer telefonu znajdą Państwo na stronie www.miastoludzi.pl w zakładce "Kontakt".

  Jeśli jednak w Twojej okolicy nie ma psychoterapeutów lub masz utrudnione korzystanie z psychoterapii stacjonarnej z powodu pracy, opieki na dzieckiem lub innych zobowiązań skorzystaj z psychoterapii przez Skype.

  1.Gabinet po sąsiedzku z kampusem Google, z kompleksem dawnej fabryki Koneser, nieopodal galerii handlowej „Ch. Wileńska”.

  Doskonała komunikacja – metro, autobus, tramwaj, pociąg. Tylko:
  - 5 min spacerem od 2 linii metra stacja „Dw. Wileński”,
  - 6 min od Dworca „Warszawa Wschodnia”.
  - 5 min do przystanków tramwajowych i autobusowych (ul. Targowa/Al. Solidarności).

  Trzy przystanki od Pl. Bankowego. Dla zmotoryzowanych bezpłatna strefa parkowania.

  2. Gabinet Strefa Wzrostu
  Tuż przy zielonym skwerze A. Słonimskiego i Kinie Iluzjon, w oficynie.
  Przystanek Metro Pole Mokotowskie 8m. lub przystanek Wiśniowa 2 minuty.

  3.Lambda Warszawa. Psychoterapia finansowana przez Miasto Warszawa.
  Więcej informacji na stronie lambdawarszawa.org

  W piątek po południu, sobotę i niedzielę prowadzę tylko terapie przez skype.
  NICK SKYPE tdesput@gmail.com
  W przypadku terapii przez skypa proszę dokonać wpłaty na numer konta:
  37105010251000009254582407
  W razie nie zaksięgowania środków można przesłać potwierdzenie przelewu.
  W razie wątpliwości proszę o kontakt. Telefon na stronie www.miastoludzi.pl w zakładce kontakt.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Centrum Counsellingu Gestalt
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie