Tomasz Desput

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

24 opinie +dodaj

Pomagam swoim klientom przegnać smutki z życia, poukładać myśli w głowie, wprowadzić więcej radości w codzienność, nadać jej sens. Jestem dobrym słuchaczem, potrafię się zaangażować… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Strefa WzrostuUsługa: psychoterapia indywidualna

  Proces psychoterapii i otworzenie się przed zupełnie obcą nam osobą nie jest proste, ale od pierwszej wizyty Pan Tomasz wprowadza atmosferę zaufania i spokoju, co pozwala się uzewnętrznić. Jest zaangażowany, empatyczny i profesjonalny. Do niczego nie zmusza i nie nakłania, ale pokazuje różne ścieżki, których wybór zależy od nas samych. Już po pierwszej wizycie można poczuć pewnego rodzaju ulgę i poczucie podjęcia dobrej decyzji. Bardzo polecam terapię u Pana Tomasza.

  Tomasz Desput2018-09-11

  Dziękuje z miłe słowa :) Tomasz Desput

 • P
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: psychoterapia

  Polecam. Dla mnie jak najbardziej dobry terapeuta i bardzo mi pomógł. Wcześniej chodziłam do innych terapeutów i te spotkania nie przynosiły korzyści. Z Panem Tomkiem rozwiązywałam problemy duże i małe. Teraz wiem jak to robić samemu i kogo prosić o pomoc. Czasem były chwile, że chciałam zrezygnować z terapii, ale pan Tomek tłumaczył mi, że to jest natural ny proces. Dziękuję za to wsparcie, bo pewnie znowu bym ją zostawiła. Kiedy potrzebowałam- wspierał, a kiedy było lepsze dla mnie, żeby powiedział o czymś wprost to mówił to co trzeba było. Bardzo polecam każdemu kto się zastanawia. Dziękuję Panie Tomaszu!

  Tomasz Desput2018-09-05

  Dziękuje :) Tomasz Desput

 • P

  witam.trafiłem do pana Tomka przez znanego lekarza. Mieszkałem wtedy za granicą i walczyłem od dłuższego czasu z depresją. Tak jak wspomniałem , nasze spotkania odbywały się tylko drogą internetową, przez Skypa. Bardzo polecam taki rodzaj terapii nie widzę różnicy pomiędzy spotkaniami osobistymi a np. przez skejpa. Po pewnym czasie zacząłem się lepiej czuć i nie miałem już takich silnych stanów depresyjnych. Praca przynosiła efekty. Po pewnym czasie widzę, że to była dobra decyzja. Polecam ????

  Tomasz Desput2018-08-30

  Dziękuję i cieszę się, że nasza praca przyniosła efekt :)
  Pozdrawiam :) Tomasz Desput

 • Ł
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz Desput

  Ciągle szukałem pomocy przy moim małym poczuciu wartości. Razem z Panem Tomaszem krok po kroku budowałem je. Spotkania trwały około roku. Po każdej wizycie czułem że idę krok dalej i zmieniam się. Problemy gromadzone latami wymagają czasu aby się z nimi uporać, ale daliśmy razem radę. Dziś jestem bardziej zadowolony z życia i otwarty na innych ludzi. Polecam Pana Tomasza.

  Tomasz Desput2018-08-28

  Dzięki Łukasz za ten komentarz. :)
  Pozdrawiam Tomek

 • D

  Polecam Pana Tomasza bez dwóch zdań. Na terapię chodziłam ponad rok. Pozwoliło mi to uporać się z depresją na którą chorowałam od 2 lat. spotkania przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, która pozwoliła mi powiedzieć o rzeczach które długo nosiłam w sobie, a które zalegały we mnie od paru lat. Panie Tomaszu dziękuję :)

  Tomasz Desput2018-08-27

  Dziękuje :) Lubię pomagać innym :)

 • K
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz Desput

  Długo szukałem dobrego psychoterapeuty i znalazłem. Zgłosiłem się z problem braku akceptacji siebie i swojego życia. Pracowaliśmy parę miesięcy i efekty jakie przyniosła terapia były większe niż się spodziewałem. Stałem się odważniejszy, bardziej otwarty na ludzi. To zaowocowało lepszymi relacjami z ludźmi. Czasem na terapii było trudno, ale razem z Panem Tomaszem pokonywaliśmy te trudności. Polecam z całego serca.

  Tomasz Desput2018-08-27

  Dziękuje, cieszę się że terapia pomogła.
  Proszę mnie polecać :)
  Pozdrawiam
  Tomasz Desput

 • M
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: psychoterapia

  Dziekuje za odbyte spotkania. Bardzo mi pomogly. Nie wierzylam ze tak ktos moze wesprzec i wysluchac. Decyzja o pojsciu na wizyte byla bardzo trudna ale bardzo dobra.

  Tomasz Desput2018-08-24

  Dziękuje za pozytywna opinie. Pozdrawiam serdecznie.
  Tomasz Desput

 • K
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz Desput

  Dziękuję za odbyte spotkania. Nie zawsze były poruszane miłe tematy, ale zawsze było szczerze i uczciwie, a nie rzadko również bez taryfy ulgowej. Bardzo cenne podejście pomagające przełamać własne ograniczenia. Szukałem dobrego specjalisty bo z problemami, które się nawarstwiały nie potrafiłem już sobie radzić. I udało się, kilka miesięcy spotkań i nastąpiła zmiana o 180 stopni. Dziękuje i polecam.

  Tomasz Desput2018-08-21

  Dziękuje i polecam się.:)

 • K
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz DesputUsługa: psychoterapia

  Polecam Pana Tomasza , który jest bardzo dobrym specjalistą. Widać, że ma powołanie do tej pracy. Pan Tomasz potrafi słuchać, pomógł mi w moich problemach. Angażuje się w swoją pracę, godny polecenia w 100%.

  Tomasz Desput2018-08-21

  Dziękuje :) Polecam się na przyszłość :)
  pozdrawiam
  Tomasz Desput

 • M
  Lokalizacja: Miasto ludzi Tomasz Desput

  Pan Tomasz to sto procent terapeuty w terapeucie! Jestem mu wdzięczny za profesjonalną pomoc w moich wieloletnich zmaganiach. Panie Tomaszu pokazuję pan jak zmienic swoje myślenie, nawyki, poczucie własnej wartości, odnalazlem spokój i rownowage.Dziękuje za pomocną dłoń, cenne rady i przywrócenie spokoju ducha.

  Tomasz Desput2018-08-20

  Dziękuje za słowa docenienia.
  Pozdrawiam
  Tomasz Desput

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pomagam swoim klientom przegnać smutki z życia, poukładać myśli w głowie, wprowadzić więcej radości w codzienność, nadać jej sens. Jestem dobrym słuchaczem, potrafię się zaangażować w to co mówią do mnie klienci. Z każdym kto przychodzi nawiązuje relacje, która pomaga a nie onieśmiela.


  Jestem terapeutą Gestalt. Gestalt to moja największa pasja w życiu, to sposób na postrzegania świata i siebie. Pomagam osobom przeżywającym emocjonalne trudności, potrzebującym wsparcia na życiowych zakrętach i w sytuacjach kryzysowych. Jestem głęboko przekonany, że natura człowieka jest z gruntu dobra i nie należy jej tłumić, lecz stymulować i rozwijać. Człowiek naturalnie dąży do tego, by jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości w tych okolicznościach, w jakich przyszło mu żyć. Każdy powinien być w pełni świadomy swoich potrzeb i umieć działać tak, aby je zaspokoić. Powinien umieć wejść w otoczenie ze wszystkimi swoimi umiejętnościami, tak aby uzyskać to, czego potrzebuje.
  Gestalt jest moją pasją od 10 lat. Ukończyłem 4 letnie Szkolenie w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie, współpracujące z Instytutami Gestalt we Florencji oraz Gestalt BodyWork w Cagliari. Mam za sobą proces terapii własnej jako jeden z podstawowych warunków do zawodowego pomagania innym. W celu zachowania należytych standardów pracy regularnie korzystam z superwizji.
  Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par. Pracuję także z ludźmi biznesu w obszarze do którego nie sięga już pomoc mentora czy coacha.
  Moje prywatne zainteresowania to joga oraz wegetarianizm.


  1.Gabinet po sąsiedzku z kampusem Google, z kompleksem dawnej fabryki Koneser, nieopodal galerii handlowej „Ch. Wileńska”.

  Doskonała komunikacja – metro, autobus, tramwaj, pociąg. Tylko:
  - 5 min spacerem od 2 linii metra stacja „Dw. Wileński”,
  - 6 min od Dworca „Warszawa Wschodnia”.
  - 5 min do przystanków tramwajowych i autobusowych (ul. Targowa/Al. Solidarności).

  Trzy przystanki od Pl. Bankowego. Dla zmotoryzowanych bezpłatna strefa parkowania.

  2. Gabinet Strefa Wzrostu
  Tuż przy zielonym skwerze A. Słonimskiego i Kinie Iluzjon, w oficynie.
  Przystanek Metro Pole Mokotowskie 8m. lub przystanek Wiśniowa 2 minuty.

  3.Lambda Warszawa. Psychoterapia finansowana przez Miasto Warszawa.
  Więcej informacji na stronie lambdawarszawa.org

  Możliwość bezpłatnego odwołania wizyty 24H przed spotkaniem. Po tym czasie płatne 100% ponieważ jest to czas w którym mogę przyjąć innego klienta.
  Proszę o przemyślane rezerwacje.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Edukacja

 • Centrum Counsellingu Gestalt
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie