Umów wizytę Zapytaj lekarza 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam! Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia psychoterapii doskonalę we Wrocławskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Terapia u Pana Tomasza odbyła się w miłej i swobodnej atmosferze, aczkolwiek czasem dla mnie trudnej. Pozwoliła na zrozumienie stanów obniżonego nastroju oraz rozważne podjęcie zmian w moim życiu. Serdecznie polecam!

 • P

  Pan Tomasz jest godnym polecenia specjalistą. W trakcie terapii odkrywałam jak wiele zależności ma wpływ na moje zachowanie, stosunek do mojej osoby jak i relacji z innymi. Zrozumienie oraz spojrzenie na siebie nieco z boku, jak gdyby z innej perspektywy pozwoliło mi zarówno na uwierzenie w swój potencjał, jak również zdystansowanie się do spraw, na które nie mam wpływu. Ostatecznie ta świadomość ma pozytywny wydźwięk w relacjach społecznych zarówno z dawnymi znajomymi, jak i pomaga w zawieraniu nowych kontaktów, co daje realne przełożenie na poprawę wyników w pracy. Polecam terapię u Pana Tomasza, wiele można się o sobie dowiedzieć.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Dzień dobry, piszę po ukończeniu terapii. Na terapię zgłosiłam się po długim namyśle, ponieważ nie byłam pewna czy w moim przypadku ma to w ogóle sens. Mimo, że jestem osobą dorosłą, to wydarzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości wciąż nie pozwalały mi prawidłowo funkcjonować; ponadto obecna sytuacja rodzinna również sprawiała mi wiele trudności. Uważałam, że Pan Tomasz pomógł mi spojrzeć na moją sytuację z innej perspektywy , dzięki czemu nie żyję już przeszłością. Oczywiście moje problemy nie zniknęły ale dzięki psychoterapii wierzę, że będę w stanie stawić czoła różnym trudnościom. Pana Tomasza cechuje pozytywne i indywidualne podejście do klienta, uważność oraz ciekawe formy pracy z klientem. Dziękuję!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Profesjonalnie i konkretnie, bez zbędnego rozwlekania i przeciągania. Dostałam pomoc, której potrzebowałam i sposoby pracy na przyszłość.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Serdecznie polecam Pana Tomasza za profesjonalne podejśćie do klienta i pełne zrozumienie. Jest to moja pierwsza psychoterapia i od razu trafiłam do Pana Tomka, ale naprawdę nie żałuję. Z każdym spotkaniem coraz bardziej się otwieram, a Pan psycholog zadająć mi odpowiednie pytania pomaga mi zrozumieć na czym polega dokładnie mój problem. Najważniejszy jest dla mnie fakt, że Pan Tomasz wzbudza u mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Duży plus również za wystrój gabinetu. Szczerze polecam.

  mgr Tomasz Bogucki2017-06-16

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogę pomóc!
  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

 • C
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: poradnictwo seksuologiczne

  Do Pana Tomasza umówiłem się z polecenia. Nie do końca wiedziałem czy mój problem jest w ogóle problemem, ale Pan Tomek wszystko mi wytłumaczył. Jasno wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i przegadaliśmy wiele problemów, stworzył fajną atmosferę do rozmowy. Byłem na paru spotkaniach i widzę, że się opłacało. Na początku bałem się, że nie będę zadowolony, bo nie mam pozytywnych doświadczeń z terapeutami, ale teraz widzę, że wizyty miały sens. Polecam Pana Tomka !

  mgr Tomasz Bogucki2017-06-01

  Dziękuję za opinię!
  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

 • D
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: psychoterapia partnerska

  Wybraliśmy się z żoną do Pana Tomasza, ponieważ nie potrafimy się porozumieć w niektórych kwestiach. Na pierwszym spotkaniu Pan Tomasz wysłuchał nas, a na kolejnym określił, gdzie leży nasz problem. Mam poczucie, żona również, że jest neutralny wobec nas, nie staje po niczyjej stronie. Przed nami jeszcze kilka spotkań ale już teraz mogę Pana Tomasza polecić innym parom.

  mgr Tomasz Bogucki2017-04-25

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogę pomóc !

  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

 • H
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: poradnictwo seksuologiczne

  Dołączam się do poprzednich opinii. Wizytę u pana Tomasza oceniam bardzo pozytywnie. Pan Tomasz to sympatyczny człowiek z fachowym podejściem do problemu. Na początku nie bardzo wiedziałem jak rozmawiać na takie krępujące dla mnie tematy ale pan Tomasz podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Dużo rzeczy mi wytłumaczył podając nawet przykłady z życia. polecam! ps. bardzo przyjemny gabinet :)

  mgr Tomasz Bogucki2017-04-14

  Dziękuję Panu za opinię. Cieszę się, że gabinet się podoba :) Pozdrawiam, Tomasz Bogucki

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  umówiłam się do Pana Tomasza, bo od paru miesięcy czułam się strasznie przygnębiona. na początku trochę się bałam, bo wolałabym rozmawiać z kobietą, ale okazało się, że Pan Tomasz jest super psychologiem. nie ocenia i uważnie słucha. z każdą wizytą czuję się lepiej, wierzę, że uda mi się pokonać stany depresyjne i poradzić sobie z problemami. polecam każdemu.

  mgr Tomasz Bogucki2017-04-12

  Dziękuję Pani za opinię :)
  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

 • 1

  Witam
  Mam za sobą 3 wizyty, wiec na chwilę obecna moja ocena jest cząstkowa. Po zakończeniu terapii, wystawie ocenę z perspektywy zakończonego procesu terapeutycznego. Na chwile obecną, współpracę oceniam b.pozytywnie. Do Pana Tomasza zdecydowałem się udać po śmierci bardzo bliskiej mi osoby. Czuję się słuchany i rozumiany, Pan Tomasz potrafi mnie skonfrontować z negatywną sytuacja z mojego życia i pokazać jasne aspekty i perspektywy na przyszłość oraz ich wpływ na moje obecne życie. Po tych kilku wizytach odczuwam ich pozytywny wpływ. Zachęcam wszystkich wątpiących i zagubionych ludzi do zasięgnięcia pomocy u tego specjalisty. Sam takie obawy miałem, ale teraz wiem ze była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogłem podjąć.

  mgr Tomasz Bogucki2017-04-05

  Dziękuję za opinię.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!

  Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia psychoterapii doskonalę we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii podczas Akredytowanego Kursu Psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

  Kształcę się również w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na studiach podyplomowych przygotowujących do ubiegania się o certyfikat seksuologa klinicznego.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu i Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Aktualnie odbywam staż na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

  Swoją pracę terapeutyczną opieram na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu systemowego oraz ericksonowskiego. Każdy klient wnosi na spotkanie inne, specyficzne zagadnienia, dlatego zawsze staram się dostosować sposób pracy do potrzeb każdego z klientów.

  W obszar moich zainteresowań zawodowych wchodzą takie zagadnienia jak zaburzenia lękowe, wysoki poziom stresu, kryzysy (zawodowy, emocjonalny, życiowy), długotrwałe poczucie zmęczenia a także problemy osób należących do mniejszości seksualnych (LGBT) – problemy w akceptacji orientacji seksualnej, problemy z określeniem tożsamości płciowej, kryzys w związku osób tej samej płci.

  Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

  e-mail: tboguckipsychoterapia@gmail.com
  strona internetowa : www.psychologiaoswojona.wixsite.com/psychoterapiawroclaw

  W celu umówienia wizyty proszę skorzystać z zapisów przez portal ZNANY LEKARZ lub poprzez podaną wyżej stronę internetową (zakładka KONTAKT - kontakt telefoniczny).

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (aktualnie)
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii w zakresie podejścia systemowo-ericksonowskiego ( aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu - Psychologia kliniczna.

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychiczne Chorych w Lubiążu (2014)
 • Fundacja "Dobrze, że jesteś" - Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii oraz Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu (2013)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia