Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz i fizjoterapeuta z zacięciem naukowym, zwieńczonym uzyskaniem stopnia naukowego doktora. Specjalizant ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz i fizjoterapeuta z zacięciem naukowym, zwieńczonym uzyskaniem stopnia naukowego doktora. Specjalizant ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Zawodowo szczególnie zainteresowany stanami związanymi z ciążą, zarówno o przebiegu prawidłowym jak i patologicznym, chorobami dolnego odcinka dróg rodnych ze szczególnym uwzględnieniem szyjki macicy oraz chorobami piersi. Entuzjasta ultrasonografii i kolposkopii. Szczególną uwagę zwraca na proces samokształcenia i ciągłego pogłębiania wiedzy i umiejętności, czego wyrazem jest udział w licznych kursach, szkoleniach, zjazdach naukowych oraz uzyskanie praktycznych umiejętności potwierdzonych certyfikatami. W procesie diagnostyczno-terapeutycznym, kieruje się zasadami medycyny opartej na dowodach naukowych, tj. EBM (Evidence Based Medicine). Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (SUPTG), Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology), FMF (The Fetal Medicine Foundation London), EFSUMB (European Federation of Societes for Ultrasound in Medicine and Biology), Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy (PTKiPSM). Zwolennik i propagator idei szeroko pojętej aktywności fizycznej kobiet, jako istotnego czynnika kształtującego dobry stan zdrowia oraz poprawiającego samopoczucie, szczególnie w przełomowych okresach życia, m.in. okołokoncepcyjnym, ciąży, okołomenopauzalnym.


  Certyfikaty:

  - Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii w położnictwie, diagnostyce prenatalnej i ginekologii

  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie

  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego

  - Certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej 11-13 tyg. ciąży - FMF ID 141552

  - Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii

  - Certyfikat oceny ultrasonograficznej guzów przydatków IOTA (International Ovarian Tumour Analysis)


  Dodatkowe informacje (osiągnięcia, certyfikaty, kursy) na stronie:
  http://tomasz.bazanski.mp.pl/


  Kontakt:
  e-mail: bazmed@gmail.com

  Uwaga!!! W sprawie antykoncepcji awaryjnej poza godzinami pracy gabinetu, proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy.


  Zapraszam serdecznie.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum - lekarz medycyny
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie - mgr fizjoterapii

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MieszczańskaUsługa: usg piersi

  Przede wszystkim Pan Doktor wzbudza zaufanie, jest fachowy a do tego niezwykle uprzejmy i miły w kontakcie z pacjentem. Badanie zostało przeprowadzone rzetelnie, bez pośpiechu. Pan Doktor ma czas dla pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Po prostu czuje się, ze to lekarz z powołania. Polecam wizytę u Doktora Bazańskiego.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dokładne badanie, bez pośpiechu, dokładne omówienie wyniku badania. W moim odczuciu lekarz godny polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: USG Płodu 3D/4D/HDlive przesiewowe w 1, 2, 3 trym. z oceną genetyczną

  Byłam u doktora 3 razy na USG genetycznym w pierwszej ciąży. Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Profesjonalny, skupiony i konkretny. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytanie, nie tylko związane z USG, ale też z ciążą, która jest zagrożona.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, Kraków

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pan doktor odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości. Polecam każdej pacjentce, sama na pewno wrócę.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, KrakówUsługa: konsultacja, usg narządu rodnego / płodu

  Jestem pacjentką dr Bazańskiego od dwóch lat i jest to zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów z których usług korzystałam. Pan Doktor jest bardzo życzliwy, ma świetne podejście do pacjentki, a przede wszystkim ogromną wiedzę. Każda wizyta przebiega w naturalnej atmosferze, co - dla mnie - jest szczególnie istotne. Poleciłabym dr Bazańskiego każdej kobiecie szukającej dobrego ginekologa.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, Kraków

  Wszystkim serdecznie polecam Pana Doktora. Jest bardzo uprzejmy i pomocny. Zleca wszystkie potrzebne badania. Pacjentka może poczuć się w gabinecie bezpieczna i dobrze zaopiekowana. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

  Po długich poszukiwaniach wreszcie mam pewność, że trafiłam do kompetentnego lekarza. Żałuję tylko, że dopiero pod koniec ciąży. Pan doktor zainteresował się całą historią mojej ciąży od początku, uzupełnił braki w karcie ciąży, zbadał od stóp do głów, odpowiedział na wszystkie moje pytania i zlecił niezbędne badania. Przy tym był bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wszystkim poszukującym mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Miły, sympatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz. Chętnie odpowiada na pytania, doradza, rozwiewa wątpliwości i nastawia na pozytywne myślenie. W 100% godny polecenia.

  dr Tomasz Bazański2017-12-31

  Dziękuję Pani za komentarz. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia. Tomasz Bazański.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Życzliwy, oddany, dokładny, cierpliwie odpowiada na pytania i szczegółowo wyjaśnia. Pełny profesjonalizm. Rzadko spotyka sie dzisiaj lekarza z takim zaangażowaniem.

  dr Tomasz Bazański2017-12-31

  Dziękuję Pani za komentarz. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia. Tomasz Bazański.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy; ul. Siemiradzkiego 16/5, KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz. Konkretny, czujny, dokładny. Indywidualne podejście do pacjentki. Poświęca odpowiednią ilość czasu. Polecam!

  dr Tomasz Bazański2017-12-04

  Dziękuję serdecznie za docenienie mojej osoby. Pozdrawiam. Tomasz Bazański