lek.

Tomasz Bartuszek

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista chorób wewnętrznych, specjalizacja z endokrynologii. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii CSK WUM,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Problemy z tarczycą mam już od ładnych, kilkunastu lat, w tym na Hashimoto leczę się od 7 lat. Dr Bartuszek na pierwszej wizycie nie zlekceważył mojego złego samopoczucia i wysłał mnie na dalsze, poszerzone badania - bez zbędnego proszenia się doktor wysyła na nawet te "niepopularne", bo uważa, że trzeba wykluczyć wszelkie możliwości przed postawieniem diagnozy. Wizyty są konkretne, odpowiedzi rzeczowe i zrozumiałe. Z czystym sercem polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BioVirtus Centrum Medyczne

  Wszystko jak najbardziej na plus:) nie mam zastrzeżeń.Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad,słucha pacjenta.Dokladnie i w zrozumiały sposób tłumaczy zalecenia. Kompetentny,rzeczowy lekarz,a przy tym pełen empatii dla pacjenta.

  Tomasz Bartuszek2018-03-15

  Dziękuję

 • E
  Lokalizacja: Vital MedicaUsługa: wizyta kontrolna

  Pan Doktor jest konkretny, dobrze się z nim rozmawia. Miły. Posiada dużą wiedzę i dobrze tłumaczy. Chętnie odpowiada na pytania

  Tomasz Bartuszek2018-02-06

  Dziękuję

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niejasne wyniki hormonow z krwi, nadwaga

  Doktor jako jedyny przez kilka lat zmagania się z problemem szybkiego skoku wagi nie zbagatelizował problemu. Wyjaśnił związek niejasny, a wręcz nieistniejący dla nikogo wczesniej miedzy celiakią na którą choruję a układem dokrewnym. Bez problemu przepisuje skierowania na badania,nie ogranicza się do podstawowy badania TSH, a gdy wynik jest "w normie" szuka innych przyczyn-az znajdzie.

  Doktor po każdej wizycie cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i jest czlowiekiem kulturalnym i dajacym duzo empatii i zaangażowania.

 • M
  Lokalizacja: BioVirtus Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo profesjonalna i komfortowa dla pacjenta wizyta. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad medyczny , badanie przeprowadzone zostało bardzo dokładnie. Pan Doktor wyczerpująco odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Dokładnie wytłumaczył przyczynę powstania problemu, leczeniu i o dalszej profilaktyce.
  Leczenie zmierza w dobrym kierunku. Wizyta odbyła się w super miłej i przyjaznej atmosferze i serdecznie polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BioVirtus Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Polecam Pana Doktora. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył robiąc bardzo pozytywne wrażenie. Widać że ma szeroką wiedzę na temat chorób tarczycy i nie jest jednym z tych lekarzy, których trzeba ciągnąć za język aby dowiedzieć się czegoś o swoim stanie zdrowia. Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas.

 • Lokalizacja: BioVirtus Centrum Medyczne

  Gorąco polecam !
  W końcu znalazłam lekarza, który pomogł mi doprowadzić wyniki tsh do porządku. Bez problemu wypisuje skierowania na dalsze badania kontrolne. Zawsze mogę liczyć na porady odnośnie żywienia,trybu życia (przy niedoczynności), oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące choroby.

  Tomasz Bartuszek2017-11-25

  Bardzo dziękuję

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BioVirtus Centrum MedyczneUsługa: nadczynność tarczycy

  Dobry fachowiec i bardzo dobry człowiek. Odwiedzam go od ponad roku i nie zdarzyło się, żeby potraktował moją wizytę obcesowo i bez zainteresowania.

  Tomasz Bartuszek2017-11-25

  Bardzo dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: BioVirtus Centrum Medyczne

  Na początku ciąży okazało się, że mam bardzo wysokie TSH i tak trafiłam do Pana doktora, który zajmował się mną aż do porodu. Dobrze wspominam comiesięczne wizyty, ponieważ jest on bardzo sympatycznym człowiekiem. Niestety w czasie ciąży okazało się, że mój synek ma hipotrofię spowodowaną niewydolnością łożyska i trzeba było go wywoływać przed terminem. Cała sytuacja była dla nie bardzo przykra i do tej pory ma konsekwencje.
  Po porodzie poszłam na kontrolę do innego specjalisty, który analizując moje wyniki badań stwierdził, że hipotrofia była najprawodpodobniej spowodowana niedoczynnością tarczycy i zbyt niskimi dawkami leków. Dowiedziałam się również, że nie miałam zleconych ważnych badań, które wykonuję dopiero teraz, np. usg tarczycy. Wystawiam Panu doktorowi neutralną opinię, ponieważ wiem, że różni lekarze mają różne sposoby postępowania i nie czuję się kompetentna do oceny.
  Mogę jedynie napisać, że po rozmowie z innym endokrynologiem jestem zdezorientowana i zdruzgotana perspektywą, że być może hipotrofii mojego synka można było zapobiec.

  Tomasz Bartuszek2017-02-09

  Hipotrofia płodu może być wywołana wieloma czynnikami,z których niedoczynność tarczycy wcale nie jest najważniejsza-częściej są to przyczyny ginekologiczno-położnicze.Wnioski ,które jak Pani twierdzi,wyciągnął inny lekarz ,wydają się być nieprzemyślane, powierzchowne.Obraz tarczycy w usg nie wpływa na dawki zalecanych leków.
  Niestety również w środowisku lekarskim zdarzają się osoby, które swoją markę budują na dyskredytowaniu innych.
  W wypowiedzi Pani dostrzegam pewną niekonsekwencję, najpierw pisze Pani o niewydolności łożyska a później o zbyt niskich dawkach l-tyroksyny.

 • M

  Bardzo dokładny i wnikliwy endokrynolog,dolegliwości analizuje w szerszej perspektywie, zleca dodatkowe badania. Dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem, a to jednak z racji wykonywanego zawodu jest pomocne i dość istotne.

  Tomasz Bartuszek2017-01-23

  Bardzo dziękuję

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista chorób wewnętrznych, specjalizacja z endokrynologii. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii CSK WUM, Poradni Endokrynologicznej CSK WUM, Poradni Endokrynologicznej SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście, CM LUXmed, CM w Jaktorowie. Autor i współautor wielu publikacji naukowych dotyczących chorób tarczycy i kości. Członek Towarzystwa Internistów Polskich.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • 34-letnia kobieta z wypadaniem włosów i kołataniem serca.Medycyna Praktyczna styczeń 2014
 • 71-letnia kobieta z dusznością o niejasnej przyczynie.Medycyna Praktyczna marzec 2014