Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat.Wiele jej zawdzięczam.Jej empatia, zaangażowanie , pomoc jest nieoceniona.Jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy.Zawsze , jeżeli potrzebowałam jakichś badań, to bez problemu dostawałam skierowanie.Nigdy nie zostawiła nas bez pomocy.Ma złote serce.Jak dla mnie jest to najlepszy lekarz rodzinny ,na jakiego mogłam trafić.Pani dr jest przy tym zawsze miła, uśmiechnięta.Życzę jej wszystkiego dobrego w życiu zawodowym jak i osobistym.Oby jak najdłużej dopisywało jej zdrowie i mogła być naszym lekarzem rodzinnym tyle , ile tylko się da.


Użytkownik zweryfikowany

Jedyny lekarz w Kozienicach do którego mamy pełne zaufanie, nie dość że jest świetnym specjalistą to jeszcze ma złote serce :)


B
Użytkownik zweryfikowany


najlepszy lekarz pediatra jakiego znam.
Zawsze dokladnie wyslucha i rozwieje wszelkie wątpliwości. Nigdy nie zdarzyło się zeby odmówiła mojemu dziecku pomocy albo podała antybiotyk " tak na wszelki wypadek".. A do tego przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta kobieta. Serdecznie polecam


G

Pani doktor poza tym, że jest świetnym specjalistą jest poprostu dobrym człowiekiem:)


M

bardzo dobry fachowiec,zawsze uśmiechnięta,ma podejście do dzieci polecam:))))))

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


P

Moim zdaniem pani Teresa Gugała jest bardzo miła.Zawsze pomoże.Jest najlepszym lekarzem na świecie.Pani Teresa na wszystkim się zna.Szanuję ją bo wiem,że jak pani Teresa nie pomoże to już na nikogo nie można liczyć.Podziwiam ją za to, ile pracy wkładała w naukę, żeby dostać tyle dyplomów i certyfikatów,obecnie wiszących na ścianie.


J

super pani doktor, zawsze uśmiechnięta,nigdy nie ma złego chumoru.najlepsza w kozienicach.pogodna dla dzieci i nie tylko.Nie szczędzi skierowań na badania lekarskie.Doradza gdzie pojechać aby być zadowolonym z przyjęcia u lekarza.Super człowiek. Recepjonistkę tę do południa okropną kobietę powinna zwolnić, bo psuje jej renomę przychodni. Jest okropna i niesympatyczna taka osoba nie powinna być przy obsłudze chorych ludzi i dzieci.Pani doktor- Pani jest super lekarzem, ale kobieta która jest pesymistką i odrażającą nie może być w przedsionku do Pani gabinetu. Niech Pani to przemyśli. Pani recepcjonistka nie pasuje do pani gabinetu.

Teresa Gugała

recepcjonistka nie pracuje od 04.2013 dziękuje pozdrawiam


P

JAKO LEKARZ JEST DOBRA ALE ZACZYNA BYC CZASAM NIE MIŁA DLA SWOICH PACJETÓW, MA ICH DUZO ALE NIE NASZA JEST WINA ŻE TYLU ICH MA CHORYCH,


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest super w różnych dziedzinach lekarskich jest przesympatycznym, miłym człowiekiem dla pacjentów. POLECAM wszystkim Jej opiekę rodzinną :)
Leczy moje dzieci i mnie. :)


M

Lekarz który umie wysłuchać , doradzić , pomóc. Bardzo dobry lekarz pediatra. Najlepszy lekarz w okolicy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie