Jesteś tym lekarzem?

120

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • B

  P. Grycz est nieprzyjemna ,niekomunikatywna i zarozumiała ,a przecież nie pracuje za darmo tylko dostaje kasę z NFZ ,powinna tylko przyjmować prywatnie ,gdzie na pewno jest mila ,bo pacjentki płacą.Byłam na wizycie pooperacyjnej i nic z niej nie wyniosłam , żadnej inf. mądrej mi nie udzieliła ,była opryskliwa,na pytania mnie nurtujące odpowiadała opryskliwie..Godna pożałowania.Ze względu na to ,iż jestem rolnikiem ,dostałam tylko 2 tyg.zwolnienia ,bo mogę regulować sobie godziny pracy ,a na polu niech wszystko samo rośnie i samo się pozbiera....Jak odpowiedziałam .że ma mgliste pojecie o pracy rolnika ,odpowiedziała mi -----------PROSZĘ MI NIE UBLIŻAĆ.co raczej uważam za stwierdzenie a nie obelbę.Pierwszy raz spotkałam w przychodni tak niesympatyczną lekarkę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • R

  Okropna nie wiem czemu ją trzymają jeszcze byłam z dolegliwościami sromu to nawet nie spojrzała kazała wykupić leki których nie ma

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Trafiłam do tej pani po wizycie w szpitalu, miałam zgłosić się do poradni, aby prowadzić ciążę przy oddziale. CO tu pisać, w życiu nie widziałam tak fatalnego podejścia do pacjentki. To moja druga ciążą, pierwsza prowadzona była wspaniale, każde badanie tłumaczone, skierowanie na podstawowe badania były, ta pani migała się od tego. Morfologia raz na 2-3 miesiące, zero wymazów, a na moje problemy mówiła, że po ciąży przejdzie. Na pierwszej wizycie dostałam wizytówkę z adresem prywatnego gabinetu, więc kiedy pojawiłam się drugi raz w poradni przy Warszawskiej widać było, że wywołałam irytację. Nie badała, przy usg nie pozwoliła być mężowi, bo nie! Przykre jest to, że w poradniach pracują tacy lekarze, bo jak się nie ma chęci pracować to powinna odejść. Nie polecam i wręcz odradzam!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Niestety nie miałam szansy wyboru lekarza ponieważ zostałam skierowana do niej gdy byłam w szpitalu. Zero delikatności z jej strony, traktowała mnie jakbym była intruzem. Zero informacji o wyniku badania, na moje pytania odpowiadała bardzo zdawkowo i językiem, który dla osoby nie związanej z jej zawodem będzie niezrozumiały. Na koniec wizyty wręczyła mi wizytówkę do jej prywatnego gabinetu. Zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miałam przyjemność spotkania pani Grycz. Oczywiście zgadzam się z opinią, iż jest bardzo nieuprzejma, wygląda jakby pracowała za karę, a przecież to jest zawód, w którym trzeba chcieć pomóc i cieszyć się tym. Niemiła, niesympatyczna, a o jakimkolwiek wywiadzie nie ma mowy. Każda próba opowiedzenia o moich dolegliwościach kończyła się na tym, że ona wie lepiej. Przeprowadzając badanie przysporzyła mi nieco bólu, a jak śmiałam się w ogóle poskarżyć, że coś mnie boli stwierdziła, że wymyślam. Jedynie co działa na plus zrobiła mi wszystkie badania, których wcześniej nie mogłam doprosić się u innych ginekologów. Dlatego ocena nie ostatnia.

 • Brak zainteresowania pacjentem. Wizyta trwała 5 minut. Pani niezbyt uprzejma, nie zrobiła badania USG.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odradzam tę panią ginekolog. Badanie przebiegało jakby łaskę robiła. Ponadto była nieprzyjemna i opryskliwa. Zmieniła się diametralnie, gdy przyszło do płacenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • a ja ciesze się ze ja spotkałam, pierwsza ciazę poprowadziła prawie jak mama- za reke.to prawda miewa humory ale jakby posiedziec w tej tragicznie obslugiwanej przez panie pielegniarki wojewodzkiej przychodni i popatrzec co sie tam dzieje, wcale jej sie nie dziwie, ze czasem jest nie zbyt mila.bardzo dokladna i wnikliwa.polecam

 • Ja również odradzam, byłam u niej na wizycie w prywatnym gabinecie. Sztuczny uśmiech tylko na widok pieniedzy które za chwile od Ciebie skasuje. Nieprzyjemna, szorstka, zależy jej tylko na pieniadzach a nie zdrowiu pacjentki. Zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • No widzicie a ja byłam u Pani Grycz w domu jak jeszcze prowadziłą gabinet , byłam na Branckiego, byłam na Warszawskiej pare lat temu. Dostałam skierowanie na usg na warszawską, Pani doktor sama ja wykonała na warszawskiej bo tam było najtaniej, zawsze na każde zawołanie była dla mnie jak i dla mamy. Dla mamy uratowała życie. Zawsze chodzę prywatnie bo uważam, że państwowo faktycznie nie ma warunków na leczenie no i te kolejki....a u mnie nie można było czekać.Jak czekałam na cytologię Pani doktor uspokajała mnie, ze na pewno wszystko będzie dobrze.Ogólnie bardzo dobry lekarz.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online