mgr

Tatiana Hajduk

Dietetyk, Diagnostyk

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 196 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym dietetykiem medycznym. Specjalizuję się w leczeniu osób z nadwagą i chorych na otyłość, schorzenia endokrynologiczne, autoimmunologiczne. Pomagam osobom cierpiącym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizytę oceniam za bardzo udaną - dotyczyła mojej mamy, osoby 81-letniej z wieloma problemami zdrowotnymi i otyłością. Informacje udzielane były w sposób jasny i konkretny, a mailem otrzymam również szczegóły dotyczące diety. Wywiad był szczegółowy i zawierał sugestie Pani Tatian dotyczące omawianych np. nawyków żywieniowych w kontekście schorzeń. Szczerze polecam!

 • J
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: dietoterapia

  Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor :) wszystko cierpliwie i konkretnie wyjaśnione. Czekam na wytyczne żywieniowe i zaczynam przygodę ze zdrowym stylem życia. Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Pani Tatiana opiekuje się moimi Rodzicami. Jestem pod wrażeniem jej cierpliwości i zaangażowania jakim obdarzyła parę 60-latków :) Wreszcie komuś udało się skłonić moich Rodziców do zmian w nawykach żywieniowych. Cała nasza rodzina nauczyła się od Pani Tatiany bardzo, bardzo dużo! Dziękujemy! To jest wiedza na całe życie :)

  Odwiedziny u Pani Tatiany w gabinecie zawsze będziemy miło wspominać :)

 • G
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: dieta dla sportowców

  Fenomenalna specjalistka! Dogłębny wywiad, profesjonalne podejście i smacznie ułożona dieta uwzględniająca styl życia i preferencje !

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor, jest osobą z bardzo bogata wiedzą, wykazała się ogromnym profesjonaliznem, jej sugestie i rady są trafione w 10. Chętnie rozpoczne dalsze leczenie.

 • S
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Bardzo dogłębny wywiad, dużo czasu poświęconego na jednego pacjenta, ale przede wszystkim dieta przynosi dobry skutek. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: nadwaga

  Byłam już u kilku dietetyków i dietetyczek. Od kilkunastu lat walczę z nadwagą. Od dwóch lat coraz aktywniej. Niedawno byłam na wizycie u Pani Doktor Tatiany. Jestem bardzo zaskoczona, w jaki sposób Pani Doktor podchodzi do pacjenta. Zadała mi wiele jak się później okazało trafnych pytań, których nie słyszałam na wizytach u wcześniejszych lekarzy (nie chcę podawać nazwisk). Widać że Pani Doktor zna się na rzeczy, bardzo ludzko i holistycznie podchodzi do pacjenta, ale słychac po tym jak się wypowiada że jest pewna tego co mówi, więc ma na pewno dużą wiedzę stricte medyczną. Jestem zadowolona z konsultacji i porad żywieniowych danych.

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Zdiagnozowano u mnie zespół nerczycowy w przebiegu nefropatii IgA, do tego nadciśnienie, duża otyłość i wysoki cholesterol (ponad250). Co miesiąc dostaję wlewy z chemią. Przyjmuję sterydy, po których zatrzymuję dużo wody oraz nie czuję sytości po zjedzeniu, dlatego staram się bilansować 5 posiłków dziennie na poziomie tysiąca sześciuset kcal. Ostatni dietetyk stwierdził, że powinnam jeść do syta i w głównej mierze białko co wydaje mi się absurdalne.
  Jakich produktów najlepiej unikać i jak bilansować węglowodany, tłuszcze i białka tak, aby nie uszkadzać bardziej nerek i nie przybierać tkanki tłuszczowej?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry! Proponuję konsultację oraz zbilansowanie diety u profesjonalisty.

 • Mój 8 miesięczny syn je ok 50 g posiłków stałych i dodatkowo mleko z piersi na żądanie w ciągu dnia. Staram się aby jadł więcej ale on odmawia. Przybiera regularnie ale minimum tego co powinien. Rozwija się prawidłowo. Czy powinnam się martwic ze za mało je?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry! Nie widzę powodu do zmartwień. Proponuję regularnie sprawdzać dane antropometryczne i postępować według rekomendacji żywieniowych .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym dietetykiem medycznym. Specjalizuję się w leczeniu osób z nadwagą i chorych na otyłość, schorzenia endokrynologiczne, autoimmunologiczne. Pomagam osobom cierpiącym na alergie, zaburzenia odżywiania, choroby przewodu pokarmowego i układu krążenia.

  W opracowaniu diet uwzględniam preferencji żywieniowe pacjenta, sezonowość, plan dnia, ewentualne schorzenia, oraz wyniki analizy składu ciała (profesjonalny analizator marki InBody). Wspieram i motywuję pacjentów w zamierzeniach zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia.

  Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wizyty odbywają się w Prywatnych Gabinetach Lekarskich LEKARZ (www.lekarz.poznan.pl/dietetyk/hajduk)

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk sportowy

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • .