mgr

Tatiana Hajduk

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Diagnostyk

11 opinii +dodaj

Jestem dyplomowanym dietetykiem medycznym. Specjalizuję się w leczeniu osób z nadwagą i chorych na otyłość, schorzenia endokrynologiczne, autoimmunologiczne. Pomagam osobom cierpiącym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dietetyczne

  Pani dr bardzo miła, rzeczowa. Ze spokojem podchodzi do pacjenta ,odpowiada na każde pytanie. Stawia trafną diagnozę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dietetyczne

  Kompetentna przemila
  Pani doktor bardzo mila potraktowala nas od serca
  Wyszlismy bogatsi W wiedze I z planem dzialania
  A Pani doktor bedzie prowadzic nas na odleglosc I dieta ustalona do indywidualnych wynikiow badan z krwi
  Bardzo polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: bardzo złe wyniki badań (tarczyca, nerki, obrzęki), nadwaga

  Bardzo dobry specjalista. I przesymaptyczna kobieta. U niejednego dietetyka juz byłam , natomiast dopiero Pani Tatiana "znalazła na mnie sposób". Przepisy nie są schematyczne jak to zwykle robią dietetycy. Tatiany przepisy są idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb, do tego smaczne, w miarę szybkie i na każdą kieszeń a przede wszystkim skuteczne - pod względem poprawy zdrowia i oczywiscie nadwagi. Dzięki niej probuje rzeczy, o ktorych nie wiedzialam a są dostepne nieomalze wszedzie za przystępną cenę a co najważniejsze smaczne i mają wlasciwosci lecznicze, tym samym niskokaloryczne. Szczerze polecam jeśli chcesz schudnąć a przy tym poprawić swój stan zdrowia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dietetyczne

  Pani Tatiana cudowna kobieta. Bardzo kompetentna. Potrafi ułożyć dietę do jednostki chorobowej. Jest bardzo serdeczna, poświęca pacjentom dużo czasu, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizytę oceniam za bardzo udaną - dotyczyła mojej mamy, osoby 81-letniej z wieloma problemami zdrowotnymi i otyłością. Informacje udzielane były w sposób jasny i konkretny, a mailem otrzymam również szczegóły dotyczące diety. Wywiad był szczegółowy i zawierał sugestie Pani Tatian dotyczące omawianych np. nawyków żywieniowych w kontekście schorzeń. Szczerze polecam!

 • J
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: dietoterapia

  Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor :) wszystko cierpliwie i konkretnie wyjaśnione. Czekam na wytyczne żywieniowe i zaczynam przygodę ze zdrowym stylem życia. Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Pani Tatiana opiekuje się moimi Rodzicami. Jestem pod wrażeniem jej cierpliwości i zaangażowania jakim obdarzyła parę 60-latków :) Wreszcie komuś udało się skłonić moich Rodziców do zmian w nawykach żywieniowych. Cała nasza rodzina nauczyła się od Pani Tatiany bardzo, bardzo dużo! Dziękujemy! To jest wiedza na całe życie :)

  Odwiedziny u Pani Tatiany w gabinecie zawsze będziemy miło wspominać :)

 • G
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: dieta dla sportowców

  Fenomenalna specjalistka! Dogłębny wywiad, profesjonalne podejście i smacznie ułożona dieta uwzględniająca styl życia i preferencje !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor, jest osobą z bardzo bogata wiedzą, wykazała się ogromnym profesjonaliznem, jej sugestie i rady są trafione w 10. Chętnie rozpoczne dalsze leczenie.

 • S
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Bardzo dogłębny wywiad, dużo czasu poświęconego na jednego pacjenta, ale przede wszystkim dieta przynosi dobry skutek. Polecam!

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym dietetykiem medycznym. Specjalizuję się w leczeniu osób z nadwagą i chorych na otyłość, schorzenia endokrynologiczne, autoimmunologiczne. Pomagam osobom cierpiącym na alergie, zaburzenia odżywiania, choroby przewodu pokarmowego i układu krążenia.

  W opracowaniu diet uwzględniam preferencji żywieniowe pacjenta, sezonowość, plan dnia, ewentualne schorzenia, oraz wyniki analizy składu ciała (profesjonalny analizator marki InBody). Wspieram i motywuję pacjentów w zamierzeniach zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia.

  Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wizyty odbywają się w Prywatnych Gabinetach Lekarskich LEKARZ (www.lekarz.poznan.pl/dietetyk/hajduk)

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk sportowy

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • .