Tadeusz Tkaczyk

Ortopeda

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Na Oddziale Ortopedii pracuje także Dr Tadeusz Tkaczyk,chcę bardzo podziękować Panu Doktorowi za fachowość i dobroć,za życzliwość i podejście do pacjenta która emanuje i pacjent prędzej wraca do zdrowia.Zestresowana czekałam na operację kolana Pan Doktor jak ,,jak dobry duch,,przekazywał mi dobrą energię a po operacji wszystko rzeczowo i cierpliwie wyjaśniał.Serdecznie dziękuję.Janina Rojeska

 • Ortopedzi w pobliżu miejscowości Zgierz

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Właśnie zostałam wypisana ze szpitala w Zgierzu.W bezmiarze cierpień na oddziale ortopedii byłam szczęściarą z tak niedużymi dolegliwościami jak halux.A doktor Tkaczyk to prawdziwy lekarz z powołania i Człowiek,pozwala oswoić ból,chętnie podchodzi do chorego i tłumaczy,na czym będzie polegać operacja.Jak balsam- łagodzi.Wymieniałyśmy się z sąsiadkami opiniami o lekarzach - bezapelacyjnie wygrywa dr T.Tkaczyk Polecam
   pacjentka z Tomaszowa Maz.

  • Zdziwiłam się, że nie znalazłam na tym portalu nazwiska doktora Tkaczyka. Pomógł mi piętnaście lat temu. Miałam zaledwie dziewięć lat i z dnia na dzień nagle przestałam chodzić. Nie mogłam nawet leżeć, bo ból biodra był nie do zniesienia.
   Najpierw trafiłam do szpitala w swoim mieście i prawie dwa miesiące leżałam bez jakiejś specjalnej diagnozy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że chyba lekarze mieli nadzieję, że przejdzie. No cóż, przeszło, ale kulałam.
   Wtedy zgłosiliśmy się prywatnie do doktora Tkaczyka. Miała to być jedna wizyta. Powiedział nam, że gdyby choroba wróciła natychmiast mamy do niego przyjechać.
   Zjawiliśmy się u niego szybciej niż bym chciała. Nie minęły chyba nawet 2 tygodnie.
   Obudziłam się ponownie z bólem, tym razem w drugiej nodze. Nie mogłam się podnieść z łóżka, a moi rodzice musieli iść do pracy. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja cierpiałam. Dla żywiołowego dziecka nagłe przykucie do łóżka i niekończący się ból są tragedią. Po południu sąsiad zawiózł nas samochodem do doktora Tkaczyka. Noszono mnie na rękach. Następnego dnia byłam w szpitalu w Zgierzu. Zostałam tam kilka miesięcy podczas których stwierdzono, że mam obustronne zapalenie stawów. Dostałam dobre leki, zastrzyki i do dziś nie narzekam na bóle. Dzięki opiece doktora Tkaczyka dziś jestem zdrowa. Poleciłabym go każdemu. To najlepszy specjalista i w dodatku skromny człowiek, który wie co robi. POLECAM GORĄCO.

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.