dr n. med.

Tadeusz Oleszczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
379 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, doktorem nauk medycznych, wykładowcą akademickim, specjalistą ginekologiem- położnikiem z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Od dziesięciu lat zajmuję się… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: rutynowa kontrola

  Nie polecam. Podczas dwóch kontrolnych wizyt Pan Doktor "holistycznie" zdiagnozował u mnie problemy z tarczycą i zapalenie jelita (chyba grubego). Zaocznie też uświadomił mnie, na co chorują moje córki i matka. Koszmar. Większość tych luźno wypowiadanych opinii pozostawił bez komentarza i odpowiedzi co dalej. Kosztowało mnie to wiele nerwów, nie mówiąc o pieniądzach i dodatkowych badaniach, które wykonywałam, żeby zweryfikować, jak się okazało nietrafione pomysły. Za drugim razem cały wywiad i komentarze się powtórzyły, ponieważ Pan nie popatrzył w historię - na co bardzo liczyłam.
  Pomimo słabej komunikacji przy pierwszej wizycie zdecydowałam się na drugi raz, ponieważ wierzę w zależność profilaktyki i zdrowia. Niestety, po wysłuchaniu drugi raz tych samych formułek i kolejnych luźno wypowiadanych diagnoz, wyciąganych na silę odpowiedzi nie zdecyduję się nigdy więcej na wizytę u Pana Doktora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: wizyta odpłatna

  Pan doktor to wspaniały człowiek. Słucha co pacjent ma do powiedzenia i z jakim problemem przyszedł. Wszystko dokładnie tłumaczy, można o wszystko zapytać. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam !

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: wizyta pakietowa

  Lekarz bardzo holistycznie podchodzi do pacjenta. Przyszłam z innym problemem, a okazało się, że zauważył coś na co nikt inny nie wpadł,a mianowicie z dziedziny gastrologicznej. Dostałam zalecenia zobaczymy czy są skuteczne. Polecam. Lekarz jest też miły i uprzejmy. Bada bardzo delikatnie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: wizyta odpłatna

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy, odpowie na kazde zadane pytanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, napewno się do niego jeszcze wybiorę.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo polecam Pana Doktora. Z wizyty wyszłam z odpowiedziami na wszystkie pytania i dodatkowo Doktor doradzil jakie badania wykonać.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Tarczyca

  Bardzo polecam Pana doktora takiego "czlowieka" szukałam bardzo długo. Konkretny, z ogromną wiedzą. Moja wizyta nie dotyczyla spraw ginekologicznych lecz mieszanki specjalizacji od endykrologa po dermatologa. Po przeczytaniu artykułu o tarczycy stwierdziłam, że muszę spotkać się właśnie z tym doktorem który cierpliwie wytłumaczył mi co powinnam zrobić aby móc normalnie funkcjonować i nie myliłam się!

 • Ja opiszę jednym słowem jest Najlepszym Lekarzem Ginekologii brakuje tu słów do opisania... jest jednym na 1000 z powołania oraz bym powiedziała Najlepszy od innych lekarzy nie tylko w Ginekologi inni lekarze doprowadzili by Mnie do (Sepsy)!!!

 • E

  Bardzo dobry !!! Przez dwa lata miałam ciągłe i bardzo bolesne krwawienia. Chodziłam od lekarza do lekarza, wreszcie trafiłam na doktora, który okazał się spokojny, rzeczowy, bardzo cierpliwy. Skierował mnie na operację wycięcie trzonu macicy, za co będę jemu wdzięczna do końca życia. Lekarz operujący mnie powiedział, że to była ostatnia chwila na wycięcie, ponieważ torbiel mogła pęknąć i mogłam po prostu umrzeć. Teraz minęło już dwa lata od operacji, ja czuję się świetnie, a miałam wtedy 37 lat. Doktora polecam wszystkim kobietom, jest bardzo dobrym fachowcem.

 • M

  Jak najbardziej daję najwyższą ocenę. Wspaniały lekarz widać, że wie o czym mówi, posiada niezwykłą wiedzę medyczną. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Szczerzę mogę polecić wszystkim przyszłym mamom i nie tylko :) NAJLEPSZY lekarz u jakiego byłam !

 • B

  Jest dziwny, trochę jak dr House, nie okazuje uczuć, mówię, że jestem zestresowana, bo zmarła mi mama, brak reakcji, czyta w tobie jak z kart, i niestety w 90 % trafnie, mówi o operacji usunięcia macicy jakby to było wypicie kawy z mlekiem, a mam dopiero 40 lat, płakałam w trakcie wizyty i po, byłam naiwna myśląc, że jeśli będę chodzić do lekarza i pilnować badań, to nie spotka mnie to, co moją mamę ( w wieku 45 lat usunęli jej wszystko ). ale dzięki tej wizycie wiem, co robić i nie poddam się, badanie usg waginalne wykonał bardzo delikatnie, ostatnio u innego lekarza cholernie mnie bolało, a tego nic, a bałam się, także pomimo niemiłego dystansu , jaki ma do pacjentów, polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, doktorem nauk medycznych, wykładowcą akademickim, specjalistą ginekologiem- położnikiem z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Od dziesięciu lat zajmuję się edukacją z zakresu moich zainteresowań czyli czynników wpływających na zdrowie kobiet w ciąży i w różnych okresach życia. Moją pasją jest odkrywanie zależności i mechanizmów patologicznych prowadzących do występowania chorób, nowotworów, czy zaburzeń hormonalnych. Wyniki swoich badań obserwacyjnych w dużej części staram się na bieżąco publikować w medycznej prasie fachowej oraz magazynach i miesięcznikach przeznaczonych dla kobiet. Łączę w ten sposób doświadczenie praktyczne z aktualnymi osiągnięciami naukowymi.
  Znajdując potwierdzenie własnych badań w publikacjach czasopism medycznych z całego świata realizuję swoją pasję poznawania patofizjologii człowieka.
  Urodziłem się w 1963 roku w Gdańsku. Ukończyłem Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale lekarskim. Rozpocząłem pracę w 1989 roku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. W tym czasie zdałem kolejne stopnie specjalizacji z ginekologii i położnictwa u prof. Szamatowicza w Białymstoku, a następnie w 2001 roku obroniłem doktorat w Centrum Onkologii- Instytut w Warszawie. Pracowałem w poradni onkologicznej i na oddziale ginekologiczno- położniczym. Zapisałem się do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej by na bieżąco śledzić najnowsze odkrycia w diagnostyce i leczeniu onkologicznym. Dzięki tej współpracy od 1994 roku samodzielnie wykonywałem laparoskopię i histeroskopię co dawało nowe możliwości diagnostyczno- lecznicze.
  Od 2001 roku przez trzy lata pełniłem obowiązki ordynatora 35 łóżkowego oddziału ginekologiczno- położniczego. Piszę artykuły do wielu czasopism dla kobiet dotyczące zdrowia.
  W 2007 roku rozpocząłem pracę nauczyciela akademickiego w Instytucie Medycznym ucząc kolejne roczniki pielęgniarstwa, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii podstaw patofizjologii człowieka. Od tego czasu biorę czynny udział w konferencjach medycznych, piszę publikacje medyczne i zajmuję się własnymi badaniami w powiązaniu z danymi jakie uzyskują naukowcy na całym świecie. Szczególnie interesuje mnie rola mikroflory jelitowej i jej wpływ na całokształt zdrowia człowieka.
  Współpracuję z takimi magazynami jak: „Dobra Mama”, „Wesele”, „Claudia”, „Cosmopolitan”, „Przegląd położniczo- ginekologiczny”, portalem Wirtualna Polska, Niepłodni razem, oraz chętnie biorę czynny udział w edukacyjnych akcjach organizowanych przez organizacje kobiece jak Kwiat kobiecości, czy Amazonki.
  Jako adiunkt w Instytucie Medycznym jestem promotorem wielu prac magisterskich z pielęgniarstwa. Praca na uczelni związana jest z ciągłym rozwojem naukowym co w połączeniu z moim prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym stanowi dla mnie doskonałe połączenie.
  Pracuję nad książką obejmującą dotychczasowe dokonania z zakresu ginekologii i położnictwa dla kobiet, które świadomie chciałyby zrozumieć dlaczego występują określone problemy zdrowotne. Jak można samej skutecznie im zaradzić. Na przykładach praktycznie zrozumieć jak działa zdrowie człowieka i jak wiele zależy od nas samych.
  Dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia