Mgr

Tadeusz Kowalewski

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

  Bardzo profesjonalny i skuteczny specjalista wysokiej klasy. Na pewno skorzystam ponownie. Gorąco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • mgr Tadeusz Kowalewski – fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku student renomowanej szkoły - Akademia Osteopatii - podyplomowych studiów medycyny osteopatycznej.

   W pracy z pacjentem wykorzystuje następujące metody i umiejętności: terapię powięziową w modelu FDM Typaldosa, terapia manualna wg szkoły niemieckiej, Kinesiology Taping, proprioceptywne torowanie nerwowo – mięśniowe (PNF) oraz szereg innych technik manualnych. Analizuje problem pacjenta w ujęciu całego ustroju człowieka, aby skutecznie usunąć ból i dysfunkcje.

   Prywatnie interesuje się sportem – szczególnie piłką nożną, majsterkowaniem, nowinkami technicznymi oraz od niedawna psychologią sukcesu.

   “Praca jest moją pasją, wdzięczność pacjenta najlepszą nagrodą i motywacją do pogłębiania wiedzy w zakresie anatomii i biomechaniki człowieka. Przyjdź i podziel się swoim problemem, a razem z pewnością uda się nam go rozwiązać.”

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Tadeusz Kowalewski
  Tadeusz Kowalewski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Warszawa
  Bóle które opisujesz świadczą o dolegliwości shin splints. Jest to efekt niedokrwienia mięśni podczas aktywności. Wiąże się to z uciśnięciem tętnicy piszczelowej przedniej przez błonę międzykostną… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

   Bardzo profesjonalny i skuteczny specjalista wysokiej klasy. Na pewno skorzystam ponownie. Gorąco polecam.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Strefa OsteopatiiUsługa: bóle piszczeli

   Fantastyczny terapeuta - podstawa to rozmowa z pacjentem podczas 1 wizyty, nie miałem pojęcia ile czynników może mieć wpływ na bóle, motorykę i komfort biegania. Tadeusz dokładnie wszystko tłumaczy, terapia jest dokładnie zaplanowana i nie ma w niej miejsca na przypadkowe działania. Polecam szczerze, poza tym, że jest świetnym fizjoterapeutą podziwiam za cierpliwość, otwartość i dzielenie się wiedzą - poza pomocą doraźną otrzymałem sporą dawkę informacji i ćwiczeń w domu aby uniknąć podobnych dolegliwości na przyszłość.

  • Tadeusz to fizjoterapeuta z powołania. Profesjonalista z olbrzymią wiedzą zarówną teoretyczną jak i praktyczną a przy tym bardzo serdeczny. Postawił mnie na nogi po wypadku i urazie stawu skokowego.
   Dziękuję po raz setny i po raz kolejny za mało.

  • A
   Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

   Wiecie, jak to jest: każdy chciałby trafić do fizjoterapeuty – cudotwórcy. Kiedy boli, marzymy tylko o tym, by zajął się nami ktoś, kto od razu zdiagnozuje, co też nam dolega i zastosuje odpowiednią terapię. No a mówiąc odpowiednią, mamy na myśli taką, która “jak za dotknięciem magicznej różdżki” przyniesie natychmiastową ulgę. A do tego nasz “fizjoterapeuta idealny” powinien być profesjonalny, uprzejmy, empatyczny, wsłuchiwać się w potrzeby pacjenta, potrafić w sposób zrozumiały wytłumaczyć nasze dolegliwości, odznaczać się wysoką kulturą osobistą... etc. A potem “schodzimy na ziemię” i myślimy: no ale gdzie też ja znajdę takiego fizjoterapeutę? No gdzie? Ja też tak myślałam, dopóki nie trafiłam do Tadeusza i już wiem, że nie muszę szukać dalej! Tadeusz ma wszystkie wyżej opisane przymioty i jest naprawdę skuteczny – działa ze skutecznością wspomnianej magicznej różdżki. Serio. Poza tym radzi sobie świetnie nie tylko z dorosłymi; ma też doskonały kontakt z dziećmi. Szczerze polecam.

  • Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

   Pierwsza wizyta. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętności. Jestem po zwichnięciu stawu ramiennego, 3 dni po wyjsciu ze szpitala. Ulga po wizycie u Tadeusza niesamowita, ból dużo mniejszy, fachowe rady co i jak dalej. Otrzymałem namiar z polecenia i jestem zapisany na kontynuację rehabilitacji u Tadeusza. Czekam na kolejną wizytę.

  • S

   Doskonały fizjoterapeuta. Ulgę odczułem już po pierwszej wizycie. Mogę ruszać szyja! Mimo mojego sceptycyzmu, mogę na serio wszystkim polecić te metodę.

  • Z
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry specjalista, polecam. Skoncentrowany na pracy, wyjaśnia przyczyny dolegliwości, tłumaczy wykonywane zabiegi.

  • C
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Stawia facet na nogi. Polecam wszystkim tym, którzy zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Kończyny dolne to jego specjalność.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Tadeusz to profesjonalista, z zaangażowaniem i troską traktujący pacjentów. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczył wszelkie zawiłości związane z problemem, z którym się do Niego zgłosiłam.

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowałem się na wizytę u Tadeusza ze względu na bardzo dobre oceny pacjentów i z czystym sumieniem daję kolejne pięć gwiazdek :) Ból pleców całkowicie zniknął już po pierwszym spotkaniu.