Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Tadeusz Kowalewski – fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku student renomowanej szkoły - Akademia Osteopatii - podyplomowych studiów… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam,

  Byłem już u kilku fizjoterapeutów. Każdy z początku był przekonany co mi jest i jak leczyć mój problem. Okazało się, że nie do końca... Odczuwam bardzo silny ból po bokach piszczeli oraz na środku. Ból potęguję się, gdy zaczynam szybciej chodzić (śpieszę się, przyśpieszam kroku)… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tadeusz Kowalewski

  Bóle które opisujesz świadczą o dolegliwości shin splints. Jest to efekt niedokrwienia mięśni podczas aktywności. Wiąże się to z uciśnięciem tętnicy piszczelowej przedniej przez błonę międzykostną goleni.… Więcej

 • Witam, mam 15 lat i trenuję piłkę nożną. Około 2,5 roku temu zdiagnozowana została u mnie Choroba Osgood-Schlattera w obu kolanach. Początkowo miałem przerwę pół roku od uprawiania sportu, z czego przez 6 tygodni uczęszczałem na rehabilitację w skład której wchodziła m.in laseroterapia, pole magnetyczne,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Choroba Osgood-Schlattera jest związana z przeciążeniem przyczepu mięśnia czworogłowego do guzowatości piszczeli. Szczególnie dotyczy młodych sportowców w okresie intensywnego wzrostu, gdyż kości rosną… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • mgr Tadeusz Kowalewski – fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku student renomowanej szkoły - Akademia Osteopatii - podyplomowych studiów medycyny osteopatycznej.

  W pracy z pacjentem wykorzystuje następujące metody i umiejętności: terapię powięziową w modelu FDM Typaldosa, terapia manualna wg szkoły niemieckiej, Kinesiology Taping, proprioceptywne torowanie nerwowo – mięśniowe (PNF) oraz szereg innych technik manualnych. Analizuje problem pacjenta w ujęciu całego ustroju człowieka, aby skutecznie usunąć ból i dysfunkcje.

  Prywatnie interesuje się sportem – szczególnie piłką nożną, majsterkowaniem, nowinkami technicznymi oraz od niedawna psychologią sukcesu.

  “Praca jest moją pasją, wdzięczność pacjenta najlepszą nagrodą i motywacją do pogłębiania wiedzy w zakresie anatomii i biomechaniki człowieka. Przyjdź i podziel się swoim problemem, a razem z pewnością uda się nam go rozwiązać.”

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2014)

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Tadeusz to fizjoterapeuta z powołania. Profesjonalista z olbrzymią wiedzą zarówną teoretyczną jak i praktyczną a przy tym bardzo serdeczny. Postawił mnie na nogi po wypadku i urazie stawu skokowego.
  Dziękuję po raz setny i po raz kolejny za mało.

 • A
  Lokalizacja: LentaMedica Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji

  Wiecie, jak to jest: każdy chciałby trafić do fizjoterapeuty – cudotwórcy. Kiedy boli, marzymy tylko o tym, by zajął się nami ktoś, kto od razu zdiagnozuje, co też nam dolega i zastosuje odpowiednią terapię. No a mówiąc odpowiednią, mamy na myśli taką, która “jak za dotknięciem magicznej różdżki” przyniesie natychmiastową ulgę. A do tego nasz “fizjoterapeuta idealny” powinien być profesjonalny, uprzejmy, empatyczny, wsłuchiwać się w potrzeby pacjenta, potrafić w sposób zrozumiały wytłumaczyć nasze dolegliwości, odznaczać się wysoką kulturą osobistą... etc. A potem “schodzimy na ziemię” i myślimy: no ale gdzie też ja znajdę takiego fizjoterapeutę? No gdzie? Ja też tak myślałam, dopóki nie trafiłam do Tadeusza i już wiem, że nie muszę szukać dalej! Tadeusz ma wszystkie wyżej opisane przymioty i jest naprawdę skuteczny – działa ze skutecznością wspomnianej magicznej różdżki. Serio. Poza tym radzi sobie świetnie nie tylko z dorosłymi; ma też doskonały kontakt z dziećmi. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: LentaMedica Centrum Nowoczesnej RehabilitacjiUsługa: konsultacje

  Pierwsza wizyta. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętności. Jestem po zwichnięciu stawu ramiennego, 3 dni po wyjsciu ze szpitala. Ulga po wizycie u Tadeusza niesamowita, ból dużo mniejszy, fachowe rady co i jak dalej. Otrzymałem namiar z polecenia i jestem zapisany na kontynuację rehabilitacji u Tadeusza. Czekam na kolejną wizytę.

 • S

  Doskonały fizjoterapeuta. Ulgę odczułem już po pierwszej wizycie. Mogę ruszać szyja! Mimo mojego sceptycyzmu, mogę na serio wszystkim polecić te metodę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, polecam. Skoncentrowany na pracy, wyjaśnia przyczyny dolegliwości, tłumaczy wykonywane zabiegi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Stawia facet na nogi. Polecam wszystkim tym, którzy zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Kończyny dolne to jego specjalność.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Tadeusz to profesjonalista, z zaangażowaniem i troską traktujący pacjentów. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczył wszelkie zawiłości związane z problemem, z którym się do Niego zgłosiłam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowałem się na wizytę u Tadeusza ze względu na bardzo dobre oceny pacjentów i z czystym sumieniem daję kolejne pięć gwiazdek :) Ból pleców całkowicie zniknął już po pierwszym spotkaniu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy fizjoterapeuta, jakiego znam. kilka zabiegów poprawiło stan pleców. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Miły, empatyczny, konkretny, o dużej wiedzy fachowej, medycznej, wzbudzający zaufanie. :) Polecam