Jesteś tym lekarzem?

238

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Badania, USG wszystkiego pilnuje sam. Nieraz jak zapomnę o jakimś badaniu to przypomina mi o nim podczas wizyty kontrolnej.

 • Lekarz pełen ciepła, umiejętności,wiedzy... Wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie i zawsze jest chętny do pomocy. Wspaniały człowiek i fachowiec kulturalny sympatyczny, dowcipny, konkretny, delikatny. Zleca wszystkie badania, prowadził moją ciążę urodziłam zdrową wspaniałą córeczkę. Polecam Pana doktora. Cudowny człowiek!

 • M

  U dr. Kirzyńskiego byłam w 5 tygodniu ciąży po pozytywnym teście ciążowym. Nie mam zasfrzeżeń, lekarz był rzeczowy i uprzejmy, skierował USG i inne badania i upewnił się, że przyjmuję kwas foliowy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Przed gabinetem była kolejka i inne pacjentki też bardzo chwaliły lekarza.

 • M

  Nie mam zastrzeżeń do Pana Kirzyńskiego, ale ja przychodziłam do niego tylko po pigułki, a nie z problemami zdrowotnymi, ani na prowadzenie ciąży. Na zwykłych, nieskomplikowanych wizytach jest dobrze, lekarz żartuje i zagaduje podczas badania, żeby rozluźnić trochę atmosferę. Badania są przeprowadzane delikatnie. Jednak gdybym planowała dzieci, to raczej nie zdecydowałabym się na prowadzenie ciąży prze tego lekarza.

 • A

  Witam wszystkie Panie które decydują się na Prowadzenie ciąży przez tego pana... Natomiast ten człowiek już do tego się nie nadaje jestem w 36 tygodniu ciąży i prowadził ją do dnia dzisiejszego gdy przejrzałam i dostałam twarde dowody że jest NIEODPOWIEDZIALNY za to co robi (nasze dzieci) czym sie zajmuje... Otóż dziś pojechałam do szpitala w którym miał przyjmować doktor Kirzyński bowiem Inflancka co się okazało że tam taki doktor nie istnieje A jeszcze dziś umówiłam się na wizytę do innego lekarza żeby sprawdził m moje wyniki i badania czy są ok... okazało się że nie miałam kompletnych badan potrzebnych do porodu... I co najważniejsze powinnam a nawet jest wymagane co tygodniowe badanie KTG i obserwacja płodu.. co na to doktor kirzyńki był przeciwny i dla niego prowadzenie ciąży zakończyło się już i nic nie trzeba robić... terazniejszy lekarz nawet niechciał tego komentować teraz wyprowadza wszystko na prosta drogę i robimy dodatkowe badania na to by mieć pewność że z dzieckiem jest wszystko dobrze.. NIE POLECAM A WRĘCZ UNIKAJCIE GO... A jak coś jest nie tak zawsze można złożyć skargę pamiętajcie o tym...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B

  Pan Kirzyński w mojej ocenie jest kompetentnym lekarzem, fachowo poprowadził moją pierwszą ciążę, zalecał wszelkie wymagane badania, bardzo dokładnie wykonywał USG płodu, rzeczowo odpowiadał na moje wątpliwości i pytania, a nawet podał prywatny numer telefonu do stałego kontaktu. Fakt- czasami Jego żarty nie muszą bawić - ale lepiej nie zwracać na to uwagi. Kolejne moje ciąże mam nadzieję, że też poprowadzi. Nie zawiódł mnie, mam do niego zaufanie - a to chyba najważniejsze.

 • K

  Witam. Nie polecam nikomu. Byłam u niego po skierowanie na bardzo ważne badanie stwierdzające niepłodność. Poszłam do niego z wynikami poprzednich badań na podstawie których powinien dac mi to skierowanie, lecz pan dr. nie miał czasu na to aby do tych wyników zajrzec. Około rok temu byłam tez u niego z bólami brzucha i krwotokami gdzie nawet nie badając mnie kazał mi przyjmować tramal (bardzo silny lek przeciwbólowy) który nie zachamował w ogóle krwawień tylko je jeszcze zwiększył w wyniku czego miałam anemię... NIE POLECAM NIKOMU

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Odradzam. Przyszedł spóźniony sprawdził ile pacjentek czeka pod gabinetem i poszedł pogadać z pielęgniarkami. Pacjentki wpisane co 5 minut. Przyszłam z wynikami badań gdzie wykryto bakterie E.Coli. Stwierdził, że to normalne i trzeba powtórzyć badanie na innym podłożu na takim na którym bakterie się nie rozwiną i będzie po sprawie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby lekarz; chodziłam do niego na ul. Koszykową. notorycznie się spóźniał, pacjentki ma wpisane co 5 minut.
  przed zajściem w ciąże było jeszcze w miarę ok. ale już w ciąży - nie dostawałam skierowań na badania, które standardowo robi się ciężarnej (np. w kierunku różyczki czy HIV). na pytanie, czemu nie zleca badań, dostałam odpowiedź, że po co mi ta wiedza. zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - po co panu dr, on wie lepiej.
  NIE POLECAM

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor kontaktowy, lubi pożartować, ale żarty przekraczają czasem granice dobrego smaku (przy badaniu piersi dowiedziałam się, że mam - cytat - "niezłe cycki"). Nie przepada za to chyba za badaniami na fotelu, bo podczas mniej więcej 10 wizyt na fotelu wylądowałam może raz. Z regulowaniem cyklu pan dr nie dał rady i skończyły się wizyty po tym, jak powiedział, że pewnie jestem bezpłodna, ale bym się nie martwiła, bo i tak teraz pewnie nie chcę mieć dzieci. Przeszłam do innego lekarza i teraz się go trzymam, cykle pod kontrolą, jestem w ciąży, ale podskórny strach towarzyszył mi po tamtej wizycie przez ładne dwa lata...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online