lek.

Tadeusz Kirzyński

Ginekolog

54 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Tadeusz Kirzyński przyjmuje w 5 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Tadeusz Kirzyński to jeden z 1076 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • dobry

  Nie mam zastrzeżeń do Pana Kirzyńskiego, ale ja przychodziłam do niego tylko po pigułki, a nie z problemami zdrowotnymi, ani na prowadzenie ciąży. Na zwykłych, nieskomplikowanych wizytach jest dobrze, lekarz żartuje i zagaduje podczas badania, żeby rozluźnić trochę atmosferę. Badania są przeprowadzane delikatnie. Jednak gdybym planowała dzieci, to raczej nie zdecydowałabym się na prowadzenie ciąży prze tego lekarza.

 • bardzo słaby

  Witam wszystkie Panie które decydują się na Prowadzenie ciąży przez tego pana... Natomiast ten człowiek już do tego się nie nadaje jestem w 36 tygodniu ciąży i prowadził ją do dnia dzisiejszego gdy przejrzałam i dostałam twarde dowody że jest NIEODPOWIEDZIALNY za to co robi (nasze dzieci) czym sie zajmuje... Otóż dziś pojechałam do szpitala w którym miał przyjmować doktor Kirzyński bowiem Inflancka co się okazało że tam taki doktor nie istnieje A jeszcze dziś umówiłam się na wizytę do innego lekarza żeby sprawdził m moje wyniki i badania czy są ok... okazało się że nie miałam kompletnych badan potrzebnych do porodu... I co najważniejsze powinnam a nawet jest wymagane co tygodniowe badanie KTG i obserwacja płodu.. co na to doktor kirzyńki był przeciwny i dla niego prowadzenie ciąży zakończyło się już i nic nie trzeba robić... terazniejszy lekarz nawet niechciał tego komentować teraz wyprowadza wszystko na prosta drogę i robimy dodatkowe badania na to by mieć pewność że z dzieckiem jest wszystko dobrze.. NIE POLECAM A WRĘCZ UNIKAJCIE GO... A jak coś jest nie tak zawsze można złożyć skargę pamiętajcie o tym...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Pan Kirzyński w mojej ocenie jest kompetentnym lekarzem, fachowo poprowadził moją pierwszą ciążę, zalecał wszelkie wymagane badania, bardzo dokładnie wykonywał USG płodu, rzeczowo odpowiadał na moje wątpliwości i pytania, a nawet podał prywatny numer telefonu do stałego kontaktu. Fakt- czasami Jego żarty nie muszą bawić - ale lepiej nie zwracać na to uwagi. Kolejne moje ciąże mam nadzieję, że też poprowadzi. Nie zawiódł mnie, mam do niego zaufanie - a to chyba najważniejsze.

 • bardzo słaby

  Witam. Nie polecam nikomu. Byłam u niego po skierowanie na bardzo ważne badanie stwierdzające niepłodność. Poszłam do niego z wynikami poprzednich badań na podstawie których powinien dac mi to skierowanie, lecz pan dr. nie miał czasu na to aby do tych wyników zajrzec. Około rok temu byłam tez u niego z bólami brzucha i krwotokami gdzie nawet nie badając mnie kazał mi przyjmować tramal (bardzo silny lek przeciwbólowy) który nie zachamował w ogóle krwawień tylko je jeszcze zwiększył w wyniku czego miałam anemię... NIE POLECAM NIKOMU


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam. Przyszedł spóźniony sprawdził ile pacjentek czeka pod gabinetem i poszedł pogadać z pielęgniarkami. Pacjentki wpisane co 5 minut. Przyszłam z wynikami badań gdzie wykryto bakterie E.Coli. Stwierdził, że to normalne i trzeba powtórzyć badanie na innym podłożu na takim na którym bakterie się nie rozwiną i będzie po sprawie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam. Potwierdzam poprzednie negatywne opinie. Lekarz niedelikatny w badaniu, nie ogląda sromu, badanie trwa błyskawicznie a pacjentki są umawiane co 5 minut. Przepisuje te same leki co na ostatniej wizycie pomimo ze nie pomagają i nie konsultuje tego z pacjentką. Wywiad przeprowadza pobieżnie i najchętniej pozbylby się zbyt chorej pacjentki.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Moim zdaniem doktor jest bardzo dobry, prowadzi moją pierwszą ciąże od początku i wszystko jest ok. Zleca potrzebne badania, wypisuje zwolnienie kiedy trzeba. A poza tym jest bardzo miły i sympatyczny. Nigdy nie miałam przekonania do ginekologów- facetów, ale z nim nie mam żadnych problemów.

 • neutralny

  Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Trafiłam do niego z przypadku, akurat były wolne terminy a ja potrzebowałam szybko potwierdzić diagnozę przed urlopem. Generalnie pan doktor jest miły, badanie nie było bolesne i jak osoba sprawia miłe wrażenie. Jak do niego przychodziłam to zlecał mi morfologię, oglądał (dość pobieżnie) wyniki badań i zapisywał coś gdy było trzeba (np. na niską hemoglobinę). Ale nie zlecił mi wszystkich potrzebnych badań - co się okazało dopiero na wizycie w szpitalu pod koniec ciąży. Nie badał mnie też w czasie ciąży poza pierwszą wizytą w ogóle i też dopiero pod koniec ciąży dowiedziałam się, że powinien. Za to od pewnego momentu sprawdzał regularnie na każdej wizycie czy słychać serce dziecka, co moim zdaniem było bardzo na plus. Natomiast wielu rzeczy mi nie powiedział odnośnie ciąży i tego, co się będzie działo - musiałam sama się dopytywać (i wiedzieć, że mam się dopytać). Najgorsze dla mnie było to, że zmieniał zdanie na różne ważne tematy: np. na jednej wizycie na prośbę o zwolnienie mówił, że to nie potrzebne i że on nigdy na zwolnienia nie chodzi, ale na kolejnej jak zasugerowałam, że od lutego chciałabym już być na zwolnieniu (termin porodu był w kwietniu) to mi przytakiwał że tak, że teraz już powinnam odpocząć. Generalnie jak z ciążą jest wszystko ok to jako lekarz prowadzący może być, ale wydaje mi się, że można trafić znacznie lepiej. Gdybym jeszcze raz była w ciąży, to poszukałabym innego lekarza.

 • słaby

  słaby lekarz; chodziłam do niego na ul. Koszykową. notorycznie się spóźniał, pacjentki ma wpisane co 5 minut. przed zajściem w ciąże było jeszcze w miarę ok. ale już w ciąży - nie dostawałam skierowań na badania, które standardowo robi się ciężarnej (np. w kierunku różyczki czy HIV). na pytanie, czemu nie zleca badań, dostałam odpowiedź, że po co mi ta wiedza. zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - po co panu dr, on wie lepiej. NIE POLECAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Doktor kontaktowy, lubi pożartować, ale żarty przekraczają czasem granice dobrego smaku (przy badaniu piersi dowiedziałam się, że mam - cytat - "niezłe cycki"). Nie przepada za to chyba za badaniami na fotelu, bo podczas mniej więcej 10 wizyt na fotelu wylądowałam może raz. Z regulowaniem cyklu pan dr nie dał rady i skończyły się wizyty po tym, jak powiedział, że pewnie jestem bezpłodna, ale bym się nie martwiła, bo i tak teraz pewnie nie chcę mieć dzieci. Przeszłam do innego lekarza i teraz się go trzymam, cykle pod kontrolą, jestem w ciąży, ale podskórny strach towarzyszył mi po tamtej wizycie przez ładne dwa lata...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online