Tadeusz Kapek

Ginekolog

14 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z całego serca mogę polecić doktora każdej kobiecie. Idealnie poprowadził calutką moją ciążę aż do rozwiązania, które niestety musiało odbyć się przez cesarskie cięcie, ale doktor osobiście je przeprowadził. Wszystko odbyło się idealnie i już po 3 dobach wróciłam z córeczką do domu.

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Świętochłowice

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z całego serca mogę polecić doktora każdej kobiecie. Idealnie poprowadził calutką moją ciążę aż do rozwiązania, które niestety musiało odbyć się przez cesarskie cięcie, ale doktor osobiście je przeprowadził. Wszystko odbyło się idealnie i już po 3 dobach wróciłam z córeczką do domu.

  • Wspaniały fachowiec a przede wszystkim człowiek, troskliwy, zaangażowany w swoją pracę, zawsze ma czas dla pacjentek, wyjaśnia precyzyjnie wszelkie wątpliwości, odpowiada na pytania, dba o samopoczucie pacjentek a przy tym wszystkim jest doskonałym specjalistą .Polecam serdecznie tego lekarza

  • bardzo dobry lekarz bardzo mi pomógł podczas cięcia cesarskiego nawet znalazł czas na wycięcię wstrętnego pieprzyka to było 8 lat temu ale będę za to wdzięczna całe życie

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • muszę powiedzieć , że jest dobrym specjalistą, nie napiszę bardzo dobrym bo nie chce przechwalić, jak w przypadku leczeniu się u ginekologa z sosnowca, który mnie i moje dziecko prawie wykończył!!!!

  • Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista !!! Dzięki niemu po latach oczekiwań dziś mogę cieszyć się macierzyństwem !!!!! Nieprawdą jest,że nie interesuje się pacjentką po porodzie, sama doświadczyłam troski i zainteresowania ze strony p.dr nie tylko dot. mojej osoby ale i nowo narodzonego człowieczka. A zarzuty co do kasy TO NIE RoUMIEM ZUPEŁNIE !!! Przecież każdy za pracę otrzymuje zapłatę !!! jeśli ktoś decyduje się na prywatne wizyty to musi przewidzieć,że to kosztuje !!!! no i uwierzcie,że nie jest najdroższy !!!! Na sam koniec wypada tylko podziekować za to że jest !!! pozdrawiam

  • Najgorszy lekarz ginekolog! Kasa, kasa, kasa - to sie liczy. Umierasz z bólu (z powodu gruczołu bartholina ) - leki kóre przepisał nie działają - prosisz tetefonicznie o kolejną wizytę - nie ma czasu bo ciężarnych dużo - ale z bólu nie da sie wytrzymać - przychodzisz mimo wszystko, wciskasz sie na wizytę (w poczekalni pusto) a on zamiast pomóc to się wydziera że nie zapisana po czym wystawia skierowanie do kliniki i kasuje za to 100. Cudowny lekarz prawda? Nie wiem kobiety co wy widzicie w tym lekarzu bo jak czytam te słodkie opinie o nim to mi niedobrze... może dla ciężarnych musi być miły bo ma w perspektywie dziewięć miesięcy zapewnioną kasę, chyba taka jest jego polityka. Ja jak najdalej od niego się będę trzymać!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Polecam wszystkim Pana dr Kapka jest wspaniałym specjalista uratował mi życie

  • Pan dr Tadeusz Kapek jest wspanialym lekarzem i specjalista wysokiej klasy bardzo dlugo nie moglam zajsc w ciaze a teraz dzieki nie mu mam wspanialego rocznego syna Dziekuje panie doktorze za wszystko

  • Jestem pacjentką dr.Kapek od 7 lat i nie zamienię go na nikogo innego bo drugiego takiego wspaniałego lekarza nie ma.Dzięki niemu mam 3,7 letnią córcie.Dziękuję Panie doktorze.

  • dr Kapek jest najlepsym lekarzem polecam wszystkim zawsze stawia trafne diagnozy

  Jesteś tym lekarzem?

  12

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.