Lek.

Tadeusz Bielak

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym SączuUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Polecam przyszłam do pana doktora z wiecznym problemem kataru. Pan doktor w ciągu 5 min stwierdził skrzywiona przegroda. Teraz oczekuje na zabieg. Bardzo gorąco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rejestracja telefoniczna do gabinetu - wtorek, czwartek po godzine 16-tej.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym SączuUsługa: badanie laryngologiczne

   Bardzo dobry lekarz. Polecam przyszłam do pana doktora z wiecznym problemem kataru. Pan doktor w ciągu 5 min stwierdził skrzywiona przegroda. Teraz oczekuje na zabieg. Bardzo gorąco polecam.

  • J
   Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym Sączu

   Diagnoza w pół minuty-10 miesiecy oczekiwania na zabieg z NFZ i wreszcie oddycham pelną piersią.Gorąco polecam.

  • K
   Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym SączuUsługa: trzeci migdal

   Ja również potwierdzam wspaniały lekarz. Córka miala problemy ze słuchem przez trzeciego migdała. Pan doktor nie zwlekal z wycięciem trzeciego migdala oraz przycięciem bocznych, włożono również dreny do uszu. To jest coś niesamowitego usłyszeć swoje dziecko na łóżku po zabiegu upomimające mnie, że mowię za głośno do niej gdyż tak mówiłam przez ostatnie parę miesięcy. W szkole musiała siedzieć w przednich ławkach. Pan doktor widział problem i nie zwlekal aby nam pomóc. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna i będę go polecać wszystkim gdyż to wspaniały człowiek. Katarzyna Łukaszczyk

  • K
   Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym SączuUsługa: usunięcie migdałków

   Wspaniały człowiek i lekarz! Niesamowite podejście do dziecka. Miła i konkretna rozmowa z nami, rodzicami. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Jesteśmy po zabiegu usunięcia migdałków. Nasze dziecko w końcu śpi spokojnie i bezdechy ustały. Z całego serca polecamy Pana doktora!

  • X
   Lokalizacja: Starosądecki Eskulap w Starym SączuUsługa: Inny

   Po długotrwałych wizytach u różnych lekarzy alergologów i laryngologów w końcu trafilam na dr. Bielaka. Jako jedyny lekarz zdiagnozował, że mam skrzywioną przegrodę nosową, przerost małżowin i nieżyt nosa. Wytłumaczył wszystko dokładnie co to jest i jak będzie robiona operacja. Pan doktor bardzo sympatyczny, jestem pół roku po operacji i nareszcie mogę oddychać nosem i odzyskałam węch. Dziękuję bardzo!

  • A

   Do dr Bielaka trafiłam po kilku latach ciągłych angin i za namową dr zdecydowałam się je usunac w sądeckim szpitalu. Dziś mija miesiąc od usunięcia i za wcześnie jeszcze mówić o długotrwałych efektach ale jestem dobrej myśli. Lekarz wspaniały z podejściem indywudualnym do kazdego pacjenta. Świetny fachowiec, przyjazny, miły zawsze cierpliwy i rzetelny. Super podejście do dzieci ale do starszych też dzięki czemu łatwiej przejść zabieg i zdrowienie. Polecam bardzo Pana Doktora, nie szukać innych tylko od razu umówić się na wizytę. Podziękowania dla całego personelu na czele z Panem Doktorem!

  • K

   Doktor Bielak skierowal nas do sadeckiego szpitala na zabieg usuniecia 3 migdala ktory powodowal u syna niekonczocy sie zielony katar ktory po 8 miesiavach spowodowal niedosluch na jednym uchu. Wczesniejsi laryngolodzy nie widzieli problemu w gardle. Pan doktor nie zwlekal i nie szprycowal malego zbednymi lekami. Po zabiegu ktory odbyl sie 1 czerwca młody czuje sie super a ja odkrywam na nowo glos i oddech swojego dziecka. Co prawda ma dreny w obu uszach ale ufam ze tak musialo byc. Przy okazji chcialabym nadmienić ze Pan doktor ma u siebie na oddziale wspaniale pielegniarki. Az trudno uwierzyć ze to sadecki szpital :)

  • E

   Corka moja 6 letnia miala zabieg usuniecia 3 migdala i przyciecia 2 migdalkow i doktor Bielak dokonywal tego zabiegu 8 kwietnia 2016 roku.Corka jak nowo narodzona.gardelko super sie goi.juz nieboli i chrapanie corki juz nie meczy.Dziekuje serdecznie .

  • M

   Pacjenci ! Zapisując się na wizytę do dr. Bielaka, otrzymujecie godzinę wizyty. Radzę wszystkim tym którzy usłyszeli od Pana doktora, wizyta jutro godz. 18:00- Przyjść i bez względu na tłum ludzi siedzący w kolejce wejść do gabinetu o wyznaczonej godzinie. Pan doktor po to podaje godziny, aby przyjmować pacjentów zgodnie z rozpiską. Zapewne wielka chmara ludzi zacznie się buntować, ale proszę wziąć pod uwagę , że wszyscy musimy szanować swój czas - i nikt nie ma czasu siedzieć w kolejkach, Niech każdy będzie przyjęty o swoim czasie, a Ci co przyszli na własne ryzyko między pacjentami poczekają do końca. Może wtedy zapanuję ład w poczekalniach. Przecież głównie chodzi o małe pociechy, więc nie pozwólmy się im męczyć na korytarzu 3-4 godziny w oczekiwaniu na wizytę! Proszę się nie przerażać kolejką, w końcu to wizyta u fantastycznego specjalisty ! Z pewnością Państwu pomoże. Doktor ma fajne podejście do dzieciaków, rodziców, tłumaczy co i jak. Lekarz godny polecenia. Przepraszam, że tak mało o samym lekarzu, ale przeraziło mnie to , że pacjenci odjeżdżają z kwitkiem , przerażeni tym jaka duża kolejka ludzi i rezygnują z wizyt. Pacjenci sami robią sobie taki bałagan, a wymówka , że jest kolejka przeszła do lamusa ! Obowiązują godziny i proszę ich pilnować !

  • M

   Uprzejmy i bardzo miły specjalista,zna się na tym co robi.Potrafi rozmawiać i słuchać z pacjentem,polecam w 100% i daję słowo nie jest to przereklamowany lekarz jak jego koledzy po fachu bo znam wiele osób które mu wiele zawdzięczają.Polecam dr.Bielaka a jeśli chodzi o dzieci to w zupełności tylko jego...