lek.

Szymon Wójcik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

156 opinii +dodaj

Umów wizytę
1 270 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą ginekologiem-położnikiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuję jako starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
156 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKA

  Pan doktor prowadził moja ciąże od początku do końca. Jestem bardzo zadowolona z całej opieki. Wizyty przebiegały zawsze w miłej i życzliwej atmosferze, pan doktor wszystko spokojnie tłumaczył.
  To na prawdę bardzo dobry lekarz, którego szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Poprowadził całą moja ciążę wzorowo, na każde pytanie zawsze chętnie odpowiedział. Zdecydowanie polecam Pana doktora. :)

 • M
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Zdecydowanie polecam! Świetny fachowiec, uprzejmy, spokojny, dokładny. Potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć, wizyty przebiegają bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Wszystko dokładnie objaśnia i udziela konkretnych odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadził moja ciąże i cieszę się ze to właśnie pan Wójcik był przy porodzie. Jeśli w czasie ciąży miałam jakiekolwiek wątpliwości i obawy zawsze mogłam liczyć na kontakt telefoniczny oraz pomoc pana doktora. Kolejna ciąże napewno będę prowadziła również u niego

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKIUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz będąc na wizycie nie odczuwa się skrępowania prowadził moją ciążę do końca i był przy porodzie, sumienny i pomocny odpowiada na wszystkie pytania bardzo polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKAUsługa: problemy z zajściem w ciążę

  Bardzo miły i rzeczowy Lekarz, wszystko tłumaczy na spokojnie,zleca konkretne badania i dokładnie wyjaśnia wyniki. Bardzo wygodna możliwość umówienia wizyty przez internet na konkretną godzinę i tak też się wchodzi bez żadnych opóźnień. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie rozwiewa wątpliwości myślę , że każdą pacjentke traktuje bardzo indywidualnie dlatego z pewnością będzie moim lekarzem jeszcze przez długie lata.
  Pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny ale przede wszystkim to bardzo dobry lekarz
  Gorąco polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKA

  Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKA

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, opanowany, dokładny, cierpliwy, skupiony na pacjentce. Wizyta odbyła się w bezstresowej, życzliwej atmosferze. Polecam!

 • B

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor odpowiadał na wszystkie pytania i udzielał wszelkich informacji. Jestem zadowolona i zdecydowanie będę go polecać.

 • S
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKAUsługa: badanie i porada

  Jestem bardzo zadowolona pan doktor udziela wyczerpujacych odpowiedzi badanie odbywa sie w milej atmosferze napewno bede do niego wracac polecam serdecznie????

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą ginekologiem-położnikiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuję jako starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Dąbrowie Tarnowskiej, będącym filią Centrum Zdrowia Tuchów.
  Moje zawodowe zainteresowania obejmują przede wszystkim zagadnienia związane z ciążą, zarówno o przebiegu prawidłowym jak i patologicznym, ultrasonografię, oraz nowoczesne techniki endoskopowe, tj. histeroskopię i laparoskopię.
  Starając się zapewnić najlepszą opiekę nad pacjentkami, stale poszerzam moją wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach.
  Zdając sobie sprawę ze specyfiki wizyty u ginekologa, zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdej pacjentki.

  Podane w systemie godziny odbywania wizyt są orientacyjne. Ze względu na różnorodne powody odbywania wizyt przez pacjentki, czas poszczególnych wizyt może ulegać zmianie. Bardzo proszę o zrozumienie, że niektóre wizyty mogą się przedłużać np. w przypadku rozpoznania ciąży obumarłej, podejrzenia nowotworu, znacznie odbiegających od normy wyników badań lub trudności technicznych przy wykonywaniu badań USG u niektórych pacjentek. W tych przypadkach szczególnie adekwatność wydanych wyników i diagnoz zależy od czasem kilkukrotnego sprawdzenia wyników, czy obrazu USG, co przedłuża czas wizyty.

  Pozdrawiam i zapraszam.
  Szymon Wójcik.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego