Adres

Józefa Kostrzewskiego 47, Swoszowice , Kraków
Szpital na Klinach

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 299.....

Armii Krajowej 5, Bronowice , Kraków
Scanmed S.A

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chirurg ortopedaEdukacja

  • .


Filmy


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna


Józefa Kostrzewskiego 47, Kraków

Dowiedz się więcej

Szpital na Klinach

Pozostałe usługi

Konsultacja ortopedyczna


Józefa Kostrzewskiego 47, Kraków

Dowiedz się więcej

Szpital na Klinach

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital na Klinach problem z kolanem

Pan Doktor zrobił wrażenie uważnego, wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza. Zamierzam i nadal korzystać się z jego usług.


Użytkownik zweryfikowany

Wybitny specjalista, bardzo serdeczny,sympatyczny. Poswięca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, bardzo dokladnie odpowiada na wszystkie pytania, nigdy nie daje odczuc pacjentowi ze nie ma czasu. Polecam z calego serca ????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja stopy

Bardzo wspaniały lekarz , moja córka była pod opieką Pana Doktora od wizyty aż po operacje .Z dużą dokładnością odpowiada na wszelkie pytania zarówno osobiście jak i przez telefon poświęcając swój prywatny czas .
Serdecznie z całego serca polecam Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja złamanej ręki

Pan Szymon Oleksik zajmował się ratowaniem ręki naszej córki, która spadła z konia na obozie w okolicach Krakowa i złamała kość z przemieszczeniem. Mieliśmy prawdziwe szczęście w tym całym nieszczęściu, że trafiła do szpitala w którym operował ją pan Oleksik, który ustabilizował złamanie prętami, co nie było takie łatwe. Kość pięknie się zrosła, a ręka w niecałe trzy miesiące po operacji jest w pełni sprawna. Po naszym powrocie do Wrocławia zawsze szybko odpowiadał na nasze maile, w których prosiliśmy go o konsultacje (np. ocena zdjęć RTG), pomimo że byliśmy już wtedy pod opieką ortopedy we Wrocławiu. Pomógł też zorganizować operację wyjęcia prętów stabilizujących kość. Może najlepszą opinią niech będzie fakt, że na zabieg wyjęcia tych prętów zdecydowaliśmy się specjalnie przyjechać z Wrocławia do Krakowa, tak chciała córka, a także my jako rodzice, gdyż mieliśmy pełne zaufanie do tego lekarza. Pan Oleksik, pomimo ogromu obowiązków, nigdy nas nie zbywał, był zawsze uprzejmy i udzielał profesjonalnych odpowiedzi na pytania. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na takiego lekarza. Polecamy gorąco.


D
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u Pana doktora na konsultacji z moją córeczką. Pan doktor przesympatyczny, bardzo dobrze ocenił stan stawów biodrowych, zlecił kolejne badanie dla potwierdzenia diagnozy, sam poprosił o przeprowadzenie kolejnego USG bioderek na cito pomimo że wcale nie musiał. W dodatku odpowiedział na wszystkie pytania żony w sposób wyczerpujacy i bardzo profesjonalny.Pan doktor jest lekarzem przez duże "L"


P
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj odbyłam pierwszą konsultację.. Dokładne badanie wraz z wywiadem, jasne koncepcje diagnoz, skierowanie na badania, które je wykluczą lub potwierdzą. Pacjentowi daje poczucie zainteresowania jego problemem i towarzyszącymi dolegliwościami, odpowiada na zadane pytania doskonale łącząc życzliwość z rzeczowością. Polecam. Ewelina K.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Wykrył u mnie rzadka chorobę kości stóp. Nie za pierwszym razem, za drugim, ale właśnie za drugim razem było widać różnice wskazujące na martwicę, w zdjęciach rtg. Pan doktor jest przemiły, zawsze uśmiechnięty, ma dużą wiedzę, jest bardzo kompetentny. Bardzo go lubię. Zapisał mi zwolnienie z zajęć fizycznych, bez problemu. Przejmuje się, zapisuje takie leki, by pacjent nie zapisał za dużo. Stawia na ruch, a nie na sztuczne leki. Pozdrawiam!


R
Użytkownik zweryfikowany

Pomógł mojemu tacie :) , pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Renata G.


B
Użytkownik zweryfikowany

Również uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem. Operował mnie w lecie. Nie mogę wiele wymagać bo moje kolano (drugi raz operowane) nie jest już idealne. Dzięki niemu znów chodzę bez bólu. Moje doświadczenia spotkań są bardzo dobre. Jest uprzejmy, miły no i kompetentny. Można mu zaufać w opinii diagnostycznej jak i leczeniu. Nie rozgaduje się (z powodu braku czasu) ale to rozumiem. I tylko tego mi brakowało, żeby było idealnie. Pozdrawiam Pana Oleksika. Bogumila

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista! Bardzo dobry lekarz, życzliwy, serdeczny, zawsze uśmiechnięty, stwarza przemiłą atmosferę i daje poczucie bezpieczeństwa. Operował mi jedną stopę i już jesteśmy umówieni na drugą. Polecam serdecznie! Ja osobiście go uwielbiam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chirurg ortopedaEdukacja

  • .

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Staże

  • .


Filmy


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)