Studia medyczne ukończyłem w 2007r, od tego czasu swoje kroki zawodowe stawiam w kierunku kardiologii oraz angiologii. Rozpoczynałem pracę w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalis... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 2007r, od tego czasu swoje kroki zawodowe stawiam w kierunku kardiologii oraz angiologii. Rozpoczynałem pracę w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Obecnie pracuję w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II - w Klinice Kardiologii Interwencyjnej ale także jako asystent w Oddziale Chirurgii Naczyń i Zabiegów Endowaskularnych oraz samodzielny ultrasonografista/echokardiografistą w Zespole Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia. Zajmuję się głównie diagnostyką nieinwazyjną i kwalifikacją pacjentów przez zabiegami wewnątrznaczyniowymi/operacjami w zakresie naczyń wieńcowych oraz obwodowych (tętnic szyjnych, kręgowych, podobojczykowych, tętnic kończyn dolnych). Asystuje też do zabiegów wewnątrznaczyniowych. Ponadto specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu zachowawczym i inwazyjnym (skleroterapia, EVLT) żylaków kończyn dolnych. Oprócz ultrasonografii moją drugą pasją medyczną jest medycyna ratunkowa, której udzielam się pracując w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Katowicach, wydział w Zabrzu 2007r

Publikacje

 • Zwężenie tętnicy podobojczykiwej i pnia ramienno-głowowego: obrazowanie, wskazania do leczenia interwencyjnego oraz wyniki bezpośrednie i odległe zabiegów (Kardiologia po dyplomie, 2014)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Kardiologii, Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla (2008-2012)
 • Oddział Kliniczny Chorób Serca i Naczyń, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II (2012-2014)
 • Oddział Kliniczny Kardiologii Interwencyjnej, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II (2014-nadal)
 • Oddział Chirurgii Naczyń i Zabiegów Endowaskularnych, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II (2014-nadal)
 • Zespół Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II (2014-nadal)
 • Szpitalny Oddział Ratunkowy, Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu (2014-nadal)
więcej

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: USG z oceną przepływu w tętnicach kończyn, 2 kończyny - SKOPIA

  Lekarz cierpliwy, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, opis badania przygotowany przez Niego niejednego powinien zawstydzić - same pozytywy! I nie ma w Nim bufonady, na którą my pacjenci jesteśmy tak wrażliwi. Na pewno wrócę na kolejne badanie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie spieszy sie, daje sobie czas na dokładne zbadanie i wypytanie pacjenta. Tłumaczy prostym i zrozumiałym językiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ja w życiu nie spotkałem lekarza tak zaangażowanego, z empatia, umiejętnością słuchania i rozmowy. super kontakt. czy któryś lekarz w dzień wolny sprawdzałby wyniki na telefon pacjentem, który u niego był 1 x i to rok temu??? polecam!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana Doktora! Bardzo dobre podejscie do pacjenta, szczegolne zaangazowanie w diagnostyke, kompetencja. Pan Doktor wszystko cierpliwie tlumaczyl, odpowiadal na pytania izaproponowal dalsze postepowanie. Zainteresowal sie innnymi problemami, nie koniecznie kardiologicznymi I probowal jakos to wszytko polaczyc w calosc. Patrzy na czlowieka calosciowa, nie ogranicza sie tylko do swojej dziedziny czego nie spotkalam u wiekszosci lekarzy u ktorych sie lecze. Polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy i przy tym bardzo sympatyczny. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzetelny i miły. Posiada wiedzę nie tylko ze swojej specjalizacji, tłumaczy wszystko spokojnie i jasno.

 • J

  Jarosław R / 03.06 2016/
  Pan Doktor jest kompetentny,konkretny,sympatyczny.Na miejscu wykonał badania diagnozujące moje
  problemy zdrowotne.W bezpośredniej rozmowie uzyskałem dokładne wyjaśnienia i porady dotyczące
  mych problemów. Gorąco polecam. ,

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz do którego warto się wybrać :) Poświęcił mi sporo czasu i ukierunkował mnie na dalsze leczenie. Bardzo pozytywne oceniam jego podejście do mojego przypadku i zdecydowanie mogę go polecić :)

 • M

  Bardzo konkretny i rzetelny lekarz. Pacjentowi poświęca maksimum swojego czasu. Używa przystępnego języka, dokładnie i skrupulatnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Profesjonalista w każdym calu. Oby więcej takich lekarzy. Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z kompetencji Pana doktora, ale także z jego podejścia do pacjenta. Podczas rozmowy z Panem doktorem, człowiek odnosi wrażenie, że nie jest tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Szczerze polecam tego lekarza.

 • M

  Lekarz, który jest człowiekiem - z empatią, wiedzą, zrozumieniem - polecem, polecam, polecam. Pełna kultura i profesjonalizm.