Adresy i cenniki usług

 • Chwaliszewo 12, Stare Miasto
  Poznań, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzięki P.dr Sylwi mogę cieszyć się moim kocurem do dnia dzisiejszego za co bardzo bardzo dziękuję.Czaruś trafił do P.dr z nadczynnoscia tarczycy woda zalewają płuca dusil się sytuacja była krytyczna trafna diagnoza badania związane z chorobą pozwoliły na ustawieniu leczenia i dzięki Bogu i dr Sylwi Czaruś ma się dobrze dziekuje☺☺☺

 • W

  Pełna kompleksowa i fachowa obsługa! tak w jednym zdaniu mogę opisać moją wizytę w "Kociaku".
  Pani Doktor udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie i dokładnie poinformowała o chorobie, przyczynach, dalszym postępowaniu itd. Dodam, że dużo lecznic odwiedziłam z moim pupilkiem gdyż ma cukrzycę, a ostatnio doszły jeszcze problemy z nerkami i nigdzie więcej nikt nie potraktował " nas " w tak indywidualny sposób i nie poświecił tyle czasu, a przede wszystkim nie umiał postawić właściwej diagnozy! Mimo tego, że też dysponowali nowym USG i dobrym sprzętem.
  Nic nie odbywa "się za plecami" właściciela - zostałam uprzedzona o kosztach wszystkich badań, a rachunek końcowy był przejrzysty i niewygórowany. Może innym to nie odpowiada, ale mnie akurat tak, że w jednym miejscu mogę leczyć zwierzaka, uzyskać pełne informacje na temat mojego kociaka:) , sposobu jego żywienia i od razu zakupić odpowiednią karmę.

 • J

  To nie jest gabinet weterynaryjny, ale punkt sprzedaży zwierzęcego pokarmu (oczywiście 5 razy drożej od cen rynkowych) - wiele chorób może przecież mieć początki w złym żywieniu, niezła zagrywka. Pani "weterynarz" nie informuje w ogóle o cenach usług, tylko podlicza wszystko po cichutku na komputerku i na koniec podaje cenę z kosmosu. Postawienie właściwiej diagnozy zajęło kilka wizyt (oczywiście odpowiednio płatnych), po drodze kot miał już raka, był bity no i oczywiście źle żywiony (podstawowa strategia). Odradzam, chyba że ktoś ma dużo cierpliwości i za dużo pieniędzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  nie polecam pod żadnym pozorem, klinika kociak nie ma sprzętu, są w stanie robić proste zabiegi na zdrowych zwierzętach nic poza tym, sprzęt do ekg jest chyba z początku lat 60tych i nie działa, w razie komplikacji podczas zabiegu nie są w stanie w żaden sposób pomóc zwierzęciu. moja kotka pojechała tam na "prosty" jak mi tłumaczono zabieg sterylizacji, podczas zabiegu coś się stało, nie są w stanie powiedzieć nawet ogólnie co, doszło do obrzęku płuc - taką diagnozę postawiono w kociaku, zwierzak miał być przywieziony na kontrolę dnia następnego, podłączono ją do ekg .. po piątej próbie Pani Sylwia stwierdziła, że coś nie działa?! Coś mnie tchnęło i zawiozłam kotkę do dobrze wyposażonej kliniki, gdzie okazało się, że kotka ma wodę w opłucnej a nie płucach ... jestem w trakcie leczenia, tym niemniej naprawdę jeśli nie chcecie ryzykować życia zwierząt to nie polecam kociaka, nie mają sprzętu który gwarantuje poprawną diagnostykę nie mówiąc już o ratowaniu życia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Byłam u kilku weterynarzy w Poznaniu. Naszym stałym weterynarzem jest jednak dr Botko - do którego trudno dostać się w sytuacji awaryjnej, bo ma zawsze zarezerwowane wizyty aż 2 tygodnie do przodu.
  Mieszkam blisko Chwaliszewa, a Panią Sylwię poleciła mi sąsiadka. Już po wizycie chciałam Ją możliwie polecać, bo myślę, że TAKICH lekarzy - obojętnie, czy psich, czy ludzkich- jest bardzo mało.
  Byłam u Pani Sylwii prawie godzinę. Mimo, że przyszłam z psem,który miał chorą łapę "obgadałyśmy" wszystkie psie bolączki (piesek ma już 7 lat i jest gruby:) ).
  Pani Doktor nie boi się psów, jest kompetentna, ma dużą wiedzę. W tym tygodniu dzwoniłam do Niej kilka razy- zawsze chętna do pomocy.
  Dodatkowym atutem jest cena wizyty. Mogę śmiało powiedzieć, że jest o połowę mniejsza niż u innych weterynarzy. Chociaż takiemu lekarzowi aż chce się płacić więcej - mając porównanie do innych pseudoweterynarzy.
  Jeśli ktoś szuka weterynarza, który poradzi, wytłumaczy, zajmie się troskliwie zwierzęciem to bardzo polecam.

 • Witam! Z Pani doktor Łata leczy naszego psa od 3 lat, za każdym razem trafna diagnoza i leczenie. Długo szukaliśmy weterynarza, który rozwiąże problem zdrowotny psiaka, a nie tylko poda zastrzyk. Polecamy

 • Najlepsza pani weterynarz jaką udało mi się spotkać w Poznaniu!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Kompetentna kobieta. Mam do niej bardzo duże zaufanie. W sytuacjach, kiedy stosuje leczenie - objaśnia po co to jest - i dlaczego proponuje takie a nie inne leczenie. Jakie są tego konsekwencje i ewentualne alternatywy. Zawsze przeprowadza dogłębny wywiad (życzyłabym sobie, żeby WSZYSCY lekarze działający w ramach NFZ mieli takie podejście do swoich pacjentów, a nie tylko wypisywali leki wręcz na oko). Jeśli chodzi o cenę to, wiem zawsze za co płacę i co ile będzie kosztować - nie ma tu ukrytych kosztów typu: o dzień dobry i jak piesek się ma lepiej? to poproszę 50,- za wizytę kontrolną. Widziałam też weterynarzy płci męskiej(!), którzy podchodzili do dużego psa jak do jajka: "No proszę go tak trzymać, żeby się nie ruszał (!), bo będę go kłuć. Jest to na prawdę konkretna osoba więc wybierając się na wizytę należy bez owijania w bawełnę powiedzieć z czym problem i szczerze odpowiadać na pytania. Dla nas wizyta u weterynarza to czysta przyjemność, cieszę się, że znalazłam lekarza, do którego mogę mieć pełne zaufanie - i otwarcie rozmawiać.

 • - nie jest drogo,
  - kompetentna i kochająca zwierzęta osoba (co widać od razu!),
  - zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania i nie liczy minut!

 • Pani doktor stwierdziła że mój piesek ma zwęzoną tchawicę ( oczywiście po zrobieniu zdjecia ) , zapisała leki ale na moje sugestie że piesek czuje się coraz gorzej- nie reagowała tylko mówiła ze gdyby nie te leki to piesek czułby się jeszcze gorzej. Niestety nie miała racji bo po zrobieniu nastepnego zdjecia okazało się że piesek ma tchawicę w najlepszym porzadku . Więc albo p. doktor ma kiepskiego doktora od zdjęć , albo sama jest kiepska . W tej kwestii polecam doktor Pomianek z Orła Białego '

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

38

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go