Lek. wet.

Sylwia Łata

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzięki P.dr Sylwi mogę cieszyć się moim kocurem do dnia dzisiejszego za co bardzo bardzo dziękuję.Czaruś trafił do P.dr z nadczynnoscia tarczycy woda zalewają płuca dusil się sytuacja była krytyczna trafna diagnoza badania związane z chorobą pozwoliły na ustawieniu leczenia i dzięki Bogu i dr Sylwi Czaruś ma się dobrze dziekuje☺☺☺

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dzięki P.dr Sylwi mogę cieszyć się moim kocurem do dnia dzisiejszego za co bardzo bardzo dziękuję.Czaruś trafił do P.dr z nadczynnoscia tarczycy woda zalewają płuca dusil się sytuacja była krytyczna trafna diagnoza badania związane z chorobą pozwoliły na ustawieniu leczenia i dzięki Bogu i dr Sylwi Czaruś ma się dobrze dziekuje☺☺☺

  • W

   Pełna kompleksowa i fachowa obsługa! tak w jednym zdaniu mogę opisać moją wizytę w "Kociaku".
   Pani Doktor udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie i dokładnie poinformowała o chorobie, przyczynach, dalszym postępowaniu itd. Dodam, że dużo lecznic odwiedziłam z moim pupilkiem gdyż ma cukrzycę, a ostatnio doszły jeszcze problemy z nerkami i nigdzie więcej nikt nie potraktował " nas " w tak indywidualny sposób i nie poświecił tyle czasu, a przede wszystkim nie umiał postawić właściwej diagnozy! Mimo tego, że też dysponowali nowym USG i dobrym sprzętem.
   Nic nie odbywa "się za plecami" właściciela - zostałam uprzedzona o kosztach wszystkich badań, a rachunek końcowy był przejrzysty i niewygórowany. Może innym to nie odpowiada, ale mnie akurat tak, że w jednym miejscu mogę leczyć zwierzaka, uzyskać pełne informacje na temat mojego kociaka:) , sposobu jego żywienia i od razu zakupić odpowiednią karmę.

  • J

   To nie jest gabinet weterynaryjny, ale punkt sprzedaży zwierzęcego pokarmu (oczywiście 5 razy drożej od cen rynkowych) - wiele chorób może przecież mieć początki w złym żywieniu, niezła zagrywka. Pani "weterynarz" nie informuje w ogóle o cenach usług, tylko podlicza wszystko po cichutku na komputerku i na koniec podaje cenę z kosmosu. Postawienie właściwiej diagnozy zajęło kilka wizyt (oczywiście odpowiednio płatnych), po drodze kot miał już raka, był bity no i oczywiście źle żywiony (podstawowa strategia). Odradzam, chyba że ktoś ma dużo cierpliwości i za dużo pieniędzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   nie polecam pod żadnym pozorem, klinika kociak nie ma sprzętu, są w stanie robić proste zabiegi na zdrowych zwierzętach nic poza tym, sprzęt do ekg jest chyba z początku lat 60tych i nie działa, w razie komplikacji podczas zabiegu nie są w stanie w żaden sposób pomóc zwierzęciu. moja kotka pojechała tam na "prosty" jak mi tłumaczono zabieg sterylizacji, podczas zabiegu coś się stało, nie są w stanie powiedzieć nawet ogólnie co, doszło do obrzęku płuc - taką diagnozę postawiono w kociaku, zwierzak miał być przywieziony na kontrolę dnia następnego, podłączono ją do ekg .. po piątej próbie Pani Sylwia stwierdziła, że coś nie działa?! Coś mnie tchnęło i zawiozłam kotkę do dobrze wyposażonej kliniki, gdzie okazało się, że kotka ma wodę w opłucnej a nie płucach ... jestem w trakcie leczenia, tym niemniej naprawdę jeśli nie chcecie ryzykować życia zwierząt to nie polecam kociaka, nie mają sprzętu który gwarantuje poprawną diagnostykę nie mówiąc już o ratowaniu życia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Byłam u kilku weterynarzy w Poznaniu. Naszym stałym weterynarzem jest jednak dr Botko - do którego trudno dostać się w sytuacji awaryjnej, bo ma zawsze zarezerwowane wizyty aż 2 tygodnie do przodu.
   Mieszkam blisko Chwaliszewa, a Panią Sylwię poleciła mi sąsiadka. Już po wizycie chciałam Ją możliwie polecać, bo myślę, że TAKICH lekarzy - obojętnie, czy psich, czy ludzkich- jest bardzo mało.
   Byłam u Pani Sylwii prawie godzinę. Mimo, że przyszłam z psem,który miał chorą łapę "obgadałyśmy" wszystkie psie bolączki (piesek ma już 7 lat i jest gruby:) ).
   Pani Doktor nie boi się psów, jest kompetentna, ma dużą wiedzę. W tym tygodniu dzwoniłam do Niej kilka razy- zawsze chętna do pomocy.
   Dodatkowym atutem jest cena wizyty. Mogę śmiało powiedzieć, że jest o połowę mniejsza niż u innych weterynarzy. Chociaż takiemu lekarzowi aż chce się płacić więcej - mając porównanie do innych pseudoweterynarzy.
   Jeśli ktoś szuka weterynarza, który poradzi, wytłumaczy, zajmie się troskliwie zwierzęciem to bardzo polecam.

  • H

   Witam! Z Pani doktor Łata leczy naszego psa od 3 lat, za każdym razem trafna diagnoza i leczenie. Długo szukaliśmy weterynarza, który rozwiąże problem zdrowotny psiaka, a nie tylko poda zastrzyk. Polecamy

  • P

   Kompetentna kobieta. Mam do niej bardzo duże zaufanie. W sytuacjach, kiedy stosuje leczenie - objaśnia po co to jest - i dlaczego proponuje takie a nie inne leczenie. Jakie są tego konsekwencje i ewentualne alternatywy. Zawsze przeprowadza dogłębny wywiad (życzyłabym sobie, żeby WSZYSCY lekarze działający w ramach NFZ mieli takie podejście do swoich pacjentów, a nie tylko wypisywali leki wręcz na oko). Jeśli chodzi o cenę to, wiem zawsze za co płacę i co ile będzie kosztować - nie ma tu ukrytych kosztów typu: o dzień dobry i jak piesek się ma lepiej? to poproszę 50,- za wizytę kontrolną. Widziałam też weterynarzy płci męskiej(!), którzy podchodzili do dużego psa jak do jajka: "No proszę go tak trzymać, żeby się nie ruszał (!), bo będę go kłuć. Jest to na prawdę konkretna osoba więc wybierając się na wizytę należy bez owijania w bawełnę powiedzieć z czym problem i szczerze odpowiadać na pytania. Dla nas wizyta u weterynarza to czysta przyjemność, cieszę się, że znalazłam lekarza, do którego mogę mieć pełne zaufanie - i otwarcie rozmawiać.

  • - nie jest drogo,
   - kompetentna i kochająca zwierzęta osoba (co widać od razu!),
   - zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania i nie liczy minut!

  • J

   Pani doktor stwierdziła że mój piesek ma zwęzoną tchawicę ( oczywiście po zrobieniu zdjecia ) , zapisała leki ale na moje sugestie że piesek czuje się coraz gorzej- nie reagowała tylko mówiła ze gdyby nie te leki to piesek czułby się jeszcze gorzej. Niestety nie miała racji bo po zrobieniu nastepnego zdjecia okazało się że piesek ma tchawicę w najlepszym porzadku . Więc albo p. doktor ma kiepskiego doktora od zdjęć , albo sama jest kiepska . W tej kwestii polecam doktor Pomianek z Orła Białego '

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Chodziłam z moim psem do pani doktor dwa tygodnie i żadnej poprawy nawet się pogorszyło.Poszłam do innego weta i odrazu poprawa dobrze zastosowany antybiotyk i jak ręką odjął.Mam nadzieje ze będzie okej.Polecam panią doktor Kwiecińską z przychodni na Mieszka. Na kotach moze się zna ale na psach to kiepsko!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz