Lek. wet.

Sylwia Łata

Weterynarz

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzięki P.dr Sylwi mogę cieszyć się moim kocurem do dnia dzisiejszego za co bardzo bardzo dziękuję.Czaruś trafił do P.dr z nadczynnoscia tarczycy woda zalewają płuca dusil się sytuacja była krytyczna trafna diagnoza badania związane z chorobą pozwoliły na ustawieniu leczenia i dzięki Bogu i dr Sylwi Czaruś ma się dobrze dziekuje☺☺☺

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dzięki P.dr Sylwi mogę cieszyć się moim kocurem do dnia dzisiejszego za co bardzo bardzo dziękuję.Czaruś trafił do P.dr z nadczynnoscia tarczycy woda zalewają płuca dusil się sytuacja była krytyczna trafna diagnoza badania związane z chorobą pozwoliły na ustawieniu leczenia i dzięki Bogu i dr Sylwi Czaruś ma się dobrze dziekuje☺☺☺

  • Pełna kompleksowa i fachowa obsługa! tak w jednym zdaniu mogę opisać moją wizytę w "Kociaku".
   Pani Doktor udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie i dokładnie poinformowała o chorobie, przyczynach, dalszym postępowaniu itd. Dodam, że dużo lecznic odwiedziłam z moim pupilkiem gdyż ma cukrzycę, a ostatnio doszły jeszcze problemy z nerkami i nigdzie więcej nikt nie potraktował " nas " w tak indywidualny sposób i nie poświecił tyle czasu, a przede wszystkim nie umiał postawić właściwej diagnozy! Mimo tego, że też dysponowali nowym USG i dobrym sprzętem.
   Nic nie odbywa "się za plecami" właściciela - zostałam uprzedzona o kosztach wszystkich badań, a rachunek końcowy był przejrzysty i niewygórowany. Może innym to nie odpowiada, ale mnie akurat tak, że w jednym miejscu mogę leczyć zwierzaka, uzyskać pełne informacje na temat mojego kociaka:) , sposobu jego żywienia i od razu zakupić odpowiednią karmę.

  • To nie jest gabinet weterynaryjny, ale punkt sprzedaży zwierzęcego pokarmu (oczywiście 5 razy drożej od cen rynkowych) - wiele chorób może przecież mieć początki w złym żywieniu, niezła zagrywka. Pani "weterynarz" nie informuje w ogóle o cenach usług, tylko podlicza wszystko po cichutku na komputerku i na koniec podaje cenę z kosmosu. Postawienie właściwiej diagnozy zajęło kilka wizyt (oczywiście odpowiednio płatnych), po drodze kot miał już raka, był bity no i oczywiście źle żywiony (podstawowa strategia). Odradzam, chyba że ktoś ma dużo cierpliwości i za dużo pieniędzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • nie polecam pod żadnym pozorem, klinika kociak nie ma sprzętu, są w stanie robić proste zabiegi na zdrowych zwierzętach nic poza tym, sprzęt do ekg jest chyba z początku lat 60tych i nie działa, w razie komplikacji podczas zabiegu nie są w stanie w żaden sposób pomóc zwierzęciu. moja kotka pojechała tam na "prosty" jak mi tłumaczono zabieg sterylizacji, podczas zabiegu coś się stało, nie są w stanie powiedzieć nawet ogólnie co, doszło do obrzęku płuc - taką diagnozę postawiono w kociaku, zwierzak miał być przywieziony na kontrolę dnia następnego, podłączono ją do ekg .. po piątej próbie Pani Sylwia stwierdziła, że coś nie działa?! Coś mnie tchnęło i zawiozłam kotkę do dobrze wyposażonej kliniki, gdzie okazało się, że kotka ma wodę w opłucnej a nie płucach ... jestem w trakcie leczenia, tym niemniej naprawdę jeśli nie chcecie ryzykować życia zwierząt to nie polecam kociaka, nie mają sprzętu który gwarantuje poprawną diagnostykę nie mówiąc już o ratowaniu życia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Byłam u kilku weterynarzy w Poznaniu. Naszym stałym weterynarzem jest jednak dr Botko - do którego trudno dostać się w sytuacji awaryjnej, bo ma zawsze zarezerwowane wizyty aż 2 tygodnie do przodu.
   Mieszkam blisko Chwaliszewa, a Panią Sylwię poleciła mi sąsiadka. Już po wizycie chciałam Ją możliwie polecać, bo myślę, że TAKICH lekarzy - obojętnie, czy psich, czy ludzkich- jest bardzo mało.
   Byłam u Pani Sylwii prawie godzinę. Mimo, że przyszłam z psem,który miał chorą łapę "obgadałyśmy" wszystkie psie bolączki (piesek ma już 7 lat i jest gruby:) ).
   Pani Doktor nie boi się psów, jest kompetentna, ma dużą wiedzę. W tym tygodniu dzwoniłam do Niej kilka razy- zawsze chętna do pomocy.
   Dodatkowym atutem jest cena wizyty. Mogę śmiało powiedzieć, że jest o połowę mniejsza niż u innych weterynarzy. Chociaż takiemu lekarzowi aż chce się płacić więcej - mając porównanie do innych pseudoweterynarzy.
   Jeśli ktoś szuka weterynarza, który poradzi, wytłumaczy, zajmie się troskliwie zwierzęciem to bardzo polecam.

  • Witam! Z Pani doktor Łata leczy naszego psa od 3 lat, za każdym razem trafna diagnoza i leczenie. Długo szukaliśmy weterynarza, który rozwiąże problem zdrowotny psiaka, a nie tylko poda zastrzyk. Polecamy

  • Kompetentna kobieta. Mam do niej bardzo duże zaufanie. W sytuacjach, kiedy stosuje leczenie - objaśnia po co to jest - i dlaczego proponuje takie a nie inne leczenie. Jakie są tego konsekwencje i ewentualne alternatywy. Zawsze przeprowadza dogłębny wywiad (życzyłabym sobie, żeby WSZYSCY lekarze działający w ramach NFZ mieli takie podejście do swoich pacjentów, a nie tylko wypisywali leki wręcz na oko). Jeśli chodzi o cenę to, wiem zawsze za co płacę i co ile będzie kosztować - nie ma tu ukrytych kosztów typu: o dzień dobry i jak piesek się ma lepiej? to poproszę 50,- za wizytę kontrolną. Widziałam też weterynarzy płci męskiej(!), którzy podchodzili do dużego psa jak do jajka: "No proszę go tak trzymać, żeby się nie ruszał (!), bo będę go kłuć. Jest to na prawdę konkretna osoba więc wybierając się na wizytę należy bez owijania w bawełnę powiedzieć z czym problem i szczerze odpowiadać na pytania. Dla nas wizyta u weterynarza to czysta przyjemność, cieszę się, że znalazłam lekarza, do którego mogę mieć pełne zaufanie - i otwarcie rozmawiać.

  • - nie jest drogo,
   - kompetentna i kochająca zwierzęta osoba (co widać od razu!),
   - zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania i nie liczy minut!

  • Pani doktor stwierdziła że mój piesek ma zwęzoną tchawicę ( oczywiście po zrobieniu zdjecia ) , zapisała leki ale na moje sugestie że piesek czuje się coraz gorzej- nie reagowała tylko mówiła ze gdyby nie te leki to piesek czułby się jeszcze gorzej. Niestety nie miała racji bo po zrobieniu nastepnego zdjecia okazało się że piesek ma tchawicę w najlepszym porzadku . Więc albo p. doktor ma kiepskiego doktora od zdjęć , albo sama jest kiepska . W tej kwestii polecam doktor Pomianek z Orła Białego '

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Chodziłam z moim psem do pani doktor dwa tygodnie i żadnej poprawy nawet się pogorszyło.Poszłam do innego weta i odrazu poprawa dobrze zastosowany antybiotyk i jak ręką odjął.Mam nadzieje ze będzie okej.Polecam panią doktor Kwiecińską z przychodni na Mieszka. Na kotach moze się zna ale na psach to kiepsko!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  34

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1000

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.