Sylwia Kulikowska

Psycholog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem psycholożką i trenerką rozwoju osobistego. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Wiele lat pracowałam jako trener i coach w siłach sprzedaży i pomagałam… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Rozwijalnia

  Ul. Grzymalitów 11 lok. 28, Białołęka
  03-141 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Treningi rozwoju osobistego

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psycholożką i trenerką rozwoju osobistego. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Wiele lat pracowałam jako trener i coach w siłach sprzedaży i pomagałam handlowcom usuwać przeszkody na drodze do sukcesu i w pełni rozwijać swoje możliwości. Obecnie pomagam każdemu, kto chce się rozwijać lub rozwiązać swoje problemy i z nową siłą ruszyć przed siebie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem mega motywacje do zmian. Wprowadziłem w życie. Od spotkań z panią Sylwią wszystko się zmieniło na lepsze. POLECAM. to najlepsza inwestycja w siebie terapia u P. Sylwii. Masz problem? Nie zastanawiaj się. Idź. Nie będziesz żałować.

 • Pani Sylwia sprawia, że czuję się na spotkaniach jakbym rozmawiała z przyjaciółką, która - co więcej - bardziej wierzy we mnie niż ja sama. Prostym pytaniem potrafi pokazać mi drogę, otworzyć furtkę do przemyśleń. Czasem podpowie ciekawą lekturę do przemyśleń, albo film. Dzięki naszym rozmowom czuję się bardziej śmiała, pogodzona ze sobą i z tym co robię, mniej zagubiona...
  Jeśli naprawdę chcesz popracować nad sobą, chcesz coś zrobić dobrego dla siebie polecam Panią Sylwię :)

 • Dzięki spotkaniom z Panią Sylwią odzyskałam wiarę w samą siebie. Odsunęłam od siebie to co mnie niszczyło. Pani Sylwia jest świetnym specjalistą wiedziała jak dodać mi odwagi i zmotywować minie do dobrej zmiany. Dziękuję i gorąco polecam.

 • Krótko, konkretnie i skutecznie. Zadziwiające, jak bardzo może pomóc rozmowa z kimś, kto potrafi umiejętnie rzucić inne światło na "cały problem". Gorąco polecam.

 • Od pierwszego spotkania poczułam nić porozumienia... uważna, inteligentna, znakomity specjalista. Pomogła mi w "wyprostowaniu zawirowań". Dziękuję i polecam.

 • Panią Sylwię spotkałam w trudnym okresie... byłam już zmęczona sobą... pomogła mi z budowaniu własnej wartości; świadomości siebie. Jest bardzo ciepła, niezwykle zaangażowana i widać, że lubi to co robi (!). Mogę szczerze polecić wszystkich chcącym sobie pomóc.

 • Pani Sylwia jest kompetentną, godną polecenia psychoterapeutką i wrażliwym człowiekiem. Jest profesjonalistką, nie ocenia, nie krytykuje, słucha... bardzo uważnie słucha, skutecznie prowadzi pacjenta ... ku rozwiązaniu swoich problemów ... stwarza poczucie bezpieczeństwa i łatwo się przed nią otworzyć. Otrzymuję od niej cenne wskazówki i narzędzia do pracy nad sobą. Polecam :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Paulina Rydz

terapeuta,  psycholog,  psychoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się