Sylwia Kulikowska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem mega motywacje do zmian. Wprowadziłem w życie. Od spotkań z panią Sylwią wszystko się zmieniło na lepsze. POLECAM. to najlepsza inwestycja w siebie terapia u P. Sylwii. Masz problem? Nie zastanawiaj się. Idź. Nie będziesz żałować.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Iwaszkiewicz
  Agnieszka Iwaszkiewicz
  Psycholog
  Hanki Ordonówny 16, Warszawa
  Rozpoczęcie terapii zazwyczaj wiąże się z dużym stresem, jednak Pani Agnieszka jest osobą ciepłą, nie narzuca swojego… więcej

  Piotr Nowak
  Piotr Nowak
  Seksuolog, Psycholog, Terapeuta
  Modlińska 199 A / 51 (5 piętro), Warszawa
  Pan Piotr bardzo mi dziś pomógł, jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą potrafiącą słuchać. Serdecznie polecam. więcej

  Joanna Głowacka
  Joanna Głowacka
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Pabla Picassa 1 m. 43 (Sesje tylko przez SKYPE), Warszawa
  Wspanialy specjalista, polecam kazdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy. Wiedza i wskazowki otrzymane podczas… więcej

  Kamila Arciszewska
  Kamila Arciszewska
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Heroldów 19A, Warszawa
  Szczerze mówiąc, nie wiedziałem czego się spodziewać po wizycie u Pani Kamili. Miałem obawy i dość długo zastanawiałem… więcej

  Anna Szajkowska
  Anna Szajkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Heroldów 19A, Warszawa
  Pani Anna jest terapeutką bardzo konkretną i zdecydowaną a jednocześnie niezwykle delikatną w pracy z pacjentem.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psycholożką i trenerką rozwoju osobistego. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Wiele lat pracowałam jako trener i coach w siłach sprzedaży i pomagałam handlowcom usuwać przeszkody na drodze do sukcesu i w pełni rozwijać swoje możliwości. Obecnie pomagam każdemu, kto chce się rozwijać lub rozwiązać swoje problemy i z nową siłą ruszyć przed siebie.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Rozwijalnia

  Ul. Grzymalitów 11 lok. 28, Białołęka, 03-141 Warszawa, mazowieckie

  Treningi rozwoju osobistego

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem mega motywacje do zmian. Wprowadziłem w życie. Od spotkań z panią Sylwią wszystko się zmieniło na lepsze. POLECAM. to najlepsza inwestycja w siebie terapia u P. Sylwii. Masz problem? Nie zastanawiaj się. Idź. Nie będziesz żałować.

  • A

   Pani Sylwia sprawia, że czuję się na spotkaniach jakbym rozmawiała z przyjaciółką, która - co więcej - bardziej wierzy we mnie niż ja sama. Prostym pytaniem potrafi pokazać mi drogę, otworzyć furtkę do przemyśleń. Czasem podpowie ciekawą lekturę do przemyśleń, albo film. Dzięki naszym rozmowom czuję się bardziej śmiała, pogodzona ze sobą i z tym co robię, mniej zagubiona...
   Jeśli naprawdę chcesz popracować nad sobą, chcesz coś zrobić dobrego dla siebie polecam Panią Sylwię :)

  • A

   Dzięki spotkaniom z Panią Sylwią odzyskałam wiarę w samą siebie. Odsunęłam od siebie to co mnie niszczyło. Pani Sylwia jest świetnym specjalistą wiedziała jak dodać mi odwagi i zmotywować minie do dobrej zmiany. Dziękuję i gorąco polecam.

  • I

   Krótko, konkretnie i skutecznie. Zadziwiające, jak bardzo może pomóc rozmowa z kimś, kto potrafi umiejętnie rzucić inne światło na "cały problem". Gorąco polecam.

  • N

   Od pierwszego spotkania poczułam nić porozumienia... uważna, inteligentna, znakomity specjalista. Pomogła mi w "wyprostowaniu zawirowań". Dziękuję i polecam.

  • A

   Panią Sylwię spotkałam w trudnym okresie... byłam już zmęczona sobą... pomogła mi z budowaniu własnej wartości; świadomości siebie. Jest bardzo ciepła, niezwykle zaangażowana i widać, że lubi to co robi (!). Mogę szczerze polecić wszystkich chcącym sobie pomóc.

  • P

   Pani Sylwia jest kompetentną, godną polecenia psychoterapeutką i wrażliwym człowiekiem. Jest profesjonalistką, nie ocenia, nie krytykuje, słucha... bardzo uważnie słucha, skutecznie prowadzi pacjenta ... ku rozwiązaniu swoich problemów ... stwarza poczucie bezpieczeństwa i łatwo się przed nią otworzyć. Otrzymuję od niej cenne wskazówki i narzędzia do pracy nad sobą. Polecam :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG