Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Rogalińska 2, Ujeścisko, Gdańsk
Przychodnia Wilanowska Nowy Chełm (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sylwia Gulkowska Specjalista Ginekologii i Położnictwa pierwsza ciąża

Pani doktor bardzo konkretna i wyrozumiała. Bardzo się stresowałam ale zawsze była sympatyczna. Pięknie poprowadziła moją pierwszą ciążę i cieszyła się razem ze mną, polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi prowadzenie ciąży

Polecam, Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa , daje potrzebne skierowania odpowiada na zadawane pytania i niczego nie lekceważy :)prowadzę u Niej ciążę bliźniacza i jestem bardzo zadowolona


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta kontrolna

Polecam Panią doktor! bardzo miła delikatna, bez problemu daje skierowania na potrzebne badania, odpowiada na każde zadanie pytanie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam na wizycie u pani doktor w 7 tygodniu ciąży (stwierdzona u innego lekarza- prywatnie) z zaleceniami diety o niskim indeksie glikemicznym (wysoki cukier w badaniu krwi). Na wstępie poinformowałam panią doktor o zdiagnozowanych zaburzeniach depresyjno-lękowych (od kilku lat jestem pod stałą opieką lekarza specjalisty), zamiast wsparcia i pytań o przyjmowane leki pani doktor zaczęła mnie wypytywać "jak to się zaczęło", czy miałam "problemy z chłopakiem albo rodzicami", bo przecież "takie rzeczy się z nikąd nie biorą" zostałam również zapytana "ale czego Pani się boi". Gdy poinformowałam o tym, że wraz z lekarzem (psychiatra, specjalista) podjęliśmy decyzję o odstawieniu leków z powodu ciąży, pani doktor (u której byłam na wizycie po raz pierwszy) zaczęła sugerować, że sobie w tej sytuacji nie poradzę. Jak dla mnie- zero wrażliwości i profesjonalizmu.
Gdy powiedziałam, że w badaniu krwi (na czczo) miałam podwyższony cukier pani doktor powiedziała, że najpewniej po prostu coś zjadłam dzień wcześniej (w gabinecie prywatnym otrzymałam informacje, aby stosować odpowiednią dietę oraz jeżeli cukier będzie dalej utrzymywał się na wysokim poziomie od razu, zapobiegawczo, zrobimy odpowiednie badania).
Podczas wypisywania skierowania na badania, doktor Gulkowska na moje pytanie, czy nie powinnam oznaczyć grupy krwi, powiedziała, że to skierowanie dostanę dopiero na końcu ciąży (w gabinecie prywatnym dostałam informację, że te badania mam zrobić teraz, informacje dostępne w internecie oraz u bliskich osób pracujących w służbie zdrowia potwierdzają, że badanie to powinno się zrobić do 10 tc).
Z wizyty wyszłam w ciężkim szoku, a za badania, które pani doktor uważa za zbędne zapłacę po prostu z własnej kieszeni, aby uniknąć dodatkowego stresu. Zdecydowanie odradzam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi USG ginekologiczne

Pani doktor prowadzi obecnie moja 2 ciążę. Zapisałam się do niej po raz kolejny, gdyż 1 ciąża była prowadzona prawidłowo. Wszystkie badania na czas, dodatkowe wizyty na lepszym sprzęcie w innej placówce w której przyjmuje. Teraz przy drugiej ciąży również jestem zadowolona z jej prowadzenia. Gdy pojawiło się plamienie szybko dr zareagowała i przyjęła bez kolejki,zapisała leki, podtrzymała na duchu - ciąża kontrolowana pod każdym względem(obecnie 33tydz) Ja osobiście polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moją ciążę kilka lat temu. Zawsze miałam skierowanie na wszystkie badania które są zalecane w ciąży. Teraz poroniłam w 10tyg. Pani doktor dawała nam szanse do końca. W końcu samo się zaczęło a pani doktor według mojej prośby dała szansę na samooczyszczenie bez zabiegu. Mam nadzieję, że szybko wrucę i pani doktor będzie prowadzić kolejną ciążę. Bada delikatnie i zawsze przyjmie jeżeli jest potrzeba.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety podpisuję się pod negatywnymi komentarzami. Jestem już na szczęście byłą pacjentką Dr. Gulkowskiej. Doktor prowadziła moją ciążę o 20 tygodni za długo, wszystkie dolegliwości są wg Niej normą , ewentualnie naciągane, nie zleca żadnych badań poza ogólnymi: moczem i morfologią. Samopoczucie moje było coraz gorsze, podejście doktor się nie zmieniało więc na własną rękę zrobiłam badania ,w których wyszła niedoczynność tarczycy i białkomocz. W tej chwili jestem pod bardzo dobrą opieką i wychodzą wszystkie zaniedbania. Jeżeli jednak, któraś z Kobiet będzie chciała ryzykować to walczcie o podstawowe badania! To nie jest moja pierwsza ciąża i powinnam wiedzieć,że dolegliwości nie były moim wymysłem ale niestety ufałam zbyt długo.


A
Użytkownik zweryfikowany

polecam jako pierwsza od 7 lat pozbyła się mojej nadżerki bo inni lekarze twierdz że nie trzeba jej usuwac tylko kontrolowac


G
Użytkownik zweryfikowany

Tak Na prawdę ciężka do zdefiniowana ani miła, ale też nie jest nie miła. Ogólnie raczej nie stawia na delikatność ,konkretna, USG zrobione niby wszystko ok,ale nie ma wyjaśnienia na moje bóle;/ nie wiem co o Tym myśleć. Plus badanie na NfZ a dodatkowo szybka rejestracja dogodne terminy.


K
Użytkownik zweryfikowany

kolejna moja ciąża u tejże pani doktor w ramach nfz, wszystko w najlepszym porządku. Polecam z czystym sumieniem. Podczas każdej wizyty usg i sprawdzenie czy z dzieckiem wszystko ok. Na wszystkie pytania odpowiadała rzetelnie i za każdym razem sama również pytała o moje samopoczucie, dolegliwości etc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie