Adres

Rzgowska 92, Górna, Łódź


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
503 65..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych prowadzony przez wieloletniego pracownika naukowego i klinicystę, doktor nauk...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • UM Łodż
 • Szkolenia z zakresu różnych rodzajów psychoterapii w Warszawie i Krakowie ukończone certyfikatami

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Rzgowska 92, Łódź

180 złRzgowska 92, Łódź

200 zł

Pozostałe usługi


Rzgowska 92, Łódź

200 złRzgowska 92, Łódź

180 złRzgowska 92, Łódź

180 złRzgowska 92, Łódź

180 złRzgowska 92, Łódź

350 zł

272 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Terapia była bardzo pomocna dla mnie i Rodziny. Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i wiedzę oraz poświęcony czas .Przyjemna rozmowa w bardzo miłym, inteligentnym towarzystwie to radość dla pacjentów !!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Dzień dobry, kierując się wieloma opiniami o dr Sobieszczańskiej na tym portalu, przyszedłem z chorym na depresję tatą, ale dzisiaj żałuję tej decyzji.
Na pierwszej wizycie pani doktor stopniowo, zmniejszając dawki, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki, na kolejnej włączyła do leczenia nowe leki, po których nastąpiło gwałtowne załamanie stanu psychicznego taty. Trzecia wizyta była zarezerwowana przez Portal na 27 października, ale stan taty pogarszał się z dnia na dzień, więc przyjechaliśmy z siostrą do pani doktor w środę 13 października zapytać czy zgodziłaby się przyjąć tatę wcześniej, przed terminem rezerwacji, bo po zapisanej przez doktor Sertralinie jest coraz gorzej. W tej sytuacji doktor kazała odstawić lek i przyjechać z tatą w piątek tj. 15 października, a dzień wcześniej wysłać sms przypominającego o wcześniejszej wizycie. Tak też zrobiłem.
Pani doktor w gabinecie podaje nr tel. do kontaktu w nagłych sytuacjach, tylko, że nie odbiera połączeń i nie odpisuje na sms. Więc po co ten nr, gdzie tu sens i logika?
W piątek wieczorem przywiozłem do gabinetu 70- letniego ojca, był w ciężkim stanie, a pani doktor jak gdyby nic się nie stało oświadczyła, że dzisiaj jest zbyt przemęczona i nie przyjmie taty, pomimo tego, iż dwa dni wcześniej zaleciła odstawić leki i przywieźć tatę na wizytę.
Przyjechaliśmy z drugiego końca miasta, nie wiedzieliśmy co robić, tata został bez pomocy lekarskiej (doktor nie zamieniła z nim nawet jednego słowa) i bez leków, był załamany. Szukanie nowego lekarza zajęło nam trochę czasu i przysporzyło ojcu niepotrzebnego stresu, pogarszając jeszcze bardziej jego stan.

Jak takie zachowanie świadczy o lekarzu? Pozostawiam to Państwa ocenie.

R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: psychoterapia

Niestety nie wiem skąd są pozytywne opinie o pani doktor. Calkowity brak kontaktu z lekarzem, mie odbiera telefonów , nie odpisuje na żadne wiadomości ani na numer , który podaje do kontaktu , ani wysłanych za pośrednictwem platformy znany lekarz. Podczas leczenia córki od ponad pół roku - brak wizyty kontrolnej. Jesteśmy zmuszeni szukać innego specjalisty gdyż z ta panią doktor nie ma żadnego kontaktu, żadnej rozmowy o leczeniu, kompletnie nic.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Wizyta opóźniona o prawie 2 godziny, dotyczyła córki, prawie nie zamieniła z nią słowa. Przepisała leki. Było umówione, że w SMS napiszemy o samopoczuciu. Brak odzewu po wiadomości, chociaż pytałam o termin kolejnej wizyty a nie receptę. P doktor odbiera wiadomości prywatne w trakcie wizyty. W takim miejscu pacjent oczekuje porządku i czystości w końcu to gabinet lekarski tutaj się rozczaruje. Przepisana dawka leków okazała się dla osoby dorosłej a nie młodzieży.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Lekarz, który leczy skutecznie. Niestety obecnie nie zawsze jest to normą w przypadku innych lekarzy...


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Rewelacyjna Pani Doktor, konkretna, rzeczowa i ma bardzo duże umiejętności w rozmowie z młodzieżą. Polecam z czystym sumieniem, a co do wystroju wnętrz to chyba nie o to chodzi. Mnie zależało tylko i wyłącznie na poprawieniu samopoczucia córki, a nie na estetyczne gabinetu i poczekalni. Jeszcze raz polecam Panią Doktor.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Wizyta przebiegła za szybko, diagnoza postawiona była po kilku minutach rozmowy. Mimo zapewnienia Pani doktor o stałym kontakcie, kontaktu tego nie ma całkowicie, ignoruje wszystkie telefony i smsy. Byłam zmuszona odstawić leki bez żadnej konsultacji z lekarzem ze względu na kończącą się receptę i brak kontaktu. Inne za to, okazały się nieskuteczne, a z powodu braku kontaktu jestem zmuszona kontynuować ich branie dopóki nie zmienię ich z pomocą innego specjalisty. Bardzo nieprofesjonalnym zachowaniem było wyszukiwanie mojego profilu na facebooku nadal nie odbierając i nie odpisując i wysyłanie mi zaproszenia do znajomych. Osoba nieprofesjonalna, nie polecam.

dr n. med. Sylwia Anna Sobieszczańska

Czasem do postawienia diagnozy wystarczy kilka ważnych kluczowych informacji. Zarzuty, które otrzymuję często od stałych i nowych pacjentów to ,że przedłużam wizyty co powoduje poślizgi czasowe ale nigdy nie skracam. Fakt, że pacjenci otrzymują ode mnie mój prywatny numer z informacją, że proszę o smsy ze względu na charakter mojej pracy i szacunek dla pacjentów z którymi pracuję kiedy ktoś dzwoni, świadczy, ze jeżeli tylko jest to możliwe i rodzaj sprawy, czas otrzymania smsa lub moje prywatne życie , świadczy o moich szczerych intencjach. Niestety wiele osób uważa, że można przepisać receptę bez konsultacji osobistej ,co ja uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne bo trzeba ocenić aktualny stan psychiczny i ewentualną potrzebę modyfikacji leczenia .W ostatnich tygodniach miałam problemy zdrowotne i pracowałam z przerwą. Nie posiadam prywatnego profilu na Facebooku. Każdy mój pacjent wie, że w tzw sytuacjach interwencyjnych ,zawsze może przyjść w czasie moich godzin pracy i nie odmawiam nikomu pomocy.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Bylismy z synkiem ,Szybka diagnoza super babeczka :) polecam z czystym sumieniem :) kąkretna Pani Psychiatra :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia rodzinna

Cudowna Pani doktor. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie opisała dla
skąd wzięły się moje negatywne emocje i wyjaśniła jak z nimi sobie radzić.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani Doktor bardzo komunikatywna i skuteczna w diagnozie. Przepisane leki przynoszą zaskakujący rezultat. Syn jest zdecydowanie spokojniejszy, ale nie przymulony. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychiatry dla dziecka. Byłam już u 3 lekarzy. Pani Doktor okazała się juz tą ostatnią. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, wskazówek i wdrożonego leczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Od pięciu lat zmagam się z zaburzeniem borderline. Wielokrotne próby samobójcze oraz samookaleczenia, bulimia atypowa, wielokrotne próby terapii, pobyty w takich ośrodkach jak: Komorów instytut psychiatrii i neurologii Tworki Kraków, terapie indywidualne, oddział dzienny w Trimed. Po kolejnej próbie samobójczej oprócz psychoterapii indywidualnej szukam innej formy terapii, aby jak najszybciej pokonać potwora borderline i żyć normalnie. Na wymienionych terapiach w oddziałach była terapia grupowa, która bardzo mi pomagała, ale jestem w stanie poświęcić wiele by żyć normalnie bez szpitali. W ciągu ostatnich 5 lat, aż 18 razy "zachorowałam. Chcę zaakceptować siebie, budować poprawne relacje międzyludzkie i chcę żyć normalnie. Nie myśleć w zły sposób o sobie i swojej inności - niepełnosprawności. Wiem, że diagnoza borderline wielu terapeutów a także psychiatrów odstrasza. Ludzie boją się takich osób jak ja wiem, że często wprowadzam chaos i strach Ale chcę to zmienić i na terapii indywidualnej jestem w stanie pracować nad sobą . Bardzo proszę o odpowiedź na moją wiadomość. Cztery lata temu podjęłam studia a nadal tkwię na 1 roku. Chcę stabilności w takim stopniu, na ile jest to możliwe. Nie potrafię ruszyć z miejsca, żyje przeszłością w teraźniejszości bez perspektywy na przyszłość. Proszę o pomoc - właściwie krzyczę o nią całą sobą. Jak sobie poradzić z tym demonem?

Witam, kazdy przypadek jest indywidualny. Terapie dopasowuje sie do konkretnych potrzeb danego pacjenta i to z nim, podczas indywidualnej pracy, ustala dalsze cele oraz jej przebieg. Prosze poszukac terapeuty do ktorego bedzie miec Pani zaufanie i pozwoli mu poprowadzic sie przez proces terapii. Pozdrawiam

dr n. med. Sylwia Anna Sobieszczańska

Dzień dobry chciałabym zapytać jaki jest koszt kolejnej wizyty u Pani Doktor , bo na pierwszej 150 zł a na kolejnych ? Z poważaniem Sylwia Elżanowska

Kolejne wizyty to koszt 120 zl. Pozdrawiam

dr n. med. Sylwia Anna Sobieszczańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych prowadzony przez wieloletniego pracownika naukowego i klinicystę, doktor nauk...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • UM Łodż
 • Szkolenia z zakresu różnych rodzajów psychoterapii w Warszawie i Krakowie ukończone certyfikatami

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia

Staże

 • Wielka Brytania, Francja

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora UM w Łodzi za pracę doktorską

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania