dr n. med.

Sylwester Kranas

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych i specjalista urolog z 32 letnim stażem pracy m.in. w 5 WSK z Polikliniką w Krakowie w Klinicznym Oddziale Urologii. Zajmuję się chorobami nerek, pęcherza moczowego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Zaangażowany i rzeczowy specjalista. Pełna kultura i brak sztucznego dystansu. Tak to powinno zawsze wyglądać :) Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Dokładna analiza choroby i omówienie strategii leczenia. Lekarz z doświadczeniem i podejściem do Pacjenta .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zino-MedUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz przywitał mnie jak człowieka, bardzo sympatyczny i życzliwy, sprawia że wizyta przebiega bez jakiegokolwiek stresu. Dokładnie i profesjonalnie przeprowadzony wywiad oraz badanie, lekarz dba o to aby atmosfera sprzyjała temu by się nie stresować. Czułem, że lekarzowi zależy na tym aby mi pomóc.
  Trafna diagnoza i przepisane leki, które lekarz dopasował do mojego stanu zdrowia i leków, które przyjmuję obecnie. Póki co czuć poprawę mojego stanu zdrowia.
  Dr n. med. Sylwester Kranas to świetny profesjonalista oraz wspaniały człowiek, szczerze polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zino-Med

  Świetny specjalista. Do sprawy podchodzi niezwykle profesjonalnie i solidnie. Pan doktor dokładnie bada a następnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Szczerze polecam.

 • D

  Doskonały fachowiec, podejście do pacjenta profesjonalne i życzliwe. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doktora Kranasa.

 • M

  Po rocznym leczeniu i po przeprowadzonym zabiegu przez doktora Sylwestra Kranasa, jako pacjent pozyskałem dla niego całkowite zaufanie. Przyczyniły się do tego między innymi: szacunek i podmiotowe traktowanie pacjenta, otwartość i bezpośredniość, punktualność, trafna i skuteczna diagnoza. Najważniejsze w moim przypadku było to, że pozbyłem się stresu w czasie przeprowadzanego przez doktora zabiegu dzięki temu, że doktor mówił do mnie, np: "teraz nieco zaboli", "jeszcze dwa razy wystąpi podobny ból", "ja powiem kiedy", "już za chwilę kończymy zabieg".
  Powyższy kontakt skrócił mi czas występowania stresu, ponieważ oczekiwałem tylko na powyżej cytowane słowa. Wtedy pozostawałem w napięciu krótkotrwałego stresu. Usatysfakcjonowany bylem, gdy przy opuszczaniu szpitala usłyszałem słowa doktora: "gdyby działo się coś niepokojącego, proszę jeszcze podejść do mnie".
  Nieczęsto napotykałem na takich lekarzy z podobnie pozytywnym stosunkiem do pacjenta.
  M.R.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych i specjalista urolog z 32 letnim stażem pracy m.in. w 5 WSK z Polikliniką w Krakowie w Klinicznym Oddziale Urologii. Zajmuję się chorobami nerek, pęcherza moczowego, prostaty, jąder, prącia, zaburzeniami potencji. W 1984 roku ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Łodzi. W 2002 roku obroniłem rozprawę doktorską pod tytułem: "Ocena porównawcza wyników zastosowanych metod leczenia operacyjnego chorych na kamicę nerkową" na Wojskowej Akademii Medycznej. Posiadam specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia oraz urologii II stopnia.

  Ukończone kursy:
  Dolnośląska Szkoła Ultrasononografii - "Diagnostyka USG jamy brzusznej" - kurs podstawowy oraz kurs doszkalający
  Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii - "Diagnostyka USG w urologii. TRUS"
  Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii - "Diagnostyka ultrasonograficzna w onkologii" - kurs doszkalający

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Urologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi - studia doktoranckie
 • Szkoła Zdrowia Publicznego - Instytut Medycyny Pracy w Łodzi - Studium Podyplomowe Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki w Opiece Zdrowotnej